News
1110krzysztof

Jakiej firmy łańcuch do piły wybrać tańszy niż oregon?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Dzień dobry

Z zainteresowaniem przeczytałem posty na tym forum o olejach do smarowania łańcuchów pił.

Szukam wiarygodnych opinii praktyków, na temat sprawdzonych bardziej budżetowych łańcuchów do pił.

Nieco tańszych niż oregon czy stihl a o dobrym stosunku jakości do ceny.

Trochę tego jest na allegro (np.: yato, baribal, verke ) ale opinie wystawiane na szybko, nie są miarodajne.

W moich czterech piłach występuje rozmiar 1,5mm/ 0,325" oraz 1,3mm/3/8". Przy okazji czy łańcuch 1,6mm może być stosowany w prowadnicy gdzie jest 1,5mm (piła makita ) ? Pozdrawiam i zachęcam do odpowiedzi.

Rolnik1973    6835

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PaweLisowicz
      Witam. Potrzebuję dobrej przyłbicy do domowego majsterkowania i spawania zwykłą elektrodą. Przy spawaniu z reguły potrzebne obydwie ręce a brakuje ręki na trzymanie maski. Nie musi być nie wiadomo jaka bo rzadko będzie spawane, ale żeby działała i spełniała swoją funkcję. 
    • Przez Darecki2005
      Witam. Mam problem ze smarowaniem pompy vp76 delaval. Ostatnio moja pompa odmówiła posłuszeństwa, gubiła podciśnienie że ledwie 0,4 na zegarze utrzymywała, więc postanowiłem że kupię nową. Pan z delavala dał instrukcję że mam zdjąć pojemnik górny smarownicy i kilka razy zalać ją na początku z karnistra do pełna oby pociąglęła olej całymi przewodami i tak przez 10 min, pozniej założyć smarownicę wyregulować pomiędzy drugą a trzecią kreską i sprawdzić aby 5-8ml na godz ciągnęła. I d*pa wężykiem od strony koła pasowego olej ładnie idzie ale z drugiej strony badzo mało go bierze, momentami latarką podświetlam wężyk bo nie widać że leci. Smarownicę kupiłem niedawno jakieś 2 miesiące temu jako kompletnie nową jeszcze do starej pompy. Szkoda mi nową pompę zakatować w krótkim czasie. Miał ktoś podobny problem? Dodam że olej oryginał niebieski delaval
    • Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
    • Przez winio20
      witam posiadam taki prostownik bez oznaczeń ktoś może posiada podobny ? czy moze on posiada auto rozruch ?

• Przez Diverse
      Witam,
      Niedawno zakupiłem smarownicę Yato 07055. Przy pierwszej próbie sprawdzenia narzędzia dostrzegłem, iż ucieka powietrze przez złącznik, niewielka ilość smaru wydostała się z wężyka, po czym przestał być tłoczony środek smarny. 
      Patrząc na różne aukcje zauważyłem, że w tym modelu montowane są dwa rodzaje złącznika. 
      Pierwszy posiada złącznik, bez zasklepionej góry, z takim elementem posiadam smarownicę. Zamieszczę tu zdjęcie.
      Drugi natomiast posiada złącznik, który posiada wyższą nakrętkę, z wypustem ,który dochodzi do przycisku spustu. Zapodam tu owy egzemplarz.

Czy smarownica mogłaby być czymś przytkana? 
      Co jest powodem tego, że całe sprężone powietrze ucieka przez złącznik? 
      Pozdrawiam

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj