Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TheLukasTeam    52

A jak ktoś chce jeszcze bardziej "eko", to proponuję palnik gazowy, taki do grzania papy i palić muszki żywcem :)

lukaschels    56

u mnie walka z powodzeniem. podobna taktyka jak przed rokiem, środki na larwy much stosowane na obornik, plus profilaktyka w postaci środka na same muchy też na obornik i w ciemne miejsca. stosuje raz na dwa tygodnie na zmianę. much nie ma więcej niż bardzo wczesną wiosną. polecam środek neporex oraz dilimin. ważne aby stosować za każdym razem inny środek. na początku koszt jest spory ale są opryski na cały sezon. drugą kwestia efekt środku na larwy jest dopiero po 2 tygodniach

chaner123    5

tak tak, ten DRAKER 10.2 to super sprawa jedyna mucha jaka zabił to ta która była pod opakowaniem jak to stawiałem na stole, takto zero efektu

Wiadomość z agroFakt.pl

lukbold    399

dupcys fleki chłopie. Draker + gliceryna i obora wyczyszczona w 5 min. Niby 2tyg ma działać. Zobaczymy

Thomas2135    1190

dupcys fleki chłopie. Draker + gliceryna i obora wyczyszczona w 5 min. Niby 2tyg ma działać. Zobaczymy

I jak Draker działa dalej? Mam opakowanie chyba 250 g. Ile gliceryny potrzeba? Malowałeś czy da się pryskać? Mam jeszcze agitę to zobaczę czy po 3 letniej przerwie coś działa.

lukbold    399
Napisano (edytowany)

tydzień... a miało być 2 tyg no cóż. Pisze te 30ml na 60-80m2 a ja prysnał.

W zasadzie to sprzedawca dał mi glicerol do drakera.. 100ml mi tego wyszło bo zrobiłem 8 litr mieszanki.

Czekam na nową dostawe

Edytowano przez lukbold

soltys48    315

Ja w ubiegłym roku miałem bio muchę i kicha a w tym roku u mnie niema praktycznie wcale much-czyżby to efekt bio???

Thomas2135    1190

Jak obornik wywaliłeś a z nim biomuchę w larwach much to jak działa dalej? Dzisiaj na 250 ml drakera wlane litr gliceryny i na razie much nie widać. W dzień było ich pełno na ścianach a wieczorem było pusto. Zostały tylko te na drabinkach gdzie nie można smarować, bo cielaki by zlizały.

lukbold    399

Ja wczoraj wieczór pryskał... padły wszystkie. Rano kilka widziałem a wieczór.... coś mi sie nie podoba skuteczność drugiej butelki

Zigi_look    0

Moim zdaniem dobrze napisał użytkownik Apista, jeżeli zalega się w oborze dużo obornika to nie ma siły, żeby jakieś środek zwalczył muchy. To jest dla nich idealne środowisko i ciężko je z niego wyplenić. Sam próbowałem różnych sposobów i dopiero jak wyczyściłem oborę z zalegającego obornika i dopiero później opryskałem środkiem owadobójczym był widoczny rezultat.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się