radekz200

Rolnik Szuka Żony 7 edycja

Polecane posty

bergman31    640
30 minut temu, dsbh napisał:

 

Nie miałem ale wiem że są osoby które idą na żywca i są które trzeba znieczulić.

Matka miała w całkowitym znieczuleniu a znajoma bezznieczulenia. Znajoma mówiła, że ją bolało ale Ona to chudzinka i jelita bardzo cienkie. Każdy z Nas miał badanie w innym szpitalu.

27 minut temu, Rolnik200598 napisał:

Co ma być to będzie, próby nieudane miałem, przynajmniej na razie trzeba dać sobie spokój z zagadywaniem do jakichkolwiek, niedługo wiosna to nie będzie czasu nawet myśleć o tym.

Ja przez parę lat miałem kilka prób nieudanych aż w końcu przez znajomego poznałem pewną dziewczynę. Po paru latach się rozstaliśmy. Później było już łatwiej poznawać nowe dziewczyny. Człowiek nabiera doświadczenia.

Teraz jest więcej czasu na poznanie dziewczyny. Tym bardzie, że jest epidemia, więc najłatwiej nawiązać znajomość przez Internet.

Masz gdzie mieszkać, masz pracę i hobby a to już coś. 

12 minut temu, bratrolnika napisał:

Prądem😉

Jak maść nie pomoże, to można wyciąć hemoroidy lub zawiązać supełki i  same odpadną.

Edytowano przez bergman31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie ma się czego wstydzić jakiś czas temu poszedłem do urologa bo też wydawało mi się, że coś jest nie halo, z moimi cohones. Wstyd był i obawa do momentu aż wchodzisz do gabinetu. Tam doktor mówi proszę się położyć na kozetce i pokazać jajka. No to się kładziesz i pokazujesz bez zastanawiania. Doktor pomaca, potem i po wstydzie. Dał mi jeszcze skierowanie na usg i ta sama historia, pojeżdził mi po jajkach tym laserem i po krzyku. A jak ci powie, że wszystko ok to jaka ulga i myślenie inne.  Lekarz tyle jajek, owłosionych tyłków, cycków wagin itd widział, że na nim to wrażenia nie robi i nic nie skomentuje (byle były umyte) a pewnie pomoże. Ja za jakiś czas kolonoskopie też zrobie ale to jak się koronaświrus skończy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O tym mi mówić nie musisz, ja mam swoich dobrych lekarzy- zarówno okulistkę jak i urologa. A @sabuliga to niech do doktora leci.

18 minut temu, bergman31 napisał:

Teraz jest więcej czasu na poznanie dziewczyny. Tym bardzie, że jest epidemia, więc najłatwiej nawiązać znajomość przez Internet.

Akurat na to bym się chyba nie odważył. Może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Gastroskopia też do przyjemnych nie należy podobno , ja miałem raz nie było tragedii. Niektórzy panikują rurki nie mogą połknąć duszą się . To z kolonoskopia powinno łatwiej pójść : D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154
2 godziny temu, Rolnik200598 napisał:

W zawieraniu znajomości na nic. Gorzej jakby przeszło się do czego innego zwłaszcza w sypialni. Mnie to by miała ropuchę albo trutnia prędzej... Ale no nic, trzeba iść na fitness, na bieżni podreptać bo mam cel do sadzenia ziemniaków schudnąć 5kg, na razie jest -1kg.

Nie staje Ci ? 


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Można tak powiedzieć w dużym uproszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Rolnik200598 napisał:

Można tak powiedzieć w dużym uproszczeniu.

Za dużo wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wcale. Ty tylko o jednym myślisz.

Edytowano przez Rolnik200598

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154
20 minut temu, Rolnik200598 napisał:

Można tak powiedzieć w dużym uproszczeniu.

Ale palce masz ?

PUNKT G 🤙Będzie Pani zadowolona 😁

  • Haha 1

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Takich obrzydlistw nie uznaję i w życiu bym nie zrobił, ja porządny dinozaur a nie nowoczesny Casanova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiem, pisałeś o tym kiedyś. Ale mnie raczej dzieci nie lubią, oprócz syna sąsiada, który przychodzi do mnie głaskać króliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154
Dnia 17.12.2020 o 20:56, Rolnik200598 napisał:

Wiem, pisałeś o tym kiedyś. Ale mnie raczej dzieci nie lubią, oprócz syna sąsiada, który przychodzi do mnie głaskać króliki.

To ty lepiej patrz bo jeszcze pedofila z ciebie zrobią za kilka lat 😂

https://www.agrodane.pl

Edytowano przez andrewk
  • Haha 1

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Od królików się znacznie , a skąd wiesz że jak baba by leżała koło ciebie że ciśnienie w układzie by powróciło?

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    640
56 minut temu, Rolnik200598 napisał:

Można tak powiedzieć w dużym uproszczeniu.

To z takimi problemami idzie się do lekarza. 

36 minut temu, andrewk napisał:

Ale palce masz ?

PUNKT G 🤙Będzie Pani zadowolona 😁

I to jeszcze jak😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    640
34 minuty temu, Rolnik200598 napisał:

Takich obrzydlistw nie uznaję i w życiu bym nie zrobił, ja porządny dinozaur a nie nowoczesny Casanova.

Dla jednych obrzydlistwo a dla drugich sama rozkosz🥰🥰🥰

Czasami seks po bożemu jest niemożliwy a wzajemne pieszczoty mogą go doskonale zastąpić i są bardzo przyjemne🥰🥰🥰 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

jesli juz rozmowa o leczeniu ja jutro mam rezonasm magnetyczny-drugi raz bo pierwszy cos slabo wyszedl, do tego niedawno mialem scyntygrafie kosci w zakladzie medycyny nuklearnej, o zwyklym usg to nawet nie ma co wspominac..

4 godziny temu, bergman31 napisał:

Ja w wieku @sabuliga miałem zabieg usunięcia torbieli włosowej. Też się wstydziłem ale ile można cierpieć. Torbiel miałem między kością ogonową a odbytem. Pierwsze objawem było swędzenie, później wyciek ropny i ból aż w końcu oprócz ropnej wydzieliny, wyciekała krew. Od zabiegu minęło już 17 lat.

Polecam Hamburg i ulicę czerwonych latarń😁😁😁

widziales ?? bylem w lutym i nic specjalnego,co prawda z wycieczka w dzien ale zawsze mozna uznac za zaliczona[nomen omen]


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
8 minut temu, bergman31 napisał:

Dla jednych obrzydlistwo a dla drugich sama rozkosz🥰🥰🥰

Czasami seks po bożemu jest niemożliwy a wzajemne pieszczoty mogą go doskonale zastąpić i są bardzo przyjemne🥰🥰🥰 

I bezpiecznie jest

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    640
3 minuty temu, jacus napisał:

jesli juz rozmowa o leczeniu ja jutro mam rezonasm magnetyczny-drugi raz bo pierwszy cos slabo wyszedl, do tego niedawno mialem scyntygrafie kosci w zakladzie medycyny nuklearnej, o zwyklym usg to nawet nie ma co wspominac..

 

Parę lat  matka miała scyntygrafie kości w Grudziądzu.

Rezonans magnetyczny to mi by się przydał, po kilku urazach głowy niewiadomo co tam siedzi.

Edytowano przez bergman31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 minut temu, bergman31 napisał:

To z takimi problemami idzie się do lekarza. 

I to jeszcze jak😁😁😁

Byłem nie raz, nie dwa i tak już pozostanie, może jakbym miał kupę kasy to coś by pomogło ale nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj