Polecane posty

damianek2019    70
6 godzin temu, Kierownik napisał:

a to jednak walą na parametrach? :)

można zbadać moim zdaniem jest to wiarygodne U mnie to akurat pośrednik wali mnie na parametrach:)

Edytowano przez damianek2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716

Marcin ale to czysta ekonomia 😛 polmlek obniżył Ci cenę zebys mogl sobie za to kupić tańsze masło w lidlu 😛 ciekawe czy @Rolnik1973 takie jadą 😛 jak tak to Rysiu jedz jak za swoje 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Nie, robią kobity

Ja tylko mleko od sąsiada kupuję a  z niego i śmietany opór i na masło starcza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194

u mnie by nie wyrobił samemu maslo robić bo tygodniowo ze 3kostki idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348
1 godzinę temu, slawek74 napisał:

u mnie by nie wyrobił samemu maslo robić bo tygodniowo ze 3kostki idzie

Twoje mleko chude to na masło nie nada 😅


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194

marulek nie wiesz co mówisz 😁 moje jedno z najwyższymi parametrami w mleczarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348

Mówisz olej z biedronki dolewasz 😁 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Witam moja obecna mleczarnie przejmuje od lipca mlekovita i tak sie zastanawiam czy czekac do lipca czy juz sie przeniesc do mlekovity co byscie doradzili moze ktos z was mial podobna sytuacje . Obednie oddaje miedzy 20 a 30 tys l miesiecznie . Obecna mleczarnia placi 1.53 przy tl 4.1 bi 3.2

Edytowano przez ZUCH1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikosz    20

Trochę propagandy :D

 

IMG_20210321_171915.jpg

I podobnież 16 nowych milionerów mamy w mlekpolu. Przyznać się, kto dostał  kryształową krowę? :P

Edytowano przez Mikosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
2 godziny temu, ZUCH1234 napisał:

Witam moja obecna mleczarnie przejmuje od lipca mlekovita i tak sie zastanawiam czy czekac do lipca czy juz sie przeniesc do mlekovity co byscie doradzili moze ktos z was mial podobna sytuacje . Obednie oddaje miedzy 20 a 30 tys l miesiecznie . Obecna mleczarnia placi 1.53 przy tl 4.1 bi 3.2

 Ustawowo, to wypowiadasz się we wrześniu,i po 3 miesiącach można  [i przez 3 miechy dostajesz najniższą cene]  Czekaj do lipca i przejmą cię mimochodem ,a teraz jeszcze i kara ,i procedury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
1 minutę temu, kizak napisał:

 Ustawowo, to wypowiadasz się we wrześniu,i po 3 miesiącach można  [i przez 3 miechy dostajesz najniższą cene]  Czekaj do lipca i przejmą cię mimochodem ,a teraz jeszcze i kara ,i procedury

Tylko ze jego obowiązuje umowa ta z Ostrowca a więc tam chyba można w każdej chwili a nie we wrzesniu? 

7 minut temu, ZUCH1234 napisał:

OSM Ostrowiec Świętokrzyski 

Mam znajomego co tam oddaje ale nic nie słyszałem żeby mlekovita przejmowała Ostrowiec ale jeśli chcesz oddawać do mlekovita to chyba nie ma sensu teraz wypowiadać umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Bo dopiero jutro ma byc zebranie w mleczarni ale mi mowil wczoraj kierowca . Z tej mleczarni moge odejsc z dnia na dzien 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93
1 godzinę temu, kr9292 napisał:

U mnie wyszło za ubiegły rok w mlekovicie  1.59 brutto

Jaka srednia ilosc miesieczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj