arsz63

Renault ares 710

Polecane posty

ptaszyna    170

Obejrzyj dokładnie kolektor dolotu, czy nie ma tam jakiegoś kabla. w 550 jest grzałka powietrza, może być i w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Zdjęcie czego-kabelka? Grzałka jest w środku jest w formie przekładki i zamontowana jest na łączeniu rury dolotowej z kolektorem. U mnie kolektora dolotowego jako takiego nie ma, bo jest to jednolity odlew z głowicą. U Ciebie będzie prawdopodobnie tak samo bo to są sil. JD tylko ja mam 4-kę a Ty 6-kę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arsz63    3

20200404_132958.jpg

Czy to jest to zaznaczone ? I mam jeszcze pytanie czemu mu mogą same wzrastać obroty podczas pracy ? Czybmoze to być coś że sterowaniem elektronicznym  obrotów związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Tak, to jest spirala-grzałka powietrza, jak zauważyłeś dochodzi tam dość gruby kabel. Mogę tylko dodać że jest to lepsze-skuteczniejsze rozwiązanie od świecy płomieniowej.

Nie wiem jaką masz pompę, może kolejne zdjęcie? Ale prawdopodobnie mechaniczną, więc elektroniki tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arsz63    3

Pompa jest zwykła faktycznie , martwi mnie to że podczas pracy jak robiłem w polu to czasem wchodził na większe obroty niż zadane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Domek96
      Witam jakie powinno być łożysko piasty idą dwa do renault 75.14 bo na starych nie ma numerów żadnych.
       
    • Przez ksjan68
      WITAM MAM PROBLEM MOZE KTOS Z WAS ROBIL LUB DAWAŁ GDZIES DO SPRAWDZENIA LUB REGENERACJI ROZDZIELACZ PODNOSNIKA OD RENI.PODNOSNIK JEST B.MAŁY MNIEJSZY NIŻ W 60- TCE!NIE WIEM CO ROBIĆ BO MAM OBJAWY ZE PODNIESIE ZA PIERWSZYM RAZEM OPUSCI ALE JUZ ZA DRUGIM RAZEM CORAZ GORZEJ OPUSCI AZ WCALE?OD PODNOSZENIA I OPUSZCZANIA TYLKO ON JEST CHYBA ZA TO ODPOWIEDZIALNY.MOZE KTOS MIALJUZ TAKIE PROBLEMY?
       
      Nie piszemy caps lockiem!
    • Przez rolnik1414
      Posiadam renault 103.14 .Po wymianie oleju pojechałem w pole po zaoraniu jakiś 3ha pompa podniosła i nie chce opuścić doradźcie mi co mam zrobić. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    • Przez sewo
      witam chciałem wymienić simeringi na tylnych osiach w renówce 10314 sciągłem plecak bo remontuje całą odkręciłem śrubki kture wydawało mi sie że blokują oś z pochwą i nadal nie mogę wyjąć półosi jeżeli któryś z was rozbierał te żeczy był bym wdzięczny za podpowieć 
    • Przez alojzy110183
      witam. Czy orientuje się ktoś czy w Renault Ares 815 kalibruje się skrzynię biegów ? Jeżeli tak to w jaki sposób ? z góry bardzo dziękuję za informacje i proszę o pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj