Polecane posty

Rrolniik    213

Wiem o co chodzi z tymi filipinami, lider chce zapewnić sobie mlek i pożenić wszystkich młodych gniewnych co z obór nie wychodzą.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

To może z Tajlandii, a nie Filipin. W takim razie jedno by nie wykluczało drugiego 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrzesiekAgro    288
11 godzin temu, DanielFarmer napisał:

Nie każdy to weźmie za żart.Wg moich informacji w ostatnim roku agrotechnik trafiły sprzedał tyle fendtow jak nigdy dotąd.Podobno teraz to z czerwoną kokardą na pół maski gratis także wprost pod choinkę

Jak kogoś stać to kupuje  Nie pogardził bym , ale cena kosmos . Na moje h to 30  letni dziadek 600 nie zawodzi . A jakieś części do niego to rocznie serwis nowego 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    345

5 lat temu za 720 Profi Plus dwuletniego ale nowego z placu dałem 575 netto, ze 3 miesiące temu przedstawiciel był to mówił że z takim wyposażeniem teraz trza dać ok. 200 tyś więcej, ale to już nowa wersja gdzie masz 1 telewizor wincyj 😒😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Jak dla mnie ceny Fendta są oderwane od rzeczywistości, ale kto bogatemu zabroni. Fajne maszyny, ale nie przesadzajmy. 

  • Like 1

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213
54 minuty temu, chuck00 napisał:

Jak dla mnie ceny Fendta są oderwane od rzeczywistości, ale kto bogatemu zabroni. Fajne maszyny, ale nie przesadzajmy. 

obecnie to inne marki oderwane od rzeczywistości są względem fenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    345
2 godziny temu, chuck00 napisał:

Jak dla mnie ceny Fendta są oderwane od rzeczywistości, ale kto bogatemu zabroni. Fajne maszyny, ale nie przesadzajmy. 

John Deere teraz kosztuje tyle samo albo i więcej jak go doposażyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan1972    41
21 godzin temu, ukaszProcho napisał:

Jak cena Włoszczowa za  grudzień będzie? Przedział 15-20 tys? 

Za listopad ok 2 zł przy dobrych parametrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213
14 godzin temu, jul22 napisał:

Jak płaci Lactopol ? 

dużo zależy od ilości tak do 15tysi łuków lepiej płaci i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbert098    70
Rrolniik napisał:

14 godzin temu, jul22 napisał:

Jak płaci Lactopol ? 

dużo zależy od ilości tak do 15tysi łuków lepiej płaci i to sporo.

w Łukowie sąsiad 9 tysięcy na miesiąc litrów ma taką cenę co ja przy 17 tysiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12228

w łukowie to zależy ile kto ,,ukrzyczy,, 🤪


tylko kierowców pilnujcie bo mi kiedyś proponował dopisywanie litrów do podziału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

A tak na serio to kto w mlekovicie ogarnia tych niewolników, trzeba dzwonić do oddziału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subiektywny    38
2 godziny temu, slawek74 napisał:

w łukowie to zależy ile kto ,,ukrzyczy,, 🤪

 

tylko kierowców pilnujcie bo mi kiedyś proponował dopisywanie litrów do podziału...

 

Jak to prywaciarz, płaci ile chce i komu chce, kierowcy (kiedyś) nie wiem czy nadal też komponowali, jak podwyżka mleka to na końcu jak obniżka to ono pierwsi, ogólnie nie polecam, jeden plus to "słoik"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12228

sam słoik to raczej nie wystarczy... butelka albo papierek z tego co wiem lub siła przebicia ,,wyżej,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
Dnia 18.12.2021 o 13:54, Marcin441 napisał:

John Deere teraz kosztuje tyle samo albo i więcej jak go doposażyć 

To ja na wiosnę kupiłem 10 letniego fenda 936 za 250 tys netto i zrobił 300 godzin i chodzi jak perełka! Fakt zwiedziłem przez pół roku całą Polskę za nim. Obejrzałem ponad 30 ciągników aż w końcu trafiłem na ten jedyny!🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

To ty jeszcze dziesięć lat doić będziesz jak następny fynt ci w oko wpadnie, a nie likwidacja 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

No rozglądam się teraz za takim 120-140 km to za likwidację krówek będzie ,taka pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj