Gość

"Rolnicy. Podlasie" i inne programy

Polecane posty

Gość   
Gość

nie wyszło ci dzisiaj. dobranoc. popełniłeś lapsus językowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
1 minutę temu, Paulina1985 napisał:

Napiszcie do Bralczyka albo Miodka 😁

Po co do Miodka? Pytać z autopsji to to samo co pytać z doświadczenia. Pytanie wynika z twoich doświadczeń tj z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, hubertuss napisał:

pytać z doświadczenia.

też niepoprawnie.

osmieszony jesteś  hahahahahhaaha

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Pafnucy pojedzie sprawdzić bo się jeszcze nie spotkał. Więc może Marsa niema wg jego logiki. Tak patrzę, że tu lepsi kosmici jak Andrzej są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

no dałeś popis wykształcenia. :D

Hubcio napisał o sekcji zwłok. :D

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina1985    585
3 minuty temu, hubertuss napisał:

Po co do Miodka? Pytać z autopsji to to samo co pytać z doświadczenia. Pytanie wynika z twoich doświadczeń tj z autopsji.

tak, wiem, czytalam definicję tego słowa :) dziękuję :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

oczywiście, bo ktoz tu mądrzejszy od ciebie? :D nawet do błędu się przyznać nie potrafisz.

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, hubertuss napisał:

Tak jest sformułowaniem błędnym wg ciebie bo się nie spotkałeś Tak jak np nie spotkałeś się z Marsem i pewnie tez go nie ma. A info o jego istnieniu są błędne bo się nie spotkałeś. Troluj dalej tak to się u ciebie kończy.

Zjedz Snickersa 🤭 lepszy od Marsa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404
Napisano (edytowany)
10 godzin temu, Paulina1985 napisał:

za dobry jesteś sąsiad. 

My nie mamy żadnych sąsiadów😅 jakie szczeście.

Wiecie.jak zaczeliście pisać o tym, ze to przedstawienie to w sumie może rzeczywiscie ona to pod kamery zrobiła (płacz przy skalniaku), a ja  moze tylko naiwna jestem 🤷‍♀️🙄🙄

Moze ze nie tylko to... 

Podobnie bylo z tym ze niby ona sama ogarnia i w ogole a trzydziestka nie potrafila podjechac. (Czyli wg mnie ten gosc co ja... to tam dluzej urzedowal) podobny przyklad byl kiedys z RsŻ jak wykonywali prace rzekomo swoimi maszynami (byly podstawione przez dealerow na potrzeby programu) i gosciu nie wiedzial jak obslugiwac.  

Edytowano przez oniak
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1278
52 minuty temu, Pafnucy napisał:

maaatko jaki TY tępy...

to może po twojemu. zacytuj proszę przykład użycia takiego sformułowania .

Też jestem ciekaw. Znów się ośmieszę 😛 bo nie spotkałem się z takim twierdzeniem, także jest nas dwóch @Pafnucy.

13 minut temu, jacus napisał:

Jacusiu tu nie chodzi o znaczenie autopsji ale o sformułowanie, pytasz z autopsji.

Jest sformułowanie znasz/znam to z autopsji czy wiem/wiesz to z autopsji ale pytasz, nie spotkałem się jeszcze. To jest błędna forma gramatyczna, jakby to moja pani polonistka powiedziała. A brednie o sąsiadach czy Marsie są po to aby wymigać się od odpowiedzi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

cieszę się że ktos zrozumial moje.... wypociny. 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9974
Napisano (edytowany)
24 minuty temu, dsbh napisał:

Też jestem ciekaw. Znów się ośmieszę 😛 bo nie spotkałem się z takim twierdzeniem, także jest nas dwóch @Pafnucy.

Jacusiu tu nie chodzi o znaczenie autopsji ale o sformułowanie, pytasz z autopsji.

Jest sformułowanie znasz/znam to z autopsji czy wiem/wiesz to z autopsji ale pytasz, nie spotkałem się jeszcze. To jest błędna forma gramatyczna, jakby to moja pani polonistka powiedziała. A brednie o sąsiadach czy Marsie są po to aby wymigać się od odpowiedzi.

Trzech, a właściwie czworo bo Paulina też pisała że nie słyszała takiego sformułowania

Edytowano przez szymon09875
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3052

kurna -forum polonistow🤣

ja takie dyskusje ucinam stwierdzeniem-mnie polskiego uczyla siostra posla ktory zginal w smolensku, na taki argument o znajomosci polskiego jezyka nikt nie ma dobrej riposty 😜


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, jacus napisał:

kurna -forum polonistow🤣

ja takie dyskusje ucinam stwierdzeniem-mnie polskiego uczyla siostra posla ktory zginal w smolensku, na taki argument o znajomosci polskiego jezyka nikt nie ma dobrej riposty 😜

nie jej wina . uczniów nie wybierała sobie...

może być riposta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3052

jak na ciebie to slaba..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
11 minut temu, Pafnucy napisał:

nie jej wina . uczniów nie wybierała sobie...

może być riposta?

A dla mnie się bardzo podoba xD 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
9 godzin temu, szymon09875 napisał:

Trzech, a właściwie czworo bo Paulina też pisała że nie słyszała takiego sformułowania

nikt nie słyszał czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)
11 godzin temu, Pafnucy napisał:

oczywiście, bo ktoz tu mądrzejszy od ciebie. :D nawet do błędu się przyznać nie potrafisz.

Do jakiego błędu? Jak stwierdzonego? Bo ty się nie spotkałeś? To, że masz luki w wiedzy to oznacza mój błąd bo ty tego nie wiesz? Gdybyś więcej myślał a nie tylko tłukł w klawiaturę to by było lepiej dla wszystkich. A tak teraz musisz walczyć tu bo ego nie pozwala przyznać się do niewiedzy. Drugi Andrzej.

11 godzin temu, Ursus932 napisał:

Zjedz Snickersa 🤭 lepszy od Marsa 

Z autopsji polecasz? he he

10 godzin temu, jacus napisał:

Ale @Pafnucy jeszcze się z tym nie spotkał i nie wie. Trolowanie tak go pochłąnia, że nawet nie wieżział, ze autopsja to nie tylko sekcja zwłok.

10 godzin temu, dsbh napisał:

Też jestem ciekaw. Znów się ośmieszę 😛 bo nie spotkałem się z takim twierdzeniem, także jest nas dwóch @Pafnucy.

Jacusiu tu nie chodzi o znaczenie autopsji ale o sformułowanie, pytasz z autopsji.

Jest sformułowanie znasz/znam to z autopsji czy wiem/wiesz to z autopsji ale pytasz, nie spotkałem się jeszcze. To jest błędna forma gramatyczna, jakby to moja pani polonistka powiedziała. A brednie o sąsiadach czy Marsie są po to aby wymigać się od odpowiedzi.

I na steny trol.  Bo on się nie spotkał. Patrząc na to co tu prezentujecie to widać, że z niewieloma rzeczami żeście się spotkali. Nie macie racji szukacie zaczepki. Nie macie wiedzy. A potem dalej skaczecie bo się ośmieszycie i ktoś wam to wypunktuje.

Wiesz coś z autopsji to to samo co pytasz z autopsji czyli z doświadczenia. Ale ty się nie spotkałeś i będziesz teraz trolował byle by draka była. Paulina zrozumiała. Ale u was ego większe od rozumu i wy nie zrozumiecie bo żeście się nie spotkali jak to trole.

I od jakiej wypowiedzi ja się wymiguje polonisto. Bo już bredzić zaczynasz? Na jakie to pytanie ma być ta odpowiedź?

10 godzin temu, szymon09875 napisał:

Trzech, a właściwie czworo bo Paulina też pisała że nie słyszała takiego sformułowania

Weź przeczytaj dokładnie jej wpisy. Bo jak widać rozumienie tekstu u ciebie leży. Albo poproś przed ekran kogoś kto tę sztukę opanował. A jak nie masz to poproś to ci pokarzę, że nie masz racji.

30 minut temu, bratrolnika napisał:

nikt nie słyszał czegoś takiego

Nikt? Z aktywnie tu udzielających się troli? Z tego co piszą to widać, że z niewieloma rzeczami się spotkali. Czy nikt na świecie? Pauliny nie mieszajcie do swojej głupoty. Tylko przeczytajcie jej wpisy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, hubertuss napisał:

Ale @Pafnucy jeszcze się z tym nie spotkał i nie wie. Trolowanie tak go pochłąnia, że nawet nie wieżział, ze autopsja to nie tylko sekcja zwłok.

nie zmyślaj. napisałem wyraźnie. sformułowanie niepoprawne. ośmieszasz się coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj