celeron59

Mf3095 brak przodu i swiatel stop

Polecane posty

celeron59    0

Witam mam taki problem przestal mi dzialac przedni naped kontrolka swieci normalnie do tego zauwazylem brak swiatel stop pozycja kierunki dzialaja normalnie bezpiecznik od swiatel stop srawdzany czy jest moze jeszcze jeden gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

nawet jeśli są dwa to już po zwarciu jednego światła powinny się zapalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

To naczynia połączone, podczas hamowania napęd powinien się włączać. Te moduły słyną ze swojej awaryjności, @marian3p chyba to naprawia. Na razie sprawdź czy działa poprawnie stop. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Ja miałem lampy pokorodowane i nie było przejścia. Tylko u mnie skutkowało to tym, że napęd się nie rozłączał wcale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Generalnie napęd działa tak że "bez prądu" jest napęd z prądem napędu nie ma. Więc jeśli jest hydraulika jest sprawna ściągasz przewód z cewki przedniego napędu i ma działać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054
7 godzin temu, hubertb napisał:

jeśli jest hydraulika jest sprawna 

Sprawny napęd nie potrzebuje ani elektryki, ani tym bardziej hydrauliki, chyba że za niesprawność uznać zacięty otwarty elektrozawór

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Tak kolego właśnie uznaję zacięcie zaworu jako uszkodzenie części hydraulicznej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeron59    0

Swiatlo stop zrobione ale dalej przod nie załącza. Przy zgaszonym silniku unosząc jedno kolo przednie do gory przod jest zalaczony po odpaleniu silnika przod rozlacza nie pomaga zdjecie wtyczki z elektrozaworu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeron59    0

Po odkreceniu nakretki i wyjeciu wtyczki z elektrozaworu i ponownym wlozeniu naped zaczal dzialac juz nie niem co moze byc grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

oj to mało rozgarnięty jesteś... ale przyznam się że lat kilka wstecz rozkopałem ze znajomym sprzęgło ze 2x zanim się kapnąłem co mnie w kulki zrobiło 🤣🤣 a były identyczne objawy

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj