Polecane posty

greg1985    496

Nie narzekają bo od grudnia ich tu nie ma już nie mogą tego czytać jaka jest super cena w Mlekpolu. 

Sami nakreciliscie tą spiralę zachwalajac jaki wspaniały jest ten nasz zarząd i prezes . Dzięki nim mamy tak dobrze i cena już zawsze będzie wysoka. Piszesz głupoty A później się dziwisz że ludzie hejtują i srają we wlasne gniazdo . Lepiej czasami przemilczeć niektóre rzeczy bo później można żałować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213
7 godzin temu, grzesiu napisał:

Dostajesz dywidendę w postaci premii za mleko grudniowe.  

pomijając kilka największych mleczarni to w pozostałych mało kto widział kiedykolwiek jakąś premię. W mlekovicie np nowi nie mają udziałów a premię dostają.

6 godzin temu, Troker1979 napisał:

a i jak to a być premia za dywidendy to jest bardzo niesprawiedliwa dla tych co w tym okresie mają dużo krów zasuszonych, wydojonych i mleka całe G oddają

Premia powinna być kwotowa odpowiednia do wielkości posiadanych udziałów, jak ktoś ma 100tys udziałów to powinien dostań np 10x tyle względem tego co ma 10tys udziałów, albo jak np w mlekovicie tylko udziałowcy powinni dostać.

Edytowano przez Rrolniik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrzesiekAgro    288
48 minut temu, Rrolniik napisał:

mlekovicie np nowi nie mają udziałów a premię dostają.

 

48 minut temu, Rrolniik napisał:

albo jak np w mlekovicie tylko udziałowcy powinni dostać.

😀? Jak to w końcu jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    876
8 godzin temu, ogarek napisał:

Musisz sporo mleka oddawać skoro tak się  udzielasz w temacie 😜😂😂😂😂😂 pewnie tyle co tych traktorów nakupiłeś... 🤕

Grzesiu jako szary konsument może się tutaj wypowiadać, to @pedro2  tym bardziej ma takie prawo

  • Like 2

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
8 godzin temu, vat napisał:

Też doszedłem do takiego wniosku - to taki transportowy @Cebulj nakręca go to, że ktoś o nim wspomina, wchodzi w dyskusję. To forum to pewnie jedyne miejsce na którym ktoś słucha tego co ma do powiedzenia a że pi...... bez sensu to insza inszość.

PS. @Cebulj nie obraź się za porównanie tego kogoś do Ciebie, jeżeli jednak poczułeś się dotknięty - zrozumiem

Ja jesem na forum dla zdobycia wiedzy bo pomyliłęm sudia ani poszedłęm na dobre ani na rolnicze po których będę miał dotacje. Może bym jakąś oborę zbudował?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12205
kr9292 napisał:

Nie no czasami zdarza się napisać mu coś mądrego

rzadko a nawet bardzo rzadko można powiedzieć że wcale 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
45 minut temu, GrzesiekAgro napisał:

Strzelam ze europeistyke zes studiował 🧐

Ekonomie 🤦‍♂️9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

taaaa. raczej podstawówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1393

AND STILL.....Jan Blachowicz !!!! A grzesiowi należy współczuć że ma taką nieetyczną ,frajerską pracę żeby siać zamęt i tonować nastroje wśród rolników oraz wybielać te bagno w którym tkwimy.Wiem że niektórzy nie mają godności nie sumienia ale ja bym się wstydził spojrzeć w lustro

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
1 godzinę temu, GrzesiekAgro napisał:

Strzelam ze europeistyke zes studiował 🧐

ekonomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7245
1 godzinę temu, karol091193 napisał:

Grzesiu jako szary konsument może się tutaj wypowiadać, to @pedro2  tym bardziej ma takie prawo

Jak na razie to jestem jeszcze udziałowcem, więc mam prawo, oddadzą kasę to może zejdę z tonu. Aczkolwiek wiem jaki to ciężki kawałek chleba i "z sentymentu" się udzielam. Nie moje kredki, ale jak widzę co się odpierdziela to też denerwuje... w każdej gałęzi rolnictwa patrzą aby do siebie, a chłopa jebać... 

A na tego trolla odgara nie zwracaj uwagi, szuka atencji. Nie potrafi zainteresować niczym mądrym to robi wkoło siebie gnój, a jak wiadomo gówno śmierdzi  to się niesie i on zadowolony. 

  • Like 1
  • Haha 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
32 minuty temu, DanielFarmer napisał:

AND STILL.....Jan Blachowicz !!!! A grzesiowi należy współczuć że ma taką nieetyczną ,frajerską pracę żeby siać zamęt i tonować nastroje wśród rolników oraz wybielać te bagno w którym tkwimy.Wiem że niektórzy nie mają godności nie sumienia ale ja bym się wstydził spojrzeć w lustro

Właśnie jakbym pracował w waszym biznesie to bym nie mógł spojrzeć w lustro że żyły sobie wypruwam  dla waszych zysków za co nikt dziękuję nie powie a tylko obraża.  Na szczęście nie jestem waszym parobkiem dlatego wasze obrazliwe tony w moja stronę mnie nie ruszają. 

Wisi mi ta branża. Mam do niej sentyment bo jest ostatnia branżą ze 100% polskiem kapitałem aale chyba już niedługo. W konsekwencji to wy będziecie dojeni przez prywatne zagraniczne koncerny i wtedy będziecie mogli grzecznie poprosić o podwyżkę i podziękować za odbiór mleka. Tak będzie sami to rozwalicie szukając problemów tak gdzie ich nie ma!

Edytowano przez grzesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6726

Ale my liczyć umiemy i nikogo prosić nie będziemy 😛 będziecie se produkować sztuczne mleko 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2695

Grzesiu, my też nie będziemy parobkami, kto będzie musiał to będzie, ile wytrzyma, ale to nie 19 wiek, że gospodarstwo jest samowystarczalne. Jak nie będzie tego za co prowadzić to choćby się zesrał to zachodniemu czy polskiemu holdingowi mleczarskiemu nie nalejemy

Także bankrutami to może będziemy, ale nie parobkami. Na to trzeba kasy.

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1597

Grzesiu@ : ty tyle CH... ów dostałeś i jeszcze się odgryzać próbujesz ,gdy byś miał odrobinę honoru i samokrytyki to powinieneś się dawno z forum wynieść , ale ty jesteś z tych co jak im w oczy plują to mówią że deszcz pada.

  • Like 7
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1393
grzesiu napisał:

32 minuty temu, DanielFarmer napisał:

AND STILL.....Jan Blachowicz !!!! A grzesiowi należy współczuć że ma taką nieetyczną ,frajerską pracę żeby siać zamęt i tonować nastroje wśród rolników oraz wybielać te bagno w którym tkwimy.Wiem że niektórzy nie mają godności nie sumienia ale ja bym się wstydził spojrzeć w lustro

Właśnie jakbym pracował w waszym biznesie to bym nie mógł spojrzeć w lustro że żyły sobie wypruwam  dla waszych zysków za co nikt dziękuję nie powie a tylko obraża.  Na szczęście nie jestem waszym parobkiem dlatego wasze obrazliwe tony w moja stronę mnie nie ruszają. 

Wisi mi ta branża. Mam do niej sentyment bo jest ostatnia branżą ze 100% polskiem kapitałem aale chyba już niedługo. W konsekwencji to wy będziecie dojeni przez prywatne zagraniczne koncerny i wtedy będziecie mogli grzecznie poprosić o podwyżkę i podziękować za odbiór mleka. Tak będzie sami to rozwalicie szukając problemów tak gdzie ich nie ma!

Wiem że uważasz rolników za debili i fakt większość ma wyjebane,jest pogodzona z losem ,mało tego gdy im plują to mówią że deszcz pada i biją pokłony.Chcialbym kiedyś z ukrytej kamery zobaczyć jak kierownictwo po rocznym spotkaniu śmieje się w głos z tej ciemniej masy którą zarządza.Hossa na rynku a w Mlekpolu niezłe szambo wybiło.I Ty o tym dobrze wiesz.Kto zna temat to wie że tu powinna polecieć głowa ,nawet nie jedna....Radny się zmył bo z tego nie da się wybronić.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6726

Grzesiu i Ty się za bardzo nie ciesz bo jak my zbankrutujemy to będziemy zajmować inne rynki pracy także będziemy konkurencja dla Ciebie 😂😂😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
15 minut temu, radekz200 napisał:

Ale my liczyć umiemy i nikogo prosić nie będziemy 😛 będziecie se produkować sztuczne mleko 

No przecież Ciebie to już dotyczy. Ile masz do powiedzenia w firmie P? Możesz grzecznie zadzwonić i spytać o podwyżkę w spółdzielni bądź co bądź jeszcze trochę inaczej to wygląda i to one trzymają ta branża w ryzach i to dzięki nim jeszcze się Wam opłaca.  

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

@grzesiu A w spółdzielniach rolnicy mają realnie coś do powiedzenia? Nie licząc Piątnicy. Spółdzielnie są spółdzielniami tylko z nazwy. 

Dlaczego Pedro2 jako udziałowiec nie dostał dywidendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

Jak ja czytam te wasze wywody to Bogu dziękuję że kończę z tym biznesem!!!! I niech ten grzesio nie pierd...li że niema nic wspólnego z mlekpolem bo jak można na ulicy w przejeżdżającym samochodzie zobaczyć plomby na karuzeli? Chyba że jest supermenem 😂😂😂😂

  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

Jak będzie tak źle to nikt w tym szambie nie będzie tkwił chyba tylko ci co mają kredyty na 100 lat. Narazie nie ma innej alternatywy dla Podlasia niż mleko ale jak będzie nowy zielony ład to się okaże. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277
1 godzinę temu, DanielFarmer napisał:

AND STILL.....Jan Blachowicz !!!! A grzesiowi należy współczuć że ma taką nieetyczną ,frajerską pracę żeby siać zamęt i tonować nastroje wśród rolników oraz wybielać te bagno w którym tkwimy.Wiem że niektórzy nie mają godności nie sumienia ale ja bym się wstydził spojrzeć w lustro

Wczoraj był lepszy pojedynek Lewy vs Haaland 😉Na szczęście stary król jeszcze pokazał moc i trzymajmy kciuki żeby wykreślil z historii rekord Mullera. Szkoda że pandemia wczoraj cały stadion NIEMCÓW skandowalby nazwisko Lewandowskiego trzy razy .I to jest szacunek A u nas Janusze nie mogą znieść że komuś się coś w życiu udało i ciężko  zapracowal.

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
35 minut temu, radekz200 napisał:

Grzesiu i Ty się za bardzo nie ciesz bo jak my zbankrutujemy to będziemy zajmować inne rynki pracy także będziemy konkurencja dla Ciebie 😂😂😂

Zapraszam po ten chleb. Patrząc jakie macie podejście do ludzi to życzę Wam samych sukcesów zawodowych na wolnym rynku pracy. Zapewniam Was że dziś od zwykłego pracownika poprzez kadrę zarządzającą kończąc na zarządach dziś każdy z tych szczebli robi za białych murzynów bo nad każdym stoi bat!!!

To nie komuna że każdy musiał mieć pracę i czy się stoi czy się leży.... nie wykonujesz swoich obowiązków należycie dostajesz kopa w dupe i nara. 

17 minut temu, Zdzinio napisał:

Jak ja czytam te wasze wywody to Bogu dziękuję że kończę z tym biznesem!!!! I niech ten grzesio nie pierd...li że niema nic wspólnego z mlekpolem bo jak można na ulicy w przejeżdżającym samochodzie zobaczyć plomby na karuzeli? Chyba że jest supermenem 😂😂😂😂

Nie znam twoich problemów ze wzrokiem ale chyba są poważne  - ja póki co nie mam z nim problemów i potrafię dostrzec co mnie interesuje. 

Edytowano przez grzesiu
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj