Polecane posty

Gość   
Gość

Ja chyba puszczę swoje 70t. Jutro jeszcze kontrola na konsumpcję i będę się dogadywał. Jakąś część saletry też będę kupował .... Ale nie więcej jak 1/3 zapotrzebowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345

Sprzedaje jutro autko na mlyn 1250-1280 netto  kwestia parametrow , kasa potrzebna zaraz swięta dzierzawy poplacic 🙃

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
18 godzin temu, miwigos napisał:

W żniwa w taką cene nilt nie wierzył , ja obstawiam 1400  netto max ,chyba że EURO podrożeje, jak jesteś taki spec to powiedz do ile podrożeje rzepak, 

Ja od zniw mowie ze bedzie 1500. 

Rzepak mnie nie intresuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462

Aż grzech sprzedawać widząc zmiane w tym cenniku , tydzień do tygodnia 70 zł na tonie więcej , ale wiadomo gdzieś ten górny pułap jest , tylko gdzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeszcze nie czas na szczyt sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bercik9894    32

Dzwoniłem do lokalnego skupu to mówił, że teraz będzie tanieć, bo każdy zasypany a po nowym roku sam nie wie co będzie. 

Pytanie czy wierzyć w to ?

Edytowano przez bercik9894
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo2    31

A ja dzis rozmawiałem w lokalnej pasza ni za brak jakiego kolei ruchu w zbożu a cena pszenica 1250 1200 pszenzyto  jeczmien 1050 ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

jeśli skup jest "zasypany", to znaczy że się obkupił i sam czeka na zwyżkę ceny, bo gdyby chciał, opchnąłby to co ma od ręki, takie jest ssanie na zboże.  A nie trzymałby, gdyby nie był realnych szans na zwyżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72
16 minut temu, bercik9894 napisał:

Dzwoniłem do lokalnego skupu to mówił, że teraz będzie tanieć, bo każdy zasypany a po nowym roku sam nie wie co będzie. 

Pytanie czy wierzyć w to ?

Żaden nie jest zasypany, na młynach żyta brakuje

To tylko to co ja wiem,  sami dzwonią 

Edytowano przez ralf3635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bercik9894    32

Tylko ciekawe czy jak na wiosnę zaczną sprzedawać to cena faktycznie nie spadnie, nawozów chociaż trochę ale trzeba kupić, a nikt nie będzie trzymał do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabanos    94
Pronar82a napisał:

ZZZ Zamość 1444.50  brutto 7%

Screenshot_20211117_092002_com.android.chrome.jpg

Kurła mać nie mogli w poniedziałek podnieść jak im sprzedałem w poniedziałek i wtorek 20 ton

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek123456    66
1 godzinę temu, Kabanos napisał:

Kurła mać nie mogli w poniedziałek podnieść jak im sprzedałem w poniedziałek i wtorek 20 ton

a po ile ci wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
4 godziny temu, bercik9894 napisał:

Dzwoniłem do lokalnego skupu to mówił, że teraz będzie tanieć, bo każdy zasypany a po nowym roku sam nie wie co będzie. 

Pytanie czy wierzyć w to ?

Mlyny i paszarnie puste sa. Na grudnia faktycznie moga sprobowac obnizyc bo zmiana kontraktow bedzie i moze przysc mala korekta na gieldzie jak bylo w poprzednim roku. A jak widomo to obnizki naklaniaja rolnikow do sprzedazy. Ale od stycznia jak wszystko sie wyswietuje i zglodnieje to odnowa wzrosty i w lutym 1500 powinno peknac. Chyba ze braki w paszarniach i mlynach sa na tyle powazne ze nie beda mogly pozwolic sobie na obnizki grudniowe bo nie wystarczy towaru na czas swiateczno-noworoczny.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218
5 godzin temu, bercik9894 napisał:

Dzwoniłem do lokalnego skupu to mówił, że teraz będzie tanieć, bo każdy zasypany a po nowym roku sam nie wie co będzie. 

Pytanie czy wierzyć w to ?

Moze się przejęzyczył i nie zasypany a obsrany?

  • Like 1
  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Agro as na styczeń podpisuje na 1300, listopad - grudzień 20 zl mniej...Także tanieć nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabanos    94
Marek123456 napisał:

1 godzinę temu, Kabanos napisał:

Kurła mać nie mogli w poniedziałek podnieść jak im sprzedałem w poniedziałek i wtorek 20 ton

a po ile ci wyszła?

1300pln brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462

A w który poniedziałek woziłeś ? bo jak w ten15 listopad to cię oskubali podwójnie , bo kolega pisał że 10 listopada na cenniku było już 1369zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

nikt nigdy z ZZZ nie widział takiej ceny na rękę, w cenniku będzie 1500, a zapłacą nie więcej jak 1300, zawsze coś znajdą żeby obciąć chociaż 100zł z ceny

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaroslaw    432
7 godzin temu, bercik9894 napisał:

Dzwoniłem do lokalnego skupu to mówił, że teraz będzie tanieć, bo każdy zasypany a po nowym roku sam nie wie co będzie. 

Pytanie czy wierzyć w to ?

Ale  pewnie  jakbyś  puścił  pszenicę  po 1100  to by  się  zlitował  i  kupił  choćby miał w  tapczanie  trzymać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabanos    94
mysza103 napisał:

A w który poniedziałek woziłeś ? bo jak w ten15 listopad to cię oskubali podwójnie , bo kolega pisał że 10 listopada na cenniku było już 1369zł

Owszem była taka cena 1369 ale moja pszenica nie złapała parametrów na taką cenę, na tą co jest teraz też by nie złapała ale z 70 dyszek pewnie by doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj