News
AgroTv

problem Zbiornik zboża wymiana dna claas mercator

Polecane posty

AgroTv    5

Witam czeka mnie wymiana dna w zbiorniku od zboża  w claas mercator i mam takie pytanie czy idzie wyciągnąć cały zbiornik ? jak ktoś wymieniał dno to niech się wypowie wielkie dzięki za podpowiedzi 😊

ma123    3

nigdy tego nie rozbierałem ale chyba powinien wyjśc ten zbiornik popatrz dokładnie czy są śruby i które go trzymają

AgroTv    5
16 minut temu, ma123 napisał:

nigdy tego nie rozbierałem ale chyba powinien wyjśc ten zbiornik popatrz dokładnie czy są śruby i które go trzymają

No właśnie też mi się wydaje że pójdzie wyciągnąć ale poczekam na odpowiedź ci co wyciągali 😁

Wiadomość z agroFakt.pl

gosciu506    91

wymieniałem koledze w dominatorze 85 nic nie rozkręcalem tylko dokupilem dwie blachy od hedera od bizona trochę je podgiolem trochę przyciolem zwezilem i wspawalem z każdej strony

AgroTv    5
10 godzin temu, gosciu506 napisał:

wymieniałem koledze w dominatorze 85 nic nie rozkręcalem tylko dokupilem dwie blachy od hedera od bizona trochę je podgiolem trochę przyciolem zwezilem i wspawalem z każdej strony

a jest opcja w ogóle żeby go wyjąć ?

Marceli10    3

A po co go wycjagać? Mozna spokojnie blache wygiąć z dwa kawałki migomatem wspawac zamalowac i po problemie (bo pewnie zerdzewial i sypie sie zboze)

AgroTv    5
13 godzin temu, Marceli10 napisał:

A po co go wycjagać? Mozna spokojnie blache wygiąć z dwa kawałki migomatem wspawac zamalowac i po problemie (bo pewnie zerdzewial i sypie sie zboze)

ogólnie po to żeby to dobrze i fachowo zrobić 

ma123    3

z jednej strony dobrze by było wyjać bo by to dobrze zrobił i dokładnie a z drugiej strony tak jak kolega napisał mozna zaspawac blachę od środka wyjąć pewnie się da myslę że jest on przykręcany bo jagby go założyli w fabryce no i jest trochę rzeczy do rozkręcenia rura czy tez podajniki 

AgroTv    5
7 minut temu, ma123 napisał:

z jednej strony dobrze by było wyjać bo by to dobrze zrobił i dokładnie a z drugiej strony tak jak kolega napisał mozna zaspawac blachę od środka wyjąć pewnie się da myslę że jest on przykręcany bo jagby go założyli w fabryce no i jest trochę rzeczy do rozkręcenia rura czy tez podajniki 

no właśnie chce to zrobić dokładnie i na lata lepiej się trochę pomęczyć i zrobić to dobrze wiem że jakoś idzie tylko jak i co trzeba rozkręcić w kwietniu zaczynam :)

ma123    3

może jutro zobacze w swoim jak to jest przykręcone 😃

AgroTv    5
25 minut temu, ma123 napisał:

może jutro zobacze w swoim jak to jest przykręcone 😃

no zobacz zobacz bo u mnie jest już tak wygniłe że bez wyciągania się nie obędzie :P 

Marceli10    3
Dnia 4.02.2020 o 09:51, AgroTv napisał:

ogólnie po to żeby to dobrze i fachowo zrobić 

Mozna to zrobic dobrze i fachowo w 2-3 godziny to po co robic to kilka dni i dodawac sobie problemów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ziel
      Część,
      Tak jak w temacie proszę o radę/pomoc jak ustawić wytrząsacze.
      Dokładnie chodzi o  to w jakim położeniu wału przedniego i tylnego ma być przykręcony wytrzasacz. Czy ma być przykręcony w tym samym położeniu czy naprzemiennie przód w górnym położeniu wału a tył dolnym i odwrotnie.
      W zeszle żniwa miałem problem z wywołaniem ziarna tylem, wcześniej były ściągane wytrząsacze. Teraz mam przykręcone symetrycznie.
      Pozdrawiam.
    • Przez Griga1212
      Witam w moim metadorze klepisko nie jest ruwne z bembnem młucacym i nie wiem co z tym robic??
    • Przez MichalPozniak
      Witam. Posiadam claasa dominatora 76 z kabiną od 76  i mam pytanie, jak otworzyć dach? Czy wgl jest możliwość go otworzyć? Z góry dziękuję 
    • Przez 86tomek
      Witam mam problem z ustawieniem klepiska przyznam ze z mojej winy bo zdemontowałem a nie spojrzałem jak było ustawione . Chodzi mi głównie o ustawienie szczeliny ma wlocie i wylocie tylko na wlocie od czego odmierzyć szczelinę od klepiska czy od tego takiego ruchomego przyrządu przedłużające klepisko z takimi drutami przyspawanymi równolegle do cepów .proszę o podpowiedzi
    • Przez szafran01
      Witam. Mam problem z wyjęciem siłownika przy wariatorze młocarni w dominatorze 85. Wyjąłem obudowę, wykręciłem zawór hydrauliczny, łożysko i nie mogę wyjąć siłownika. Jak to zrobić? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj