yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jedrus2020    207

No ja też workuje. Tu akurat jest klijent to bierze żyto. W sumie jedyny który zadzwonił o żyto więc takiego kupca trzeba szanować. I bierze po 2-3 tony na raz co mi też odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po 700 to trochę mało ,tyle dają na skupie bez workowania itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camo    103
1 godzinę temu, szmergiel napisał:

to z johnem ma tyle wspolnego co bialy z murzynem

no kolejny ciul co się wzbogacić chce i sciągnął bez kabiny szrota

57 minut temu, stempos1980 napisał:

Ten jd to była wersja bez kabiny a właściciel sam dołożył kabine

 

48 minut temu, slawek74 napisał:

chyba Naglak

no jeżeli wiem że nie orginalna to na pewno naglak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
3 godziny temu, soltys48 napisał:

 

założyć jakąś kabinkę i wół na nieduże gospodarstwo

https://www.olx.pl/oferta/case-744-z-turem-i-przednim-napedem-CID757-IDDD1LO.html#61f25deb24

fajny, ale mały jak by był 856 albo 946/55 to bym brał, ale zastanawiam nad fendtem 309/310 jeżdżę kilka dni takim to bardzo fajnie to jeździ 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, camo napisał:

no kolejny ciul co się wzbogacić chce i sciągnął bez kabiny szrota

 

no jeżeli wiem że nie orginalna to na pewno naglak 

To chyba krajowy będzie , Premium trade jak działało to handlowali tym ,zresztą ten jest z okolic Opoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolStach88    19
8 godzin temu, slawek74 napisał:

chyba Naglak

Chyba oni tylko robili. Dzieleniem szyby tylnej wygląda jak seria Zetora 7011

6 godzin temu, igor10246 napisał:

fajny, ale mały jak by był 856 albo 946/55 to bym brał, ale zastanawiam nad fendtem 309/310 jeżdżę kilka dni takim to bardzo fajnie to jeździ 

Ihc wcale nie jest złym ciągnikiem. Swojego czasu to jest około 18 lat wstecz pracowałem miedzy innymi na takim. Fajna prosta maszyna. Problemem mogą być części do niego. Znaczy kto chce to i znajdzie ale kosztują swoje. Fendt dobra maszyna tylko znaleźć nie zajechanego bywa trudno. Nie myślałeś nad serią 509/510 ta sama moc a inny sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolStach88    19
Przed chwilą, soltys48 napisał:

z częściami nie ma żadnego problemu

zależy może gdzie przez internet to się znajdzie najprędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19779

a witam Pana😉

6 minut temu, KarolStach88 napisał:

zależy może gdzie przez internet to się znajdzie najprędzej

8km od gospodarstwa w agromie jeszzce nie było takiej rzeczy której bym nie kupił do swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

W okolicy jeździł taki stary ihc bez maski najczęściej.wiec modelu bardzo nie znam ale nie miał więcej jak 80koni 4x2

Silne to było , dwie przyczepy bali z lucerny pod górki nie robiło na nim wrażenia, gdzie MF 255 z jedną miał co robić przy podobnej prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
9 godzin temu, soltys48 napisał:

z częściami nie ma żadnego problemu

U ciebie tak ale tak jak na nas to wszystko leży na całej linii z częściami a mechaników trzeba ze świecą szukać do takich sprzętów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19779

Mechaników? A co to statek kosmiczny? Konstrukcja prosta jak cep. Jak który grzebał w 360 to i tu sobie poradzi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    795

Z tymi mechanikami to porażka jest, lepiej chyba samemu zlapac za katalog, trochę podpytać i samemu próbować dłubać. Ostatnio w Zetorze taki mechanior składał nam sprzeglo, złożył na szybko, nie regulował, odpalił, wrzucil dwa biegi, stwierdzil ze jest dobrze, wziął kasę i pojechał. No my zaufali bo to spec co juz 40 lat ciągniki naprawia. A potem się okazuje, że każda dzwigienka inaczej ustawiona a sprzeglo rozłączające wom w ogole zle ustawione i nie działa i trzeba ponownie rozpolawiac. Ale teraz zrobimy sobie powoli sami i myślę, że przy odrobinie cierpliwości da radę zrobić samodzielnie bez narażania sie na koszty w postaci mechaników partaczy. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
10 godzin temu, KarolStach88 napisał:

Ihc wcale nie jest złym ciągnikiem. Swojego czasu to jest około 18 lat wstecz pracowałem miedzy innymi na takim. Fajna prosta maszyna. Problemem mogą być części do niego. Znaczy kto chce to i znajdzie ale kosztują swoje. Fendt dobra maszyna tylko znaleźć nie zajechanego bywa trudno. Nie myślałeś nad serią 509/510 ta sama moc a inny sprzęt

seria 500 tak samo ja 300c to już inny budżet ja patrzę na 309/310 lsa ew ihc 856 956 955 ( kasa ta sama) ale fendt ma jedną bardzo przydatną rzecz której ihc nie ma, czyli turbomatik, co sprawia że  zetor forterra 100 km  tak samo sobie radzi z lawetą jak fendt 307c 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj