afek2020

kupno siewnika amazone pomoc

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
afek2020    2

Witam. Chciałbym kupić siewnik amazone szer 2,5m do ok 8.500zł, którym będę siać groch, rzepak i pszenicę. Chciałbym się dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy kupnie oraz czym się różnią modele d7, d8 special itp? Ścieżki mi są niepotrzebne. Proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afek2020    2
4 minuty temu, Grzechooo napisał:

d8 za tą kasę nie kupisz, ale d7 ładny egzemplarz da radę znaleźć.

rozumiem a wiesz może jakie są różnice między d7 a d8? Czy może warto dopłacić i kupić d8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791

To zależy, d8 jest po prostu nowszym modelem ale tak samo jak d7 to i d8 miały swoje "podmodele". Nie znam się na d8 ale jak szukałem swojego d7 to nie zdawałem sobie z tego sprawy że jest multum rodzajów tego modelu. Ja mam d7 special II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hassie bierz też pod uwagę . Też porządne siewniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    373

Zamiast Amazonki szukaj Hassia/Kongskilde i będziesz bardziej zadowolony. Za nieco mniejsze pieniądze lepiej rozwiązany i nowszy siewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19838
14 godzin temu, afek2020 napisał:

Witam. Chciałbym kupić siewnik amazone szer 2,5m do ok 8.500zł, którym będę siać groch, rzepak i pszenicę. Chciałbym się dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy kupnie oraz czym się różnią modele d7, d8 special itp? Ścieżki mi są niepotrzebne. Proszę o porady.

Zajrzyj do mnie w galerię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1102    0

Ja mam pytanie, czy wie ktos jakie są różnice pomiedzy d7 super S a d7 Special? I czy do c360 kupować lepiej 3m d7 czy 3m d8??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791

Jak ktoś zamierza kupić siewnik to najlepiej pojechać do takiego handlarza co ma ich dużo, wtedy można podpatrzeć różnice i dobrać do swoich potrzeb i portfela. Jak ktoś z lubelskiego to polecam gościa w Żółkiewce, facet ma tego dużo, jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Kolego, czy ten gość z Żółkiewic gdzieś się ogłasza? Bo jestem w trakcie poszukiwań siewnika, ale jakoś nigdzie nie trafiłem na tą miejscowość.


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791

Facet ma cały plac maszyn i rzadko coś ogłasza, ma kupę nowych i sporo używanych tam najlepiej samemu pojechać bo jest w czym wybierać. Jak nie wiesz jak dojechać to wpisz w google mapy speedcar żółkiewka i to tam. Sam sporo maszyn tam kupiłem, ale od razu mówię tanio tam nie jest, ale warto pojechać z tego względu że nawet jeśli nie kupisz to pooglądasz i możesz konkretnie nakreślić sobie co potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gazpacho
      Mam zamiar kupić 3-metrowy siewnik 2-talerzowy z kołami kopiującymi. W cenie około 50 tys. zwróciły moją uwagę polskie(Unia, Agro-masz) i tureckie(Ozdoken i HMS). Jeśli macie te siewniki albo mieliście do czynienia to prosiłbym o opinie. 
      Uprzedzając porady aby kupić używany zachodni; ma być nowy, bo na program RMG.
    • Przez Dawid381010
      witam Wszystkich Użytkowników 
      Zwracam sie z uprzejmą prośbą ; jak ustawić siewnik pod Rzepak jak i pszenicę ? 
      chodzi mi głownie o obroty koła ile obrotów zrobić na próbę kręcona 
      Hassia du 100 21 lejków 3 metry 


    • Przez KonradMar
      Dzień dobry. Czy posiada ktoś instrukcje w języku polskim do siewnika punktowego pneumatycznego monosem z 1991r? Kupiłem siewnik 6 rzędowy, niestety nie mam żadnej instrukcji i pojęcia jak to cudo ustawić.

    • Przez outstanding
      Witam.
      Koledzy moglibyście napisać ile zębów ma zębatka ta mniejsza od drobnego wysiewu w siewniku Fiona?
    • Przez przemyslaw111187
      Witam
      Od jakiegos czasu nie dziala sygnal dzwiekowy gdy jakas sekcja nie sieje  siewnik Maschi Gaspardo Mte mtr 300.Moze ktos wie jak odblokowac funkcje, czy wogole jest taka mozliwosc? Sterownik Muller Maschio

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj