yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28757
20 minut temu, rafix255 napisał:

@bratrolnika no i przyczepa poszła dzisiaj pod Włocławek. 14 800 do ręki dla niedowiarków.....

Wiecie może jak ja moge wyrejestrowac teraz?????

Ja mówiłem ze pójdzie, bo teraz czas na to. Trafila.na swojego klienta, i dobrze.

To jak tak to teraz ja zaczynam kolejną😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39
3 minuty temu, bratrolnika napisał:

Ja mówiłem ze pójdzie, bo teraz czas na to. Trafila.na swojego klienta, i dobrze.

To jak tak to teraz ja zaczynam kolejną😋

Przed żniwami pójdzie jak świeża bułeczka

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
45 minut temu, marian7k napisał:

 

A bierze olej? mi to wygląda na odwrotnie założony pierścień zgarniający.

Dzwoniłem do mechanika - odp. zapinać sprzęt i jazda na 3/4 obrotów po 30 mth wymienić olej i filtr i to wszystko unormuje się. Silnik był robiony jesienią , teraz dopiero włożyłem (byłem chory, pobyt w szpitalu), jeszcze regenerowałem pompę hydr. tłoczkowa i uszczelniałem bo ciągnik kupiłem zatarty do remontu.Oleju nie ubywa ale to dopiero parę mth na luzie.

Ja nie zalecam żadnego ograniczania to bez sensu, szybsza zmiana oleju + sprawdzenie luzu i ma być. Wątpię jednak że od tego przestanie dymić. Nie mniej jednak mechanik mówi z sensem więc jest nadzieja na pozytywny finał sprawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, Agrest napisał:

Chyba dobra cena

https://www.olx.pl/oferta/farmtrac-675dt-stan-bdb-zetor-CID757-IDDt38C.html

Jest też w pakiecie z opryskiwaczem. 

Wywołał bym @Ursus932 ale pewnie nie chce takiego. 😉

Dzięki . Ale narazie dałem spokój z szukaniem 

10 godzin temu, stempos1980 napisał:

Już mu pod syłaliśmy Farmtraki ale @Ursus932 jest fanem Fetora🤔

A gdzie tam fanem jak jeszcze żadnego nie mam 

 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
6465 napisał:

Jutro jadę w Lubelskie to go obejrzę. 

gdzie w lubelskie pedzisz?


rafal3939 napisał:

9 minut temu, rafix255 napisał:

@bratrolnika no i przyczepa poszła dzisiaj pod Włocławek. 14 800 do ręki dla niedowiarków.....

Wiecie może jak ja moge wyrejestrowac teraz?????

Niby masz 30 dni wg nowych przepisów ale czas jest wydłużony do 180 dni ale nie wyrejestrowujesz tylko zgłaszasz sprzedaż. Można to zrobić przez internet a najlepiej telefon do wydz komunikacji.

Mówiłem czekać trochę ten szum z koroną opadł i klijent się znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie posiada ktoś case 585 xl i może mi powiedzieć jak się sprawuje jak z dostępem do części i ile on ma biegów/przełożeń, warto się interesować tym modelem ??

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200
7 minut temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Panowie posiada ktoś case 585 xl i może mi powiedzieć jak się sprawuje jak z dostępem do części i ile on ma biegów/przełożeń, warto się interesować tym modelem ??

mam takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
14 minut temu, Pafnucy napisał:

Ale w cenę , czy stan ?

Mnie zastanawia czemu tylko jedno i to słabe zdjęcie tego cuda ?

Bardziej to że to lokalny handlarz wystawia, i ogłoszenie z błędami, tak jakby specjalnie zrobione że jakiś dziadek małorolny sprzedaje i że nie oszuka

13 minut temu, slawek74 napisał:
11 godzin temu, bratrolnika napisał:

 

O ile zdążę zrobić do żniw....

 

Ty jak byś się sprężył to i trzy zrobiłbyś i sprzedał

Nie przeceniaj mnie, daj pożyć...

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Ale za takie pieniądze można mieć hondę suzuki yamahę czy kawasaki,co jak co ale n apewno mniej awaryjne.

Tylko na dojazd do pól to mz by starczyła.Ale cenią ok 7-8tyś przeważnie a zato była by konkretna maszyna.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192

bo mz to dziś klasyk a nie a nie popierdziawa do tłuczenia po polu sam bym kupił 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj