yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szymon09875    9914
39 minut temu, Ursus932 napisał:

Wymieniłem pompe i zawór ,a tur nadal nie dźwiga więc zostaje jakaś nieszczelność na selekcji w rozdzielaczu

U mnie była pęknięta rurka między pompa a podnosnikiem, sprawdź najpierw to.

21 minut temu, Pafnucy napisał:

Na cenę też nie?  Za regenerację siłownika zetora dałem 150. A Ty?

Nie pamiętam, wiem że taniej nigdzie nie znalazłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@szymon09875 też to biorę pod uwagę tylko czy wtedy by podnosił choć troche? , bo teraz balota jak na wysokich obrotach po malutku dźwiga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Te objawy pasują do braku oleju albo pompę szlak trafił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9914

Tak, na wysokich obrotach podnosiła, potem coraz słabiej. Zrob sobie blachę zeby sobie zaslepic rurke u gory i włącz pompe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, szczypka napisał:

Te objawy pasują do braku oleju albo pompę szlak trafił 

Oleju Full i pompa nowa

10 minut temu, szymon09875 napisał:

Tak, na wysokich obrotach podnosiła, potem coraz słabiej. Zrob sobie blachę zeby sobie zaslepic rurke u gory i włącz pompe.

To identycznie jak u mnie , a je .st tam do czego te blache przykręcić? Bo nie kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9914
Napisano (edytowany)

Jak zdejmiesz pokrywe to na otwory w ktore przykrecasz pokrywe przykrecisz blache tylko minimum 10mm grubosci. 

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
Ursus932 napisał:

11 minut temu, szymon09875 napisał:

Ja kupowałem do swojej regenerowany, z tym że z innego źródła, bo z okolic Tucholi. Facet daje 9 msc gwarancji i placilem w zeszlym roku nie cale 200 zl. We wcześniejszej 60 mialem 3 lata i jak sprzedawalem to nadal bez zastrzeżeń pracował. Zawór jest tylko przy pompie, u góry jedynie od  TUZa 

Wymieniłem pompe i zawór ,a tur nadal nie dźwiga więc zostaje jakaś nieszczelność na selekcji w rozdzielaczu

za ciężkie bele robisz 😀 kup odemnie farmera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235

Tak, użytkowałem w aucie, nie miałem zastrzeżeń. W ciągniku na razie nie lałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    373

Na stronie producenta nie potrafiłem znaleźć szczegółowej specyfikacji olei. 

Porównując normy to TS-5 jest niejako odpowiednikiem Shella Rimuli R5E według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558
Napisano (edytowany)

Ja leje mannol do wszystkich ciągników teraz,jedynie do starej czterdziestki milvusa. Ale ja tylko leje, a teść płaci 😀 porównywalny do Falco

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-sztywna-platforma-wywrot-do-siana-laweta-do-bel-balotow-bdf-CID757-IDEhrPu.html 

warto, nie warto do bel? Z d50 mieliśmy przerabiać ale za dobre ma burty i będzie na zboże, a może taka?

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-d-50-z-dokumentami-CID757-IDENRlH.html

Lub taka?

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-d-50-CID757-IDEGLtf.html

Edytowano przez Belaruss820
Dodanie tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
9 godzin temu, sladan napisał:

Wiela wołasz za to? Czekam na foty

Całość 7500. Taki kupiłem, malował poprzedni właściciel, nie wiem po co.

8 godzin temu, soltys48 napisał:

Łyżki zrób zdjęcia

 

20200527_140128.jpg

20200527_140220.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16861
jahooo napisał:

Do czego ten tur pasuje ?

jak masz duszę artysty i potrafisz dobrze posługiwać się spawarką to nawet i do fiata 126p 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj