yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

szymon09875    9916
4 godziny temu, daron64 napisał:

Kupował ktoś ostatnimi czasy jakies polskie rzemiosło uprawowo-siewne? Któreś marki z tych budżetowych z góry sobie odpuścić?

Sąsiad ma dziekana, po 2 latach caly rudy, i na spawach puszcza. 

1 godzinę temu, Belaruss820 napisał:

Akurat myślałem o przedniej części maski ale do zetora 9540😀 ostatnio teść nie zamknął jej (wydawało mu się że zamknął ale zamek nie zaskoczył, akurat pech chciał że tylko z jednej strony to zrobił a z drugiej wcale nie było zamknięte,tak może by jedno chociaż trafił) no i pobił lampę, pogiął siatkę i ramkę. Nigdzie się nie dostanie w sklepie,może ktoś coś wie na temat jakichś trupów na części do tych modeli zetorow?

W Sadkach kolo Nakła nad Notecią facet handluje zetorami, ma sporo zetorow tej serii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
1 minutę temu, szymon09875 napisał:

Sąsiad ma dziekana, po 2 latach caly rudy, i na spawach puszcza

To słabo, myślałem że dziekan nie jest najgorszy taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081
6465 napisał:

Przyczepka powyżej 750kg.  Kategoria E. 

Nie, dopiero jak suma dmc powyżej 3,5t

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9916
Napisano (edytowany)
8 minut temu, daron64 napisał:

To słabo, myślałem że dziekan nie jest najgorszy taki

Na 30 ha uzywa juz z 6 lat, 3m-dwa rzędy łap i walek strunowy. Chodzi w amazonce d7, a ciaga 912 albo 1224. Gdyby nie to malowanie... Nie wiem jak cenowo wyglada ale znajomy ma ze spawmetu. Mocna konstrukcja, robią je 15 km ode mnie. 

http://spaw-met.net.pl/nasza-oferta/maszyny-rolnicze/

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081

https://www.facebook.com/marketplace/item/779596562571367/ Nie lubię tego modelu ale cena dość rozsądna jak ktoś bardzo chce amazone małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
3 godziny temu, szymon09875 napisał:

W Sadkach kolo Nakła nad Notecią facet handluje zetorami, ma sporo zetorow tej serii. 

A znajdę gdzieś numer telefonu w internecie? Albo może ktoś miał do czynienia z tym człowiekiem? Daleko jechać. A taka ciekawostka, mój Zetor kupiony był w Sadach😀 więc jakby miał w Sadkach to co mi potrzeba to byłoby dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Ma ktoś może ładowacz na zbyciu do MF 3080, albo może ktoś ze znajomych - albo znacie miejsca co jest w czym wybrać? Warunek - musi być to zachodni ładowacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
9 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Ile cenisz za przyczepke z dmc 1200 ?

Same POZOSTAŁOŚCI

8 godzin temu, 6465 napisał:

Przyczepka powyżej 750kg.  Kategoria E.  A co do wazenia wczoraj w Siewierzu na wadze była akcja bus .

Ty już nic nie kombinuj, bo młody cię do garażu nie wpuści. ☺

eeeee Panie kierowca

E dopiero jak przekroczysz 3.5t

1 godzinę temu, Belaruss820 napisał:

A znajdę gdzieś numer telefonu w internecie? Albo może ktoś miał do czynienia z tym człowiekiem? Daleko jechać. A taka ciekawostka, mój Zetor kupiony był w Sadach😀 więc jakby miał w Sadkach to co mi potrzeba to byłoby dobrze.

Jutro będę tamtędy jechał jak nie zapomnę to spiszę nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, daron64 napisał:

Kupował ktoś ostatnimi czasy jakies polskie rzemiosło uprawowo-siewne? Któreś marki z tych budżetowych z góry sobie odpuścić?

ja mam agromasza od 3 lat zero problemów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9916
5 minut temu, soltys48 napisał:

Same POZOSTAŁOŚCI

 

Wiela ? Jak nie chcesz tu to napisz gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://www.olx.pl/oferta/plugi-rabewerk-4-skiby-CID757-IDEZLLr.html


Ile mogą kosztować zamienniki na jedna skibe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Ktoś się orientuje jakie szybko złącza do hamulców dwu obwodowych są najlepsze,chodzi mi o Wabco ,Polmo lub Knorr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
Napisano (edytowany)

Ktoś się orientuje czym różni się olej Hipol API GL4 SAE 80W od Hipolu API GL4 SAE 80W90??

Ten pierwszy ma w nazwie HIPOL 6, a ten drugi po prostu HIPOL. W karcie charakterystyki znalazłem tylko różnice w lepkości kinematycznej

Edytowano przez sladan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
14 godzin temu, soltys48 napisał:

Jutro będę tamtędy jechał jak nie zapomnę to spiszę nr

Dzięki wielkie. Czekam na numer. Powiem Wam, że teść ma pechowy tydzień, ta ramka w zetorze, tego samego dnia zęba w turze połamał i błotnik pogiął w perkinsie, a dzisiaj samochód mu się zapalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
1 minutę temu, stempos1980 napisał:

Całkowicie poszedł z dymem?

Całe szczęście że nie, zdążył ugasić i jeszcze znajomy najechał. Alternator zaczął się palić i ogień szedł na kopułkę,plastiki podtopione i przewody,ale do odratowania. Dobrze że to tylko audi 80. Pedał sprzęgła wpadł w podłogę i nie mógł go szybko zatrzymać

 

2 minuty temu, soltys48 napisał:

Wieczorem będę jechał

Spoko, najważniejsze aby nr załatwić,bo na street view to nie ma szyldu żadnego a widać że ciągniki stoją na podwórku i niedaleko przy drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
Napisano (edytowany)
38 minut temu, Belaruss820 napisał:

Całe szczęście że nie, zdążył ugasić i jeszcze znajomy najechał. Alternator zaczął się palić i ogień szedł na kopułkę,plastiki podtopione i przewody,ale do odratowania. Dobrze że to tylko audi 80. Pedał sprzęgła wpadł w podłogę i nie mógł go szybko zatrzymać

Kumplowi też 80 poszła z dymem tylko jemu gdzieś jak środkowy słupek się zapaliła i poszła z dymem jeszcze do tego poszły drzwi I okno od domu więc niewiele brakowało żeby chata poszła z dymem a miał jechać z 2 letnią córką  do lekarza to ją odpalił żeby się nagrzała bo to zima byla

Edytowano przez stempos1980
Auto korekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Ale rakieta 515 koni to strach tym jeździć.Ja od busa do 3,5 t place 530 zł OC

A na co ci lubelaś z Lublina?

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj