Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

cinek1808    1746
2 minuty temu, gregor1284 napisał:

Ursus szóstka z turbo, na wydechu z rury kwas! 

Sprzedam Ci poloneza z niszowym silnikiem, śluby obsługiwał 

Takiego borewicza to bym przyjął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
Przed chwilą, cinek1808 napisał:

Passatów jest za dużo. Już np taki golf 4 R32 to już inwestycja. Trzeba takie wersję unikalne szukać. 

I polonezów było dużo tylko rdzewieli i inne tez i dla tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
33 minuty temu, danielursus3p napisał:

No nawet niechby rozwojowy. Ponoć 1.8t jest taki miód, a każdego modzonego pastucha czy a4 b6/b7 robię jak chce i kiedy chce 

Nie przesadzaj, Toż ten lexus ma 8.3 do setki katalogowo. Tylny napęd to pożeracz mocy, miałem bmw3 150 koni to słabe to było . Znajomy kupił kiedyś audi a6 4.2 ach co to miało nie być, prócz gigantycznych kosztów serwisu nie było w nim nic nadzwyczajnego. Grzebnięta octavia 2.0 TDI go objechała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
Uziu92 napisał:

wszystkie japońce drogie w częściach są.

weź nie strasz rozrząd mam do roboty w toyocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
Przed chwilą, Tomasz0611 napisał:

Już mam dość tej melodii, a szczególnie jak się zmienia w taki charakterystyczny sposób, i już wiesz, że dziad się zapowietrza.

Kosił ty bizonem😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
1 minutę temu, szymon09875 napisał:

Jak zetora przyprowadziłem to sie ludzie ogladali. Tyle ze czarna rura nie kwas, ale po miesiacu w 2 innych w okolicy tez puste rury zakladali :d 

Ma w wiosce fiacisko takie 180 koni ale jak dwie przyczepy zboża ciągnie to jest głos. A nie te nowe gówna co zamiast wydechu to skrzynie słysząc 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
Przed chwilą, pawel885 napisał:

Nie przesadzaj, Toż ten lexus ma 8.3 do setki katalogowo. Tylny napęd to pożeracz mocy, miałem bmw3 150 koni to słabe to było . Znajomy kupił kiedyś audi a6 4.2 ach co to miało nie być, prócz gigantycznych kosztów serwisu nie było w nim nic nadzwyczajnego. Grzebnięta octavia 2.0 TDI go objechała 

Może i pożeracz ale frajda jest 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5604
Przed chwilą, danielursus3p napisał:

Kosił ty bizonem😎

Oj kosił kosił, najbardziej denerwuje, jak godzina około 14, ponad 30st C, silnik rozgrzany na maksa i słyszysz te charakterystyczne pierdzenie, i już wiesz, że czeka cię zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
3 minuty temu, cinek1808 napisał:

Passatów jest za dużo. Już np taki golf 4 R32 to już inwestycja. Trzeba takie wersję unikalne szukać. 

passat w8 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9914
1 minutę temu, Rolnik200598 napisał:

Wieczór, ciemno już, brak wiatru i Kółkowy Rekord jak wracał na bazę... Z daleka to wycie było słychać. Fajnie było, przeminęło z wiatrem.

No to fakt, wieczorem jak sie z pola zjezdzalo to jedyny co na pomoście mogli zobaczyc to moje zeby na czarnej mordzie calej ukurzonej. Jak na trójce dalo sie przyspieszacz do końca i gaz w opór, jedyne co w bizonie ciekawego :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
Przed chwilą, Tomasz0611 napisał:

Oj kosił kosił, najbardziej denerwuje, jak godzina około 14, ponad 30st C, silnik rozgrzany na maksa i słyszysz te charakterystyczne pierdzenie, i już wiesz, że czeka cię zabawa.

Nasz się tylko raz zapowietrzył. A tak to odpukać lata jak trzeba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, szymon09875 napisał:

No to fakt, wieczorem jak sie z pola zjezdzalo to jedyny co na pomoście mogli zobaczyc to moje zeby na czarnej mordzie calej ukurzonej. Jak na trójce dalo sie przyspieszacz do końca i gaz w opór, jedyne co w bizonie ciekawego :D

Kurła w tym roku będzie Claas, Bizony powymierały we wsi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
2 minuty temu, Uziu92 napisał:

passat w8 :D

Takiego dużego motoru już żaden pasat w historii mieć nie będzie

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5604
3 minuty temu, danielursus3p napisał:

Nasz się tylko raz zapowietrzył. A tak to odpukać lata jak trzeba 

Jednego roku miałem problem, z 10 razy mi się zapowietrzył, paproch z oringu gumowego się zapodział w układzie paliwowym i go dławił, zanim odkryłem gdzie to jest to z pół dnia się męczyłem z dziadem. Filtry paliwowe były brudne, mówię wymienię i będzie ok, wymieniłem, podpompowałem, 15 min koszenia i znowu pierdzi ... Dmuchnąłem przez w rurkę w stronę zbiornika, to chyba się cofnął, ale z pół h koszenia i znowu pierdzi. Zanim odkryłem co i jak to pół dnia minęło.

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
Przed chwilą, Rolnik200598 napisał:

Kurła w tym roku będzie Claas, Bizony powymierały we wsi... 

ja bym claasa nie brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9914
4 minuty temu, gregor1284 napisał:

Ma w wiosce fiacisko takie 180 koni ale jak dwie przyczepy zboża ciągnie to jest głos. A nie te nowe gówna co zamiast wydechu to skrzynie słysząc 

Dziś startowaly z placu z rozsiewaczami 2x Zts 16245 i johny ten stary 220KM "ciuchcia" tam byl hałas  :D

3 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

Oj kosił kosił, najbardziej denerwuje, jak godzina około 14, ponad 30st C, silnik rozgrzany na maksa 

I 3/4 zbiornika zboza :D

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
6 minut temu, cinek1808 napisał:

Takiego borewicza to bym przyjął

Przejściówka 2.0 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Uziu92 napisał:

ja bym claasa nie brał.

Nie ma Bizona na usługi we wsi to niech będzie każdy aby wykosił i normalnie policzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Ja mam takiego ładnego ojciec kupił nówkę sztukę,70tyś dają ale trzymam i koszę chodź class by szedł lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
5 minut temu, danielursus3p napisał:

Może i pożeracz ale frajda jest 😉 

Frajda to jest w e30 3.5 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
Przed chwilą, Rolnik200598 napisał:

Nie ma Bizona na usługi we wsi to niech będzie każdy aby wykosił i normalnie policzył.

po niemieckiej maszynie jak dasz kurom ziarno to zeby się nieść nie zaprzestały :D

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak Ryśkowi niosą to i mi będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
5 minut temu, szymon09875 napisał:

No to fakt, wieczorem jak sie z pola zjezdzalo to jedyny co na pomoście mogli zobaczyc to moje zeby na czarnej mordzie calej ukurzonej. Jak na trójce dalo sie przyspieszacz do końca i gaz w opór, jedyne co w bizonie ciekawego :D

To gdzieś widziałem to 🤔

FB_IMG_1607625025428.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

ile za hektar tam u Ciebie biorą ? czy za godziny jeszcze  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj