DamianChuchro

YaraVita Zboże

Polecane posty

ORZMO    22

Nie stosowałem, ale według karty charakterystyki YaraVita Zboże zawiera: węglan manganu, tlenek cynku, tlenek dimiedzi. To bardziej nadaje się do podlewania, a nie do dokarmiania dolistnego.

Wiadomość z agroFakt.pl

Badek15    1

Ja stosowałem w dawce 1 l/ha na t1.

Polecam, wysoka koncentracja, brak problemów z rozpuszczaniem, cenowo spoko, fajne efekty widoczne na plantacji

Mikro nie zrobi jakiejs furory +500kg pszenicy Ale czymś trzeba beczke liebiga uzupełnić 

ravoj    339

Jaka wysoka koncentracja? Czego? Azotu i magnezu? Tani? 

Co zauważyłeś po litrze? Proszę Cię. 

Do podlewania kwiatków doniczkowych.

"seks to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych i najzdrowszych rzeczy, jakie można kupić za pieniądze"

Tom Clancy 

Badek15    1

Radzę poczytać ile i jakich mikro potrzebują rośliny potem się wypowiadać 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Jak nawozicie pszenicę ozimą? Jakie strategie przyjmujecie? Na 2 dawki? Na 3? Stosujecie nawozy sypkie typu saletra, saletrzak, mocznik czy może jednak RSM? A może jakaś kombinacja mieszana?
      Jakie macie pomysły nawożenia pszenicy? Jak wygląda nawożenie pszenicy ozimej a jak jarej?
      Jak sądzicie, czy sezon 2020 przyniesie coś nowego w uprawie pszenicy?

Kontynuacja tematów: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/276137-ochrona-i-nawozenie-pszenicy-2019/ i https://www.agrofoto.pl/forum/topic/80-pszenica-ozima-i-jara/

• Przez Kryniu2099
      Witam. Mam problem z pszenicą jarą, bo przez deszcze nie została jeszcze skrócona. Mam zakupiony antywylegacz płynny 725SL z chlorkiem chloromekwatu. Pszenica pokazuje już 3 kolanko. Zastanawiam się czy zabieg tym środkiem jej nie zaszkodzi. Bo jeśli tak to zostaje chyba tylko Moddus i pochodne, a wolałbym zrobić tym co mam. Ktoś ma jakieś doświadczenie z takim przypadkiem?
    • Przez tiger2911
      Mam.problem z pszenica ktora byla siana 28 wrzesnia, pomocy

• Przez memphis1205
      Czy moge jeszcze teraz opryskac chwastoxem pszenice na chwasty? Czy juz za pozno? Ile chwastoxu turbo na 10l ?
    • Przez dymas05
      Cześć. Czy mogę przy zabiegu T2 zastosować Optimus gdyż nie zastosowałem przy t1 bo było tak sucho że się bałem. Pytam się bo nie chce skrócić kłosa. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj