radekz200

Rolnik Szuka Żony 7 edycja

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mf362    1121
54 minuty temu, bratrolnika napisał:

Mój syn bardzo lubi dinozaury🤣

Musisz jakiegoś dużego dinozaura uspawac czy coś chłopakowi najlepiej jakby jeszcze był zdalnie sterowany : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    643
5 minut temu, jacus napisał:

 

widziales ?? bylem w lutym i nic specjalnego,co prawda z wycieczka w dzien ale zawsze mozna uznac za zaliczona[nomen omen]

Byłem tam na wymianie uczniowskiej w 1997roku. W dzień zwiedzaliśmy statkiem port a wieczorem oglądaliśmy panie przez szyby w oknach😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9975
5 minut temu, Strongman napisał:

Na podlasku mówią nieważne gdzie i jak ale z kim.

Tyz prawda, choć wczesniej to bylo czasem i niewazne z kim bo i tak sie mało pamiętało.

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    643
4 minuty temu, Rolnik200598 napisał:

Byłem nie raz, nie dwa i tak już pozostanie, może jakbym miał kupę kasy to coś by pomogło ale nie mam. 

To zmień swój pogląd na seks. Nieważne jak kobietę będziesz zaspokajał, ważne żeby była zadowolona. 

Skoro nie możesz mieć dzieci, to szukaj jakiejś panny z małym dzieckiem albo takiej co nie chce mieć dzieci. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    643
3 minuty temu, szymon09875 napisał:

Tyz prawda, choć wczesniej to bylo czasem i niewazne z kim bo i tak sie mało pamiętało.

Aż mi się Kac Vegas w Bangkoku przypomiał🤣🤣🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Prędzej to drugie. Ja dzieci u siebie nie widzę i boję się że wychowałbym na drugiego takiego jak ja przez co miało by tylko problemy i by się z niego w szkole nabijali tak jak i ze mnie.

2 minuty temu, bergman31 napisał:

To zmień swój pogląd na seks. Nieważne jak kobietę będziesz zaspokajał, ważne żeby była zadowolona. 

Skoro nie możesz mieć dzieci, to szukaj jakiejś panny z małym dzieckiem albo takiej co nie chce mieć dzieci. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    643
1 minutę temu, mf362 napisał:

Liczy się technika zawodnika

Nie ważne jak, najważniejsze że kobieta ma orgazm😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, jacus napisał:

jesli juz rozmowa o leczeniu ja jutro mam rezonasm magnetyczny-drugi raz bo pierwszy cos slabo wyszedl, do tego niedawno mialem scyntygrafie kosci w zakladzie medycyny nuklearnej, o zwyklym usg to nawet nie ma co wspominac..

widziales ?? bylem w lutym i nic specjalnego,co prawda z wycieczka w dzien ale zawsze mozna uznac za zaliczona[nomen omen]

Ale to byłeś gdzie z bólacym tyłkiem u chirurga czy jaki to lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3241
1 minutę temu, bergman31 napisał:

Nie ważne jak, najważniejsze że kobieta ma orgazm😁😁😁

A jak przezywa kobieta orgazm.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9975
2 minuty temu, Strongman napisał:

A jak przezywa kobieta orgazm.

Jak ją do niego doprowadzisz to sie dowiesz ;)

 

6 minut temu, bergman31 napisał:

Aż mi się Kac Vegas w Bangkoku przypomiał🤣🤣🤣

Nooo :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    643
1 minutę temu, Rolnik200598 napisał:

Prędzej to drugie. Ja dzieci u siebie nie widzę i boję się że wychowałbym na drugiego takiego jak ja przez co miało by tylko problemy i by się z niego w szkole nabijali tak jak i ze mnie.

 

Pamiętaj, że kobieta może mieć bardzo pozytywny wpływ na samopoczucie mężczyzny. Człowiek zakochany wytwarza endorfiny, które są nazywane hormonami szczęścia.

Jak będziesz szczęśliwy w życiu, to będziesz w stanie zaszczepić swoją radość dziecku.

Mój dziadek poślubił babcię, która miała dwójkę malutkich dzieci z innym mężczyzną. Jej poprzedni partner zginął. Dziadek wychował chłopaków jak własne dzieci (dostali nazwisko po moim dziadku). 

10 minut temu, Strongman napisał:

A jak przezywa kobieta orgazm.

 

4 minuty temu, Strongman napisał:

Ja wiem ale pytam się innych.

Już myślałem, że nie wiesz🤔🤔🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Strongman napisał:

Ma skurcze brzucha przeważnie.brzuch się rusza kto by nie wiedział.

A może mieć jeśli ben.. jest w stanie spoczynku. Można takim małym człon... sprawić przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, bergman31 napisał:

. Później było już łatwiej poznawać nowe dziewczyny.

z którymi również zapewne się rozstałeś

29 minut temu, Rolnik200598 napisał:

może jakbym miał kupę kasy to coś by pomogło ale nie mam

też wychodzę z tego założenia że pieniądze by zmieniłyby człowieka na lepsze w oczach kobiet, wszystkie rzeczy materialne co potrzebne by zrobić lepsze wrażenie byłoby łatwiej kupić 

34 minuty temu, bergman31 napisał:

po kilku urazach głowy niewiadomo co tam siedzi.

jakich urazach ? pewnie pozostał uraz do kobiet

2 godziny temu, Rolnik200598 napisał:

Można tak powiedzieć w dużym uproszczeniu.

to w dojarkę wsadź albo poproś by ci potrzymała jakaś z parkinsonem , 

 

1 godzinę temu, andrewk napisał:

PUNKT G

na końcu słowa shoppinG

1 godzinę temu, Rolnik200598 napisał:

Ty tylko o jednym myślisz.

on to myśli najczęściej o tym co najczęściej robi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    643
39 minut temu, kontenovy napisał:

z którymi również zapewne się rozstałeś

 

Oczywiście że tak😁

Lepiej rozstać się z kilkoma  dziewczynami, niż rozwieść się z żoną😉 

41 minut temu, kontenovy napisał:

 

jakich urazach ? pewnie pozostał uraz do kobiet

Do kobiet nie mam urazu😀

Raz na głowę spadła mi z półki stara umywalka. Innym razem górna rama od przyczepy spadła na głowę. W szkole zaliczyłem lądowanie głową (lekkie wstrząśnienie mózgu). Kilka kolizji głowy z niskimi drzwiami. Raz pieprznąłem sobie drzwiami od szaf, aż gwiazdki zobaczyłem.  Z miesiąc temu przywaliłem głową w dwuteownik w pracy. 

49 minut temu, kontenovy napisał:

 

też wychodzę z tego założenia że pieniądze by zmieniłyby człowieka na lepsze w oczach kobiet, wszystkie rzeczy materialne co potrzebne by zrobić lepsze wrażenie byłoby łatwiej kupić 

Pieniądze szczęścia nie dają ale pozwalają wygodnie żyć. 

A tak na poważnie, to szukasz kobiety, która leci na kasę? Czy takiej, która szuka faceta zaradnego i pracowitego? 

Edytowano przez bergman31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 minuty temu, bergman31 napisał:

A tak na poważnie, to szukasz kobiety, która leci na kasę? Czy takiej, która szuka faceta zaradnego i pracowitego?

nie szukam wcale bo pierwsze to nie mam tyle kasy by któraśkolwiek chciała na mnie lecieć a po drugie nie jestem ani zaradny ani pracowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wejdźcie na portal "Zapisani Sobie" tam można poznać dziewczynę z wartościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Byłem u lekarza jednak z bolem brzuvha lekarz powiedział zebym nie dzwigal bo naciągnąlem mięsień i mogę dostać przepukliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Strongman napisał:

A jak by ktoś chciał pojuchać to tinder.

Nic z tego,nic to nie da. Takie co chcą takie rzeczy robić to sobie szukają samców alfa na jeden czy dwa razy. Jak ktoś poważnie myśli o życiu i ma trochę oleju w głowie to tam nie będzie zaglądał i nabawiał się kolejnych frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    643
15 godzin temu, kontenovy napisał:

nie szukam wcale bo pierwsze to nie mam tyle kasy by któraśkolwiek chciała na mnie lecieć a po drugie nie jestem ani zaradny ani pracowity

Może najwyższa pora aby coś z tym zrobić🤔🤔🤔 

2 godziny temu, Strongman napisał:

A jak by ktoś chciał pojuchać to tinder.

Tam jeszcze gorsze ku...restwo niż przy drogach stoi😉 

2 godziny temu, sabuliga napisał:

Byłem u lekarza jednak z bolem brzuvha lekarz powiedział zebym nie dzwigal bo naciągnąlem mięsień i mogę dostać przepukliny

W takim razie musisz poszukać sobie szczupłą dziewczynę😀

14 minut temu, akooo napisał:

Nic z tego,nic to nie da. Takie co chcą takie rzeczy robić to sobie szukają samców alfa na jeden czy dwa razy. Jak ktoś poważnie myśli o życiu i ma trochę oleju w głowie to tam nie będzie zaglądał i nabawiał się kolejnych frustracji.

Dłużej na tinderze zakładałem konto niż przeglądałem profile kobiet. Kiedyś porządniejsze dziewczyny pod koszarami stały🤣🤣🤣  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj