yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
9 minut temu, Ursus932 napisał:

a drugi to już rok sprzedaje 🤔

Bo ty już rok szukasz. Jakbyś kupił w momencie wystawienia ogłoszenia to i on by sprzedał i ty byś kupił. A tak to ty rok zmarnowałeś i on. A to już razem dwa lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Partyzant85 napisał:

Bo ty już rok szukasz. Jakbyś kupił w momencie wystawienia ogłoszenia to i on by sprzedał i ty byś kupił. A tak to ty rok zmarnowałeś i on. A to już razem dwa lata :D

Te silniki perkins w tym modelu nie mają dobrej opini 

Ja nie zmarnowałem, kasa na koncie 👍 a tak to tylko oko by się ciszyło 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrą opinię to ma mieć kandydatka na żonę a nie ciągnik.

Jak zrobiłem prawko to sobie Alfę Romeo kupiłem  - mimo złych opinii i podśmiechujek kolegów, że to królowa lawet nigdy nie wracałem na lawecie do domu.  Panny w Suchowoli i Radzyniu to się przez wydech pchały do tej czerwonej rakiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4303
1 godzinę temu, szymon09875 napisał:

Sprzęgło mają na wysprzegliku i wysprzeglik właśnie oraz pompke zmienialem, skrzyni poza wymianą kamieni synchronizatora nie ruszalem, ale wydaje mi się ze poza inną pokrywą nie różni się niczym więcej. W silniku bebechy takie same jak w 912. Wzmacniacz robilem tez ale to również to samo co inne. Jedynie w kabinie na + bo duzo wyżej sie siedzi, mam z resztą gdzieś zdjecie w galeri jak stoi obok 912 to widać różnicę odrazu. 

Jeśli ma wszystkie biegi zsynchronizowane, to jednak trochę różnica w porównaniu do zwykłej ciężkiej serii.

W robocie jest i mnie 1634, to wiecznie z hydraulika ma jakieś problemy. Coś tam chciałem podpytać operatora jak toto chodzi, ale.to taki typowy popgrowski operator - sprzęt nie jego, to byle do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1872
4 minuty temu, Partyzant85 napisał:

Dobrą opinię to ma mieć kandydatka na żonę a nie ciągnik.

Jak zrobiłem prawko to sobie Alfę Romeo kupiłem  - mimo złych opinii i podśmiechujek kolegów, że to królowa lawet nigdy nie wracałem na lawecie do domu.  Panny w Suchowoli i Radzyniu to się przez wydech pchały do tej czerwonej rakiety :D

No nie wierzę, kto by się pytał kolegów o opinię  jaka tak  jet ta kandydatka   zwłaszcza w łóżku xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10179
2 minuty temu, daron64 napisał:

Jeśli ma wszystkie biegi zsynchronizowane, to jednak trochę różnica w porównaniu do zwykłej ciężkiej serii.

W robocie jest i mnie 1634, to wiecznie z hydraulika ma jakieś problemy. Coś tam chciałem podpytać operatora jak toto chodzi, ale.to taki typowy popgrowski operator - sprzęt nie jego, to byle do przodu.

Nie pamiętam już dokładnie, kamienie przychodzily takie https://allegro.pl/oferta/kamien-widelek-synchronizatora-ursus-c-385-8612700-8881841174?utm_medium=app_share&utm_source=facebook a co bylo dalej to sie nie zaglebialem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Pigmei napisał:

No nie wierzę, kto by się pytał kolegów o opinię  jaka tak  jet ta kandydatka   zwłaszcza w łóżku xD

 

Pyta się, i jak nikt nie zna odpowiedzi jaka jest, to taką trzeba brać.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, daron64 napisał:

Jeśli ma wszystkie biegi zsynchronizowane, to jednak trochę różnica w porównaniu do zwykłej ciężkiej serii.

W robocie jest i mnie 1634, to wiecznie z hydraulika ma jakieś problemy. Coś tam chciałem podpytać operatora jak toto chodzi, ale.to taki typowy popgrowski operator - sprzęt nie jego, to byle do przodu.

biegi są zsynchronizowane ja mam szybką czterobiegową (około 40 km/h) a z hydrauliką są problemy jak jest stary olej i zapchane filtry jak kupiłem podczepiłem nowy  pług agromasza na resorze i d*pa nie obrócił podjechał mechanik pooglądał zalecił wymiane oleju i filtrów i po problemie śmiga do tej pory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, Strongman napisał:

To ty jeździł do palatrzo ja też.

Pewnie, że jeździł. Blizna na głowie do końca życia jak ze schodów spadłem co się na górny bar wchodziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26109

Prawie jak blizna wojenna😂

Alkoblizna😁😁😁

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

3 minuty temu, Sean napisał:

Pyta się, i jak nikt nie zna odpowiedzi jaka jest, to taką trzeba brać.   :P

Normalny to sam sprawdza i tyle 😋... Koledzy to palcem nie merali a każdy powie ze przeleciał.... A potem wychodzi ze tylko obrobił panią  językiem 😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, szczypka napisał:

biegi są zsynchronizowane ja mam szybką czterobiegową (około 40 km/h) a z hydrauliką są problemy jak jest stary olej i zapchane filtry jak kupiłem podczepiłem nowy  pług agromasza na resorze i d*pa nie obrócił podjechał mechanik pooglądał zalecił wymiane oleju i filtrów i po problemie śmiga do tej pory 

To masz biegi odwrotnie, bo w szybkiej jest 3 i 4 właśnie inaczej niż w zwykłych, takiego dokładnie mam upatrzonego 934 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, Agrest napisał:

Alkoblizna😁😁😁

Ślisko było i się potknąłem w połowie drogi na dół.
Alkoblizna to nie bo jeszcze o własnych siłach schodziłem. Znaczy spadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nigdy nie siedziałem w zwykłej jechałem oglądać 1014 po drodze natrafiłem na 1134 stojącego  przy wjeździe jednego gościa z kartką sprzedam  po krótkich oględzinach kupiłem  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3310

Tam kiedyś nie jedno laskę się wyrwało, a ochrona wyprowadzała przykuwała do płotu i na psy dzwoniła a kuple szlifierko piłowali.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26109
3 minuty temu, szczypka napisał:

nigdy nie siedziałem w zwykłej jechałem oglądać 1014 po drodze natrafiłem na 1134 stojącego  przy wjeździe jednego gościa z kartką sprzedam  po krótkich oględzinach kupiłem  

To jak ja jechałem do Kielc obejrzeć T5, a po drodze w Ostrowcu świętokrzyskim kupiłem😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10179
13 minut temu, Ursus932 napisał:

To masz biegi odwrotnie, bo w szybkiej jest 3 i 4 właśnie inaczej niż w zwykłych, takiego dokładnie mam upatrzonego 934 😉

Tak tez bylo w mojej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Agrest napisał:

To jak ja jechałem do Kielc obejrzeć T5, a po drodze w Ostrowcu świętokrzyskim kupiłem😁

i chyba takie zakupy są najlepsze pasuje kupuje 

jak kombajnu szukałem to trochę kasy na paliwo straciłem kilkadziesiąt obejrzałem i w końcu  kupiłem tego którego drugiego oglądałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, czesio200 napisał:

To jak już macie tyle na handel to może ktoś ma Forterre 2010-1015r?

Ty taki fan radzieckiej technologii, tyle czasu mtz 82 wychwalałeś pod niebiosy A jednak poszedł w świat. Później była gadka że będzie jakiś belarus 120 kucy a teraz już forterre kupujesz ? 🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
34 minuty temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Ty taki fan radzieckiej technologii, tyle czasu mtz 82 wychwalałeś pod niebiosy A jednak poszedł w świat. Później była gadka że będzie jakiś belarus 120 kucy a teraz już forterre kupujesz ? 🤔🤔

za chwilę będzie fendta szukał, a ruska już nie spojrzy 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj