Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, grzesiu napisał:

Widać że człowiek mega inteligentny i ogarnięty tylko zapomniał, że to właśnie spółdzielnie trzymają tę branżę w ryzach i to dzięki nim on dostaje taką cenę w przeciwnym razie doił by poniżej kosztów. Jeśli on ma odbierane mleko i płacone bez względu na komórki, bakterie, tł i bi to ja nie mam pytań.

To jest gościu który mieszka 3 wsie ode mnie. Mam koło niego pole. Jakiś czas temu kupiłem of niego 4 jałówki. Bardzo mily i stateczny facet. On był już w nie jednej spółdzielni i mówi że to wszystko o kant d*py rozbić powiem tylko tyle. I zawsze mówi że ten co bliżej stołka to zawsze będzie miał lepsze mleko. A z komórkami to raczej nie ma problemu 🙂 bo tam to jest wszystko dopilnowane chyba 16 ludzi tam chodzi nad ta obora. Andrzej jest człowiekiem który pomaga bardzo innym. Pogada I z tym biednym i tym bogatym chociaż mówi że lepiej się człowiek dogada z tym biednym.

Edytowano przez Adamqq3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12232

Afamqq3 co 16 osób tam robi ? niedawno pokazywał ktoś gospodarstwo u niemca 850 dojnych wszystkiego 1500szt i 5 pravowników...


1132 strona w luźnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1399

Co robi to robi ale kto im płaci?chyba że to tacy za wódkę no to takich może i tyle potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

No przeczytaliście przecież, że gość ma serce na dłoni dla wszystkich. Więc połowie wsi pensję płaci. Jeśli go stać i to lubi to chyba nie ma problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Wiecie jak jest z ludźmi do pracy. Jeden zaspi drugi zachla, trzeci ma sraczkę... Lepiej mieć w zapasie 😁

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705
14 godzin temu, Adamqq3 napisał:

To jest gościu który mieszka 3 wsie ode mnie. Mam koło niego pole. Jakiś czas temu kupiłem of niego 4 jałówki. Bardzo mily i stateczny facet. On był już w nie jednej spółdzielni i mówi że to wszystko o kant d*py rozbić powiem tylko tyle. I zawsze mówi że ten co bliżej stołka to zawsze będzie miał lepsze mleko. A z komórkami to raczej nie ma problemu 🙂 bo tam to jest wszystko dopilnowane chyba 16 ludzi tam chodzi nad ta obora. Andrzej jest człowiekiem który pomaga bardzo innym. Pogada I z tym biednym i tym bogatym chociaż mówi że lepiej się człowiek dogada z tym biednym.

Niezłe ziemię tam macie.... nie dziwię się jak pokazałem wschody mojej qq a Ty napisałes że nie qq a sosna powinna rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Dnia 20.05.2021 o 22:19, greg1985 napisał:

Na Youtube jest filmik z gospodarstwa gdzie rolnik oddaje mleko do polindusa i ma cenę 1.66 zł netto.  Fakt że ma  300 krów mlecznych 

Daj link do filmu lub tytuł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12232
damianzetor9540 napisał:

na lżejszej ziemi dużo szybciej i równiej schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    500
7 godzin temu, jarecki napisał:

Daj link do filmu lub tytuł 

Wieści rolnicze wpisz. Pierwszy filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wille    31

Panowie jak sierpc płaci bo dzwonili i niewiem czy składać wypowiedzenie do presidenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys62    12
Napisano (edytowany)

Za kwiecień wyszło 

1,68 brutto (-4gr udział )

4,2 tłuszcz 

3,5 białko 

24-34tys

Edytowano przez Krzys62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1368
9 minut temu, wille napisał:

Panowie jak sierpc płaci bo dzwonili i niewiem czy składać wypowiedzenie do presidenta

To dzwonił sierpc i ci ceny nie powiedzieli?😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1618
17 minut temu, wille napisał:

Panowie jak sierpc płaci bo dzwonili i niewiem czy składać wypowiedzenie do presidenta

Białko 3,55 tłuszcz 4,66 ilość 14000 brutto ryczałt  - 4 gr na udział. Cena 1,72.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    413

Znacie markę zbiorników Galactea Proinox??? Sprzedaje to Poltrade. Ciężko coś znaleźć na ten temat. Piatnica za kwiecień ponad 1.8zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

@czareczek85 mój sąsiad ma i chodzi. Pompka od pobierania płynu padła czy się zacinała i coś jeszcze drobnego przez ok  5 lat. Serwis mają dobry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek851    8

poltrade odradzam mialem z nimi bardzo duże problemy zbiornik myl niedokładnie mialem bardzo duże bakterie a firma umywala ręce, pomimo że był na gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1618
17 godzin temu, czareczek85 napisał:

Znacie markę zbiorników Galactea Proinox??? Sprzedaje to Poltrade. Ciężko coś znaleźć na ten temat. Piatnica za kwiecień ponad 1.8zl

Mam proinox 1650l . Chłodzi bardzo szybko  dobrze myje , mycie włączam krótkie 23 min i wystarcza .

Niewiem co ci dalej pisać zbiornik ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    413
6 godzin temu, Misiek851 napisał:

poltrade odradzam mialem z nimi bardzo duże problemy zbiornik myl niedokładnie mialem bardzo duże bakterie a firma umywala ręce, pomimo że był na gwarancji

Jaki miałeś zboornik od nich?

6 godzin temu, robert1226 napisał:

Mam proinox 1650l . Chłodzi bardzo szybko  dobrze myje , mycie włączam krótkie 23 min i wystarcza .

Niewiem co ci dalej pisać zbiornik ok.

Od jak dawna masz ten zbiornik? Jaka jakość wykonania? Czy polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

To też pewno na bogato🤔 

Co do problemu z dostępnością towaru to czyżby historia zataczała koło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kevinekk
      Elevate your dating game with the top site for hassle-free connections.
      Free relationships, easy and simple
      True Females
      Exemplary casual Dating
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez riderZ056
      Luck is knocking on your door, enter this giveaway now!
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj