Polecane posty

Tomek90 napisał:

Pszenica 1050

Kukurydza 690

Slonecznik 2400

Zyto 850

Gdzie taka cena kuku?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi    80
43 minuty temu, XTRO napisał:

Nie wysilili się z cena pszenicy. Jak teraz płacą za jeczmien i pszenzyto ? 

U mnie pszenżyto 920 netto

Jęczmień 900 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
kibix napisał:

Paszowka 1050 netto Kluczbork

Pszenżyto 900 

 

 

 

 

Nie spadło czasem na 850pszezyto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82
14 godzin temu, małoroly2018 napisał:

kurła JAKIEGO RAFAŁKA LUDZIE PISZCIE JAKIEŚ LOKALIZACJE BO Z TYCH CEN H...J WYNIKA

Młyn "Rafałek" Właściciel też 😁 

To netto cena kuku??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Tomek90 napisał:

Pszenica 1050

Kukurydza 690

Slonecznik 2400

Zyto 850

Z kiedy te ceny? Dziś dzwoniłem do Rafałka to pszenica 1000, a qq 600, ceny netto 

PZZ, Adler pszenica 1100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Mazowieckie zachód cena netto zł/t.

Dziś rozmawiałem z handlarzem co na eksport wozi :

Pszenica k 1100 p 1000

Pszenżyto chyba 930

Żyto 830-840

Z ogłoszenia skup z kuj-pomor cena nie wiem czy netto czy brutto i czy aktualna zł/t:

Pszenica 1200

Pszenżyto 950

Żyto 850

Kuku mokra 700

Rzepak 3300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rumcio40 napisał:

SMS z Cedrop Rypin, pszenica 1060 i jakoś mnie ta cena w obecnej sytuacji nie cieszy.

Też dostałem. Pszenżyto już 920 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227

Za EWGT:

Amerykański i światowy bilans pszenicy pogorszył się w październikowej prognozie USDA. Kolejne cięcia produkcji (m/m) dotyczyły głównie Ameryki Północnej. Szacunki zbiorów w USA obniżono o 1,4 mln ton do 44,8 mln ton, a w Kanadzie o 2 mln ton do 21 mln ton. O 0,5 mln ton spadła też produkcja w Kazachstanie, co prawie w całości zostało zrekompensowane większymi zbiorami pszenicy w UE szacowanymi na 139,4 mln ton. Globalne zbiory pszenicy szacowane są na nadal rekordowe 775,9 mln ton (-4,4 mln ton m/m), czyli o niespełna 1 mln ton powyżej poprzedniego sezonu.

Kolejny cios dla strony podażowej na rynku pszenicy przyszedł z korekty w dół aż o 4,2 mln ton globalnych zapasów końcowych w starym sezonie, czyli początkowych dal sezonu 2021/22. Oczekiwane światowe zużycie pszenicy, mimo że obniżono nieco (m/m) do 787,1 mln ton, to i tak przewyższy produkcję. W konsekwencji zapasy światowe pszenicy na koniec obecnego sezonu obniżono o 6 mln ton (w porównaniu z wrześniową prognozą), do 277,2 mln ton. Oznaczać to obniżenie zapasów o 3,9% r/r - drugi sezon z rzędu.

Edytowano przez jahooo
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie zastanawia to, że co napiszą na EWGT to giełda reaguje odwrotnie 🤣


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227

Giełda już zareagowała na większy teoretycznie plon kukurydzy, poza tym, nic nie rośnie wiecznie, zarabia się na wahaniu kursu, a nie na ciągłych wzrostach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piffpaff    321
Uziu92 napisał:

wschodnie mazowsze skup zbóż pszenżyto 840 , pszenica paszowa 950 ceny brutto.

U kogo taka bida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969
Piffpaff napisał:

Uziu92 napisał:

wschodnie mazowsze skup zbóż pszenżyto 840 , pszenica paszowa 950 ceny brutto.

U kogo taka bida?

lokalny skup między Siedlcami a korczewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj