yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Bartek933    5400

Jak jest na taśmie.Ciezko wytłumaczyć te zmiany ale są bardzo logiczne. Za 2,5to dziś bym ją kupił


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
1 godzinę temu, Krzysztof81 napisał:

Ja takie gówna wstawiam zdjęcia i piszę za na części. Ceny ogłoszeń na OLX to lekkie przegięcie.

magia monopolu 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1122
2 godziny temu, jacor73 napisał:

Pewnie, że się kupi po 800, tylko ile one wytrzymają normalnej eksploatacji- 2, 3 lata? Wystarczy zapiąć jednoosiówkę i zaraz wychodzi co jest warta tania opona. Teść chciał przyoszczędzić i kupił właśnie takie, jedna po trzech latach w środku się rozwarstwiła. To co tanie nigdy nie jest dobre, a to co drogie nie zawsze jest dobre. Tanie zazwyczaj wychodzi drogo.

Do c360 kupują w tej cenie nawet , 

Bo ludzia szkoda dac 1600zl za szt ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    796

Wuja kupił najtańsze diagonalki do zetora 7711 juz chyba z 7 lat temu a ciągnik służy głównie do ciągania rozrzutnika 6t tandem. Dają radę. W orce i innych pracach uprawowych w ogole nie bierze udziału więc pod tym względem nie ocenie ale jesli chodzi o wytrzymałość pod naciskiem na zaczep to do tej pory wytrzymują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12233
soltys48 napisał:

Mam teraz ciut wolnego to net będzie gorący.....

sołtys odezwij się pw dam Ci foty manity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862
1 godzinę temu, Bartek933 napisał:

Jak jest na taśmie.Ciezko wytłumaczyć te zmiany ale są bardzo logiczne. Za 2,5to dziś bym ją kupił

Bartku jak nie boisz się podróży to w to za ok 2.5 tyś znajdę Ci w stanie idealnym.

Wiem u kogo stoi już czerwona,rocznie sadziła do 0.5ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5400

Nie warto jak dla mnie przez pół Polski się po to wlec


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

nie. wstawiłem wczoraj na olx i dwóch chętnych było jeden gdzieś daleko żeby mu wysłać A drugi 50 km i rano zabrał

tzn pompa od tej beczki 2 osiowej ? kurła może i ja wystawię 🤔 leży już chyba z 8 lat w szopie bo beczka pojechała na złom a pompe się wykręciło i zostawiło w domu
za wiele poszła ?

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Rolnik7343 moja była z jednoosiowej ale to bez znaczenia bo takie same są . była w bardzo dobrym stanie ,oddałem za 500 zł😏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28811

Pilna sprawa, kolumnę kierownicza do c360 potrzebuję na już, może ktoś coś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28811

Dwa wspomagania w ciągu miesiąca zdechły, brat się wkur... I kazał z tym spier... i przywrócić do stanu poprzedniego

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9290

Niestety, jak tłumacze ludziom, że to tylko dla weekendowych rolników, to patrzą na mnie, jak na wariata.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28811

Człowiek głupi i musi się sam przekonać...

I żeby było śmiesznie, padły przy lekkiej robocie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziwne Ale'szwagier ma już 7 lat i śmiga w turze ,to tylko raz się bezpiecznik spalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj