sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

Dodi    520
7 godzin temu, Dominiik napisał:

Panowie co lepsze claas 450 czy jd 6120m

Sam miałem ten dylemat. Arion tańszy o jakieś 30tyś z lepszym wyposażeniem. Rozstaw osi większy.

Chciałbym spotkać i porozmawiać osobiście z  rolnikiem który jest niezadowolony z Claasa jak i new hollanda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek997    2
38 minut temu, Dodi napisał:

Sam miałem ten dylemat. Arion tańszy o jakieś 30tyś z lepszym wyposażeniem. Rozstaw osi większy.

Chciałbym spotkać i porozmawiać osobiście z  rolnikiem który jest niezadowolony z Claasa jak i new hollanda. 

Kupiłeś clasaa ? Ja sam może też go kupię ale mówię co slyszalem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29
3 godziny temu, Dodi napisał:

Sam miałem ten dylemat. Arion tańszy o jakieś 30tyś z lepszym wyposażeniem. Rozstaw osi większy.

Chciałbym spotkać i porozmawiać osobiście z  rolnikiem który jest niezadowolony z Claasa jak i new hollanda. 

Chyba masz pełna skrzynkę bo wysłałem już dawno wiadomośc na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jondir989    8
Dnia 2.04.2021 o 21:12, paw11 napisał:

Jaki ciągnik lepiej kupić john deere 5115m czy john deere 5100r

5100r lepiej można doposażyć, koniecznie bierz amortyzacje przedniej osi i kabiny naprawdę robi robotę. 

Skrzynię command8 też mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

PYTAM W IMIENIU KOLEGI:

Jaki nowy ciągnik polecacie?

Moc 140-160km 6 cylindrów

Z wyposazenia tuz wom z przodu oska i kabina amortyzowana, podłokietnik i lepsze oswietlenie.

Budżet najlepiej do 345 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Zetor, NH, Case, no a z wyższej półki to może Valtra się zmieści w tych pieniądzach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
Dnia 4.04.2021 o 08:01, jondir989 napisał:

5100r lepiej można doposażyć, koniecznie bierz amortyzacje przedniej osi i kabiny naprawdę robi robotę. 

Skrzynię command8 też mogę polecić

U nas gosc kupil 5090r z amortyzacja przodka kabiny chyba tez skrzynia command 8 klima elektryczne luserka i dodatkowe oswietlenie ale co mnie zdziwilo tylko 2 pary wyjsc i zaplacil prawie 340tys brutto dla mnie to za duzo za taki maly ciagnik fakt skrzynia wygodna i super sie jezdzi po dziurach ale czy warto tyle placic jak mozna np kupic nh t5.85 za 210tys brutto fakt bez przodka i normalnej skrzyni ale 130tys taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jondir989    8
1 godzinę temu, damianos95 napisał:

U nas gosc kupil 5090r z amortyzacja przodka kabiny chyba tez skrzynia command 8 klima elektryczne luserka i dodatkowe oswietlenie ale co mnie zdziwilo tylko 2 pary wyjsc i zaplacil prawie 340tys brutto dla mnie to za duzo za taki maly ciagnik fakt skrzynia wygodna i super sie jezdzi po dziurach ale czy warto tyle placic jak mozna np kupic nh t5.85 za 210tys brutto fakt bez przodka i normalnej skrzyni ale 130tys taniej

To albo ładnie przepłacił albo teraz tak ceny tych ciągników skoczyły. 

Ja kupiłem w 2018r 5100r za 300 tys prawie full opcja tylko bez podłokietnika i bez ładowacza czołowego

Warto dołożyć te 20tyś do amortyzacji, kręgosłup będzie wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus-volvo    16
3 godziny temu, damianos95 napisał:

U nas gosc kupil 5090r z amortyzacja przodka kabiny chyba tez skrzynia command 8 klima elektryczne luserka i dodatkowe oswietlenie ale co mnie zdziwilo tylko 2 pary wyjsc i zaplacil prawie 340tys brutto dla mnie to za duzo za taki maly ciagnik fakt skrzynia wygodna i super sie jezdzi po dziurach ale czy warto tyle placic jak mozna np kupic nh t5.85 za 210tys brutto fakt bez przodka i normalnej skrzyni ale 130tys taniej

 Eurohaki ma czy zwykłe kule ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus-volvo    16
5 minut temu, damianos95 napisał:

Eurohaki a co ?

Kupowal na koniec 2020 ale zamawial wcześniej

Nie bo na yt Radkosky kupił podobny ciągnik i myślałem że to jego

Edytowano przez ursus-volvo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    327

Niby john deere marka premium a w standardzie nawet eurohakow nie ma. 😄 Kto by pomyślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

John Deere 6090M - skrzynia 24x24, amortyzacja osi TLS, amortyzacja kabiny, fotel pneumatyczny, full oświetlenie 360 led, opony Mitas 520/70/38 i 420/70/28, 4 pary hydrauliki, TUZ przedni zamiennik, obciążnik 600 kg, WOM 540,540e,1000, zarządzanie obrotami, reszta chyba standard parę gadżetów ma jeszcze mniej istotnych. 307 tyś netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

To jest chore. Taka kasa. A co sądzicie o tej promo na df 5120 g za 194 netto. Opony widzę r38 ale jak mniemam bez pneumatyki?

Ile do niego może wyjść ładowacz stoll?

Mają już całkiem sporo sprzedanej tej serii to może już opinia się niesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

Nie znam dokładnie modelu 5120g ale jak w zeszłym roku się interesowałem 5110g to sprzedawca mówił że pneumatykę mają w standardzie wszystkie ciągniki z Ad Blue bo napęd pompy jest połączony jakoś ze sprężarką... przynajmniej tak go zrozumiałem a 5120 g Ad Blue posiada więc i pneumatyka powinna być. Mi za Stoll-a fz20 policzyli chyba 31 netto bez osprzętu z multizłączem do odpinania, amortyzacją i malowaniem pod ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody9    2
2 godziny temu, komizmo napisał:

To jest chore. Taka kasa. A co sądzicie o tej promo na df 5120 g za 194 netto. Opony widzę r38 ale jak mniemam bez pneumatyki?

Pneumatykę to bez problemu dołażą kwestia dogadania się z nimi , Ja po dłuższym targowaniu się dopłaciłem do pneumatyki  w DF 5090 G 5 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

Oryginalna ta pneumatyka czy jakiś zamiennik bo mi za oryginał chyba 9 tys. powiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lok125    7

Te ceny są chore, ciekawe czy za jakieś czas będą spadać te ceny bo na tą chwilę to oszaleli z tymi podwyżkami... A propo tej promocji na te ciągniki to podają te cenę za ciągnik z wyposażeniem bieda edyszyn.. I wychodzi z dodatkami cena kosmos Ale żeby za ciągnik 90 koni chcieć ponad 300 tys to jest to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

akurat 6090M ma 90 KM "podstawy" z jakimś tam zarządzaniem 110 KM a maksymalnej 114 KM ale to i tak racja że cena oderwana od rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lok125 napisał:

Te ceny są chore, ciekawe czy za jakieś czas będą spadać te ceny bo na tą chwilę to oszaleli z tymi podwyżkami... A propo tej promocji na te ciągniki to podają te cenę za ciągnik z wyposażeniem bieda edyszyn.. I wychodzi z dodatkami cena kosmos Ale żeby za ciągnik 90 koni chcieć ponad 300 tys to jest to przesada.

Ostatnio przeglądałem stare gazety i trafiłem na reklamę promocyjną Deutz-Fahr 6130 w RPT z 2019 to cena była 262 tys netto dzisiaj w gazetach jest ta sama promocja na ten model ale za 292 tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lok125    7

Bym napisał że taka cene płaci się chyba za znaczek i napis john deere ale konkurencję nie są wcale aż tak dużo tańsze... Jeden rok płacenia zboża i odrazu ceny w górę winduja Ja ogólnie poszukiwalem nowy ciągnik ale o mocy około 75 to naprawdę u niektórych dilerów można było ukleknac jak się cenę usłyszało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki temu że zamówiłem ciągnik w tamtym roku na kwiecień tego roku to wychodzi że będę miał dofinansowanie z młodego rolnika ponad 200 tys ponieważ ciągnik podrożał o 7% i poznikały pakiety promocyjne i wchodzi nowy model który będzie droższy mowa o Valtra N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

Kazdy narzeka ze drogo ale w pierwszym kwartale 2021 roku sprzedaz byla najwyzsza od 2014 roku :P

Wycenial ktos teraz MF 5710M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisiur    0

MF 5709M DYNA 4, amortyzowana kabina, 3 pary wyjść hydraulicznych, pneumatyka, pełne oświetlenie, zwiększony wydatek hydrauliki, wąskie koła na feldze regulowanej 214 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj