Gość

Koronawirus

Polecane posty

Roki212    1828

No ależ tu i tak pełno obrońców obecnie rządzących zacznij krytykować to zapienia się zaraz 😆

Tylko się wczoraj ośmieszyli tym głosowaniem jeden projekt nie przeszedł podsunęli kolejny aby tylko przepchać skoro za pierwszym razem się nie udało. Teraz ludzie powinni zbojkotować te ich śmieszne wybory i nie brać w nich udziału 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Nawoływanie do bojkotu wyborów? Serio ? No proszę cię, nie upadaj tak nisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

Niżej widać od Ciebie już się nie da jak tak sobie czytam i czytam, biegnij i zagłosuj 😆 a może i nawet nie wychodz i z domku 😉

Wyprodukowali szambo jak ktoś chce je rozlewać jego sprawa 😝

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348

Ja w tym szambie niebede brał udziału 

  • Thanks 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Przecież tymi kopertami do głosowania będą na Allegro handlować. Kto sprawdzi i jak kto to wypełnił? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Nie zrozumiałeś, jeśli uznam że głosowanie jest niebezpieczne to na nie nie pójdę. Nie będę jednak nawoływał do bojkotu, przewrotu czy jeszcze Bóg wie czego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

A myślisz o co to w tym wszystkim chodzi 😉 Andrzej musi ale to koniecznie musi wygrać 😝

3 minuty temu, hubertb napisał:

Nie zrozumiałeś, jeśli uznam że głosowanie jest niebezpieczne to na nie nie pójdę. Nie będę jednak nawoływał do bojkotu, przewrotu czy jeszcze Bóg wie czego. 

No to właśnie temu możesz tam mieć swoje zdanie no a ja mam swoje. I każdy mądry Polak będzie wiedział co ma zrobić nawet bez nawoływania i bez tego przewrotu bo zaraz może jeszcze coś mocniejszego znajdziesz 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Andrzej i tak by wygrał bo kontrkandydaci są słabi, jedynym który się liczy jest Władek i to dla tego że przedstawia poglądy zgoła inne niż ma jego partia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

No to skoro wygraną ma w kieszeni po co te klapki na oczach i zaparte idą w te wybory skoro teraz jest ważniejszy problem z wirusem. Jak pewny wygranej to i za pół roku czy rok powinien być pewny

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Również tego nie rozumiem. 

Nie dziel ludzi w ten sposób ludzi, bo czy profesor lub inny człowiek z tytułem naukowym idący na te wybory będzie człowiekiem głupim? Do 10 maja jest jeszcze sporo czasu i sporo różnych rzeczy może się wydarzyć lub zmienić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

po tej ustawie nie da się nie wziąść udziału w wyborach bo głosowanie jest obowiązkowe, nieoddanie karty do głosowania grozi 3 lata łagrów😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak nie odbierzesz karty od Listonosza to raczej mogą cmoknąć.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
49 minut temu, marulekk napisał:

Poginą jakoś dziwnie karty opozycji. Rząd uzna, że wyrzucili i będzie mógł legalnie zamykać. Oczywiście żart. Ale ciężko może być udowodnić, że karty nie dostałeś, nie dotarła do komisji czy może faktycznie wyrzuciłeś lub zatrzymałeś w domu na pamiątkę.

16 minut temu, hubertb napisał:

Nie zrozumiałeś, jeśli uznam że głosowanie jest niebezpieczne to na nie nie pójdę. Nie będę jednak nawoływał do bojkotu, przewrotu czy jeszcze Bóg wie czego. 

To ty nic nie zrozumiałeś. Jak pobierzesz kartę to możesz sobie uznawać. Masz zanieść i wrzucić bo inaczej rząd chciał uznać, że wyrzuciłeś lub zatrzymałeś i poszedł byś do paki. Tak pis chce wyborów. Po poprawce może uznać, że jeśli kartę pobrałeś od listonosza to jeśli nie wrzuciłeś to ja ukradłeś. I tez paka. Jeśli kartę pobierzesz to masz iść i wrzucić nawet jeśli wkoło skrzynki będą ludzie z wirusem. Bo inaczej paka. Przeczytaj do końca artykuł.

9 minut temu, hubertb napisał:

Andrzej i tak by wygrał bo kontrkandydaci są słabi, jedynym który się liczy jest Władek i to dla tego że przedstawia poglądy zgoła inne niż ma jego partia. 

Jeśli taki dobry kandydat to o co ta walka. Robi się wybory na jesieni i Duda w cuglach wygrywa. przynajmniej wg was. czego pis się boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828
14 minut temu, hubertb napisał:

Również tego nie rozumiem. 

Nie dziel ludzi w ten sposób ludzi, bo czy profesor lub inny człowiek z tytułem naukowym idący na te wybory będzie człowiekiem głupim? Do 10 maja jest jeszcze sporo czasu i sporo różnych rzeczy może się wydarzyć lub zmienić. 

A gdzie napisałem o kimś głupim? Było że Mądry Polak sam będzie wiedział co ma zrobić jednemu mądrym będzie zagłosować innemu wręcz przeciwnie. A co do kart niech dostarczają ale czy ktoś zaznaczy jednego czy kilku czyli głos nie ważny ale udział wziął w głosowaniu, aby tylko kartę oddał skoro ja pobrał

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Po interwencji RMF zmieniają ten durny zapis że 3 lata odsiadki. K**wa trzeba było interwencji radia żeby goście zajarzyli że spłodzili coś durnego. I tak jest za każdym razem kiedy procedują. Chyba faktycznie samych debili tam mamy.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, hubertuss napisał:

czego pis się boi?

Ciebie 😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, hubertb napisał:

Również tego nie rozumiem. 

Nie dziel ludzi w ten sposób ludzi, bo czy profesor lub inny człowiek z tytułem naukowym idący na te wybory będzie człowiekiem głupim? Do 10 maja jest jeszcze sporo czasu i sporo różnych rzeczy może się wydarzyć lub zmienić. 

A to bez tytułu może być już głupi ?idiotyczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828
1 minutę temu, hubertb napisał:

mirro Nieszczęśliwie to wygląda ale cieszy fakt że poprawiają. 

Ja bym się cieszył dopiero jak poprawia na lepsze bo jak na gorsze bo z nimi nic nie wiadomo to co wtedy z tej radości 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Tytuł naukowy zwykle potwierdza inteligencję, dla tego dałem taki przykład. Roki uświadomił mnie jednak że mogłem opacznie go zinterpretować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
12 minut temu, mirro napisał:

Po interwencji RMF zmieniają ten durny zapis że 3 lata odsiadki. K**wa trzeba było interwencji radia żeby goście zajarzyli że spłodzili coś durnego. I tak jest za każdym razem kiedy procedują. Chyba faktycznie samych debili tam mamy.

Zmienili co prawda słowa. Ale nadal jeśli pobierzesz a nie wrzucisz mogą uznać, że ukradłeś. I znowu paka grozi.

8 minut temu, Ursus932 napisał:

Ciebie 😅😅😅

Wisze merytoryczna odpowiedź na miarę wyborcy pisu. Pytanie było proste. Skoro Duda to taki dobry kandydat to czego się boją, że organizują wybory tak szybko. Skoro kandydat taki dobry to czemu nie zrobią wyborów na jesieni skoro je wygra? Potrafisz na to pytanie odpowiedzieć merytorycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panie @hubertussPo pierwsze nie jestem wyborcą PiSu 

Po drugie nie lubię takich mądrali jak Ty z wielkim ego

A po trzecie mam tutaj ładną beke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Dobra, pomijając już same przepisy. Jak u was wygląda infrastruktura pocztowa? U mnie kiedyś była skrzynka w centralnym punkcie wsi obok automatu telefonicznego. Dziś niema ani jednego ani drugiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj