sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Ulman    5576
10 minut temu, Alamo napisał:

Osobiście nie mam wątpliwości, że TVN, TOK FM i tym podobne tuby z pod znaku Ringer-Axel Szfindel są narzędziem polityki "bujania" polską łodzią, manipulacją emocjami,ich przekaz nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem ani publicystyką, jest czystą propagandą, obliczoną na wprawienie poddanych praniu mózgu @ogarekwidzów w histerię i skłonienie do określonych zachowań.. Produkowanie fejk-niusów, dobór komentatorów, a także późniejsze manipulowanie kontentem w internecie nie pozostawia co do tego wątpliwości. Gdyby Władimir Putin wezwał do siebie generałów FSB i powiedział im: wymyślcie coś, żeby Polacy bez przerwy się żarli..nienawidzili, niszczyli swoje państwo i siebie nawzajem, i żeby ta wojna domowa nie wygasała, póki sytuacja nie stanie się dla nas korzystniejsza - to owi generałowie nie mogliby carowi podpowiedzieć nic lepszego niż telewizja TVN, jej kanał informacyjno-publicystyczny i jej "Fakty".I jeszcze żeby najlepiej ta szujnia należała formalnie do spółki zarejestrowanej w innym kraju

Jak zamienisz TVN na TVP to będzie taka sama prawda.

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
6 minut temu, Alamo napisał:

Osobiście nie mam wątpliwości, że TVN, TOK FM i tym podobne tuby z pod znaku Ringer-Axel Szfindel są narzędziem polityki "bujania" polską łodzią, manipulacją emocjami,ich przekaz nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem ani publicystyką, jest czystą propagandą, obliczoną na wprawienie poddanych praniu mózgu @ogarekwidzów w histerię i skłonienie do określonych zachowań.. Produkowanie fejk-niusów, dobór komentatorów, a także późniejsze manipulowanie kontentem w internecie nie pozostawia co do tego wątpliwości. Gdyby Władimir Putin wezwał do siebie generałów FSB i powiedział im: wymyślcie coś, żeby Polacy bez przerwy się żarli..nienawidzili, niszczyli swoje państwo i siebie nawzajem, i żeby ta wojna domowa nie wygasała, póki sytuacja nie stanie się dla nas korzystniejsza - to owi generałowie nie mogliby carowi podpowiedzieć nic lepszego niż telewizja TVN, jej kanał informacyjno-publicystyczny i jej "Fakty".I jeszcze żeby najlepiej ta szujnia należała formalnie do spółki zarejestrowanej w innym kraju

No cóż, @ogarek i jemu podobni, nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że są tylko narzędziem do siania propagandy i nienawiści, co obrazują choćby ogarkowiczów zachowania, odnośnie ułaskawienia prezydenckiego. Są cholernie zbulwersowani, zatroskani losami Ofiary, a zapewne pytania sobie nawet nie zadali, co ta Dziewczyna, teraz, dzięki poczynaniom kanalii którym ogarki wtórują, przechodzi. Śmiem twierdzić, że ogarek i jemu podobni, nie są zdolni nawet do takiej refleksji, bo raz, że niezdolni, dwa, bo liczy się co? Liczy się, by Dudę uj***ć. I wystarczy popatrzeć na kolejne, po tych „zatroskanych” o losy ofiary wpisy. Jeśli oni są tą lepszą, bardziej wykształconą częścią naszego społeczeństwa, która przeciw pisowi głosuje, to ja dumny z tego jestem, żem gorszy. 

  • Like 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, bezbarwny napisał:

No cóż, @ogarek i jemu podobni, nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że są tylko narzędziem do siania propagandy i nienawiści, co obrazują choćby ogarkowiczów zachowania, odnośnie ułaskawienia prezydenckiego. Są cholernie zbulwersowani, zatroskani losami Ofiary, a zapewne pytania sobie nawet nie zadali, co ta Dziewczyna, teraz, dzięki poczynaniom kanalii którym ogarki wtórują, przechodzi. Śmiem twierdzić, że ogarek i jemu podobni, nie są zdolni nawet do takiej refleksji, bo raz, że niezdolni, dwa, bo liczy się co? Liczy się, by Dudę uj***ć. I wystarczy popatrzeć na kolejne, po tych „zatroskanych” o losy ofiary wpisy. Jeśli oni są tą lepszą, bardziej wykształconą częścią naszego społeczeństwa, która przeciw pisowi głosuje, to ja dumny z tego jestem, żem gorszy. 

Jak to łatwo zwyrodniałego  pedofila ułaskawić i mu wybaczyc który wiele lat znęcał się nad rodzina.... a na wiecach krzyczeć na niewinnych ludzi co w zaciuszu swego domku po tyłkach swych  se smyraja... 🤣🤣🤣🤣

Gdzie tu jest logika i prawdziwe zagrożenie dla tej polskiej rodziny ? Czy homo gwlaci dzieci których nie ma ? Lesby moze je gwalca ?.... Ponoć tak zagrażają tradycyjnej polskiej rodzinie ? .... A tu masz babo placek jaka tradycja nowa powstała pedofilów się ułaskawia ... Fiu fiu... 🤮

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

ta szczujnia zarejestrowana w innym kraju-

https://pl.wikipedia.org/wiki/Fratria_(przedsiębiorstwo)

ogladacie tvp-info ? przed chwila byl najlepszy dowod na totalna glupote wyborcow pis-u, tego dowodu juz nic nigdy nie przebije😂😛😂

otoz przed chwila redaktor prowadzacy forum tlumaczyl wyborcom pis-u ze to co pisza w internecie jest nieprawda-

jakim trzeba byc glupkiem zeby uwierzyc w to, ze jesli w I turze zaglosowalo sie na adriana to w II juz nie trzeba glosowac 🤣 sprawe takich wpisow zgloszono do prokuratury-ciekawe pod jaki paragraf podchodzi ???

ja cierpiedole -wy naprawde jestescie tacy glupi czy tylko oni robia z was debili ????

wyborcy pis-u naprawde sa takimi bezmozgami ?? czy tylko kurski tak o was mysli ???

moze ktorys szczerze odpowie ??? 

 

to ulaskawienie bylo w marcu !!!! ale dopiero teraz wyplynelo-zyczliwy sie znalazl,,,,,,zawsze sie znajdzie bo skad dziennikarze mieliby takie informacja.

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oglądasz te pierdoly ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na szczęście nie ma takiego obowiązku... 😋

O panie jest nowa tradycja tera się ułaskawia ofiary.... 🙉

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

jak w kargulu i pawlaku , jak sie tak napatrzą na tvp to potem tak tegu pis-u nie lubią tak nie lubią ................

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli jednak na szkodę pisu działa TVP.. No to tu mnie pocieszyłeś 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

@jacus, nie widziałem, bo nie oglądam, a i w warsztacie jeszcze, przyczepkę spawam. 
co do tego co tam w tym info...wiesz, na „wnuczka” też kasę od starszych wyciągają, więc pewnie i ktoś, na genialny skądinąd, pomysł wpadł, żeby ogłosić, że głosy z pierwszej tury, w drugiej ważne. Jak koło 70tki będziesz, to i Tobie ciężko być może, takie fejkniusy zweryfikować będzie. 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

Czyli do wyborów wałkujemy Duda, Trzaskowski, LGBT ?

To gdyby zezwolić na małżeństwa gejom i lesbijkom, po jakim czasie starali by się o rozwód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

W szczytowym okresie tuskizmu i kopaczyzmu,podobnie jak w PRL-u, wszystkie media mówiły jednym wspólnym słusznym głosem. Jak widać niektórzy nie mogą się pogodzić z tym że się to zmieniło.. A ja mam nadzieję, że na zawsze

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

jesli ktos potrafi internety obslugiwac to chyba to taki ciemny nie jest- zreszta wybory prezydenckie to juz od 91 r sie odbywaja a i w 89 byly II tury wyborow parlamentarnych...

 

dlaczego nie odpowiedzieliscie na proste pytanie ktore wam zadalem ?? sami przed soba sie wstydzicie czy co ???  trudno ocenic to w jaki sposob traktuja was wasi idole ??? ktorych przekaz od rana dajecie ??

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, piotreku1 napisał:

Oj zabolało więc coś prawdy musi być!  Oj z takimi to powinno się to robić co z prosiakami jak sie urodzą 😄

Ciekawe co mnie miało zaboleć ? ,Typowy antyPISior , chamstwo i agresja .

 IDIOTOM MÓWIĘ STANOWCZE NIE 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to otym mówisz co te plakaty zrywał.. No faktycznie cham i agresor... 😜

A to czesto musisz do siebie mówić jak tak.. 🤣🤣🤣🤣

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

nastepny unika odpowiedzi....

wedlug redaktorow kurwizji -teraz mizeria z ogorkow o tym mowila- wyborcy pis-u to idioci,jak mozna im nie wierzyc ???

adrian ma pecha do ulaskawien-pamieta ktos jeszcze ulaskawienie kumpla w biznesie ziecia-teraz bylego- prezydenta kaczynskiego ??? dokumentacja zaginela, papiery zniknely , dwie osoby mogly je zniszczyc , zaraz poszukam dokaldnego opisu sprawy.

https://www.newsweek.pl/polska/tajemnicze-ulaskawienie-cien-na-biografii-dudy/mqe3v7l


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
1 godzinę temu, bezbarwny napisał:

No cóż, @ogarek i jemu podobni, nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że są tylko narzędziem do siania propagandy i nienawiści, co obrazują choćby ogarkowiczów zachowania, odnośnie ułaskawienia prezydenckiego. Są cholernie zbulwersowani, zatroskani losami Ofiary, a zapewne pytania sobie nawet nie zadali, co ta Dziewczyna, teraz, dzięki poczynaniom kanalii którym ogarki wtórują, przechodzi. Śmiem twierdzić, że ogarek i jemu podobni, nie są zdolni nawet do takiej refleksji, bo raz, że niezdolni, dwa, bo liczy się co? Liczy się, by Dudę uj***ć. I wystarczy popatrzeć na kolejne, po tych „zatroskanych” o losy ofiary wpisy. Jeśli oni są tą lepszą, bardziej wykształconą częścią naszego społeczeństwa, która przeciw pisowi głosuje, to ja dumny z tego jestem, żem gorszy. 

Czy wzorując się na tej logice  nie należy mówić o pedofilii wśród księży  bo ucierpią ich ofiary? 

17 minut temu, Alamo napisał:

W szczytowym okresie tuskizmu i kopaczyzmu,podobnie jak w PRL-u, wszystkie media mówiły jednym wspólnym słusznym głosem. Jak widać niektórzy nie mogą się pogodzić z tym że się to zmieniło.. A ja mam nadzieję, że na zawsze

Co zrobisz jak wygra Trzaskowski ? Okaleczysz się samobiczowanie a może obywatelskie samospalenie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

@Ulman, raz, że zagrywka z ułaskawieniem, jest ukierunkowana li tylko politycznie, dwa, ofiary pedofilii w kościele, świadomie zadośćuczynienia od oprawców dochodzą i gdy już to osiągną, bezsprzecznie w cień odejść zapragną. Podobnie jak ofiary ułaskawionego, w spokoju życie prowadzić by chciały. I już. 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, ogarek napisał:

A to otym mówisz co te plakaty zrywał.. No faktycznie cham i agresor... 😜

A to czesto musisz do siebie mówić jak tak.. 🤣🤣🤣🤣

Do was antypisiory , tylko się zastanawiam czy to nie za delikatnie🤔

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Spokojnie jeszcze chwila i nie będzie anty- pisu bo ta bolszewia sama się zaora... 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
16 minut temu, jacus napisał:

nastepny unika odpowiedzi....

wedlug redaktorow kurwizji -teraz mizeria z ogorkow o tym mowila- wyborcy pis-u to idioci,jak mozna im nie wierzyc ???

adrian ma pecha do ulaskawien-pamieta ktos jeszcze ulaskawienie kumpla w biznesie ziecia-teraz bylego- prezydenta kaczynskiego ??? dokumentacja zaginela, papiery zniknely , dwie osoby mogly je zniszczyc , zaraz poszukam dokaldnego opisu sprawy.

https://www.newsweek.pl/polska/tajemnicze-ulaskawienie-cien-na-biografii-dudy/mqe3v7l

Jacuś co Ty będziesz szukał. Pomogę Ci. Wystarczy wpisać w przeglądarkę i pierwsze lepsze.

https://www.tvp.info/32193405/kogo-i-ile-razy-ulaskawili-prezydenci-rp

i jeszcze jedno.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-i-ulaskawienia-porownanie-komorowski-kaczynski-kwasniewski-i-walesa/t1wjtl4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mógłbyś wyłuskać z tego jakiego zwyrodniałego pedofila który od 7 roku zna al się nad swoją  córka bo ja leniwy jestem i mam nadzieję że mi podsuniesz, pod nos taka sprawę... To ochoczo zrugam tego co go ułaskawił 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
13 minut temu, Ursus932 napisał:

Do was antypisiory , tylko się zastanawiam czy to nie za delikatnie🤔

 

Ty zaraz będziesz w fazie nastrojów tego pana od zrywania plakatów i palenia domów czyli prawie jak dzihad


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj