Gość

"Rolnicy. Podlasie" i inne programy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
oniak    404

Andrzej to ma problem ze wszystkim wiec ten przyklad jest kiepski. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
hubertuss napisał:

Bo w Polsce wielu ludzi tak czysto po katolicku boli, że ktoś coś ma, coś robi, coś mu się poprawia. Emilka ma problem z sąsiadem. Andrzej ma problem z sąsiadami. Bogdan też kiedyś opowiadał o problematycznym sąsiedzie. Na Tomka z Moniką czy tych z Bronowa też pewnie we wsi niektórzy krzywo patrzą.

chłopie gdzieś ty był 🤔 już em miał na milicjie wzywać 🙆‍♂️ aż mnie kamień z serca apadł 😜

  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

taki sąsiad jak Andrzej na wiosce ulicowce to skarb. 

co dziennie darcie mordy po bialorusko polsku 

krowy biegajace po wiosce i uprawach 

te gospodarstwo czuć z daleka 

I te watachy pijanych turystów i wrzeszczacych dzieci .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
12 godzin temu, Pafnucy napisał:

czekajta no. ta Panna to ile ma lat??    no zachowuje się ....

Około 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogas71    308
hubertuss napisał:

Bo w Polsce wielu ludzi tak czysto po katolicku boli, że ktoś coś ma, coś robi, coś mu się poprawia. Emilka ma problem z sąsiadem. Andrzej ma problem z sąsiadami. Bogdan też kiedyś opowiadał o problematycznym sąsiedzie. Na Tomka z Moniką czy tych z Bronowa też pewnie we wsi niektórzy krzywo patrzą.

przestań pieprzyć że po katolicku widać Emilka to takie duże dziecko emocjonalnie to jest w wieku 15 latki i może jest bardziej upierdliwa ze swoim zwierzyńce m czy tam schroniskiem nóż niejeden sąsiad


oniak napisał:

Andrzej to ma problem ze wszystkim wiec ten przyklad jest kiepski. 

Andrzej to największy problem ma sam ze sobą dobrze że na te studia nie dał się namówić bo strach się bać takich magistrów 😜

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
4 minuty temu, Bercik92 napisał:

Około 35

To już raczej uchodzi za niedopchnieta stara pannę 🙊

  • Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, Bananek napisał:

Coraz częściej tak jest. Temu miastowym tak w oczy kłuje. Bo na wiosce dbamy o swoje. A w mieście kto ma co swoje....

 

Te dziewczyny z wioski lepiej zadbane jak ci z warszafki

A w mieście nie dbają,też dbają. Nie lubię takiego porównania i najeżdżania wsi na miasto czy na odwrót. I w Warszawie dużo wartościowych osób tak jak i na wsi. Nie każdy dostał gospodarstwo po rodzicach i nie każdy będzie żył na wsi w ładnym domu z sadem.

2 godziny temu, hubertuss napisał:

Bo w Polsce wielu ludzi tak czysto po katolicku boli, że ktoś coś ma, coś robi, coś mu się poprawia. Emilka ma problem z sąsiadem. Andrzej ma problem z sąsiadami. Bogdan też kiedyś opowiadał o problematycznym sąsiedzie. Na Tomka z Moniką czy tych z Bronowa też pewnie we wsi niektórzy krzywo patrzą.

Gdyby każdy żył po katolicku to już tu na ziemi żylibyśmy w raju. Ja nic katolickiego nie widzę jak ktoś komuś na złość robi więc nie gadaj bzdur.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
12 minut temu, Krzak napisał:

A w mieście nie dbają,też dbają. Nie lubię takiego porównania i najeżdżania wsi na miasto czy na odwrót. I w Warszawie dużo wartościowych osób tak jak i na wsi. Nie każdy dostał gospodarstwo po rodzicach i nie każdy będzie żył na wsi w ładnym domu z sadem.

Gdyby każdy żył po katolicku to już tu na ziemi żylibyśmy w raju. Ja nic katolickiego nie widzę jak ktoś komuś na złość robi więc nie gadaj bzdur.

Ja najbardziej się boję zagorzałych katolików, taki najprędzej krzywdę zrobi. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3876
1 godzinę temu, HF86 napisał:

taki sąsiad jak Andrzej na wiosce ulicowce to skarb. 

co dziennie darcie mordy po bialorusko polsku 

krowy biegajace po wiosce i uprawach 

te gospodarstwo czuć z daleka 

I te watachy pijanych turystów i wrzeszczacych dzieci .

 

I konie. Zapomniałeś o koniach biegających po sąsiednich wioskach. A później jeszcze ten ułom ma pretensje że go po sądach ciągają.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
52 minuty temu, gregor1284 napisał:

To już raczej uchodzi za niedopchnieta stara pannę 🙊

Która to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3876
50 minut temu, HF86 napisał:

wincyj. ona chiba 85 rocznik 

Tzw "syndrom niedopchnięcia" w literaturze fachowej.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
2 godziny temu, szymon09875 napisał:

A ciekawe czy sąsiedzi nie mają problemu z Anzejem 🤔

Pewnie niektórzy mają nawet o tym pisałem.

2 godziny temu, oniak napisał:

Andrzej to ma problem ze wszystkim wiec ten przyklad jest kiepski. 

Ze wszystkimi chyba nie. Nawet w serialu była sąsiadka co im pomagała.

1 godzinę temu, HF86 napisał:

taki sąsiad jak Andrzej na wiosce ulicowce to skarb. 

co dziennie darcie mordy po bialorusko polsku 

krowy biegajace po wiosce i uprawach 

te gospodarstwo czuć z daleka 

I te watachy pijanych turystów i wrzeszczacych dzieci .

 

Tam akurat wszyscy prawosławni. Dla nich to normalna gadka. Gospodarkę pewnie czuć jak u nie jednego z tego forum. Więc nie wiem w czym problem. A turyści byli i pojechali. Tez nie problem. No chyba, że ktoś zazdrości choć nie wiem czego. Ale w PL to normalne. Prawdziwy Polak i katolik czuje się dobrze jak sąsiad ma gorzej. Jak coś mu się poprawia to już wielu zaczyna uwierać. A przecież widzieliśmy nawet na forum, że belarka darmowa bolała wielu i to bardzo. A co dopiero sąsiadów, którzy widzieli ją na co dzień. Nawet ten co od Korbanka kombajn kupił to pierwsze co zrobił to pojechał pod Gienka chatę. 

48 minut temu, Rogas71 napisał:

przestań pieprzyć że po katolicku widać Emilka to takie duże dziecko emocjonalnie to jest w wieku 15 latki i może jest bardziej upierdliwa ze swoim zwierzyńce m czy tam schroniskiem nóż niejeden sąsiad

Andrzej to największy problem ma sam ze sobą dobrze że na te studia nie dał się namówić bo strach się bać takich magistrów 😜

 

Ale to jest prawda. Ten co największym katolikiem się mieni to najwięcej zła czyni. Słyszałeś przysłowie co klęczy pod figurą kogo ma za skórą. Tak jest.

Emilką może sobie być emocjonalnym dzieckiem choć to tylko twoje zdanie. Ale chłopu nic do tego. Prowadzi sobie gospodarkę pracuje jak umie. Wyciągnęła to z ruiny. Jak pisałem na google maps street view widać jeszcze powalone dachy. A chłopai nerwy noszą. Że komuś się udaje. Typowe w PL.

41 minut temu, Krzak napisał:

A w mieście nie dbają,też dbają. Nie lubię takiego porównania i najeżdżania wsi na miasto czy na odwrót. I w Warszawie dużo wartościowych osób tak jak i na wsi. Nie każdy dostał gospodarstwo po rodzicach i nie każdy będzie żył na wsi w ładnym domu z sadem.

Gdyby każdy żył po katolicku to już tu na ziemi żylibyśmy w raju. Ja nic katolickiego nie widzę jak ktoś komuś na złość robi więc nie gadaj bzdur.

Ale tak właśnie jest. CI najgorliwsi katolicy a przynajmniej za takich się uważający tacy są. Słyszałeś przysłowie o klęczącym pod figurą i kogo ma za skórą? Ludzie wiedzą co mówią.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@hubertussAle powiedz mi co ma do tego katolicyzm,bo ja nie pojmuję tego. Jak ktoś kto komuś zazdrości może siebie nazywać dobrym katolikiem i w ogóle katolikiem. Zazdrość to jeden z grzechów głównych. Więc nie mieszaj do tego religii katolickiej. W Polsce oficjalnie większość jest katolikami,deklarują się jako katolicy ale to nie znaczy że każdy z automatu przestrzega dogmatów tej religii. Podobnie można powiedzieć o każdym wyznaniu muzułmanach,buddystach itp zależy na jakim terenie się znajdujemy. Na siłę doklepujemy ideologię do zwyczajnych ludzkich występków.

Skoro ktoś trwa w obmowie,zazdrości i innych występkach to znaczy że nie jest katolikiem bo nie przestrzega nauki Chrystusa.

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hubertus. byłeś tam, widziałeś?

ja te tereny 30lat znam. nawet nie daleko dwa razy wakacje spędzałem. tam nie same ukraince tylko mieszanka. A w tej wiosce naprawdę dużo pięknych wyremontowanych domków co kupili ludzie z chęci ciszy i spokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jakie Ukraince? Byłeś i guzik widziałeś. Tam jest prawosławna mniejszość białoruska. To jest prawosławna wieś widać to też właśnie po zabudowaniach gdzie wszystko razem połączone. Od Siemiatycz w zasadzie do 19 i na wschód do granicy kawałek za Białystok jest dużo mniejszości białoruskiej prawosławnej. Nie ma żadnych Ukraińców. Oczywiście na zachód od 19 też są prawosławne wsie ale to już coraz mniej.

Laszki z kolei jak sama nazwa mówi to wieś katolicka. Emilka i babcia są katoliczkami. Ojciec Agnieszki prawosławny. Ona za mężem pewnie katoliczka. Tomek z Moniką nie wiem. Choć Monika z domu katoliczka. Bo ojciec zna jej ojca. Wszystko reszta to katolicy. Jeśli już kogoś tak wyznanie interesuje. CI z Haciek to w sumie nie wiem. Wieś raczej prawosławna.

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, hubertuss napisał:

Jakie Ukraince? Byłeś i guzik widziałeś. Tam jest prawosławna mniejszość białoruska. To jest prawosławna wieś widać to też właśnie po zabudowaniach gdzie wszystko razem połączone. Od Siemiatycz w zasadzie do 19 i na wschód do granicy kawałek za Białystok jest dużo mniejszości białoruskiej prawosławnej. Nie ma żadnych Ukraińców. Oczywiście na zachód od 19 też są prawosławne wsie ale to już coraz mniej.

Laszki z kolei jak sama nazwa mówi to wieś katolicka. Emilka i babcia są katoliczkami. Ojciec Agnieszki prawosławny. Ona za mężem pewnie katoliczka. Tomek z Moniką nie wiem. Choć Monika z domu katoliczka. Bo ojciec zna jej ojca. Wszystko reszta to katolicy. Jeśli już kogoś tak wyznanie interesuje. CI z Haciek to w sumie nie wiem. Wieś raczej prawosławna.

jakos sporo wiesz... wszystko z wikipedi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9914
41 minut temu, hubertuss napisał:

Pewnie niektórzy mają nawet o tym pisałem.

Ze wszystkimi chyba nie. Nawet w serialu była sąsiadka co im pomagała.

Tam akurat wszyscy prawosławni. Dla nich to normalna gadka. Gospodarkę pewnie czuć jak u nie jednego z tego forum. Więc nie wiem w czym problem. A turyści byli i pojechali. Tez nie problem. No chyba, że ktoś zazdrości choć nie wiem czego. Ale w PL to normalne. Prawdziwy Polak i katolik czuje się dobrze jak sąsiad ma gorzej. Jak coś mu się poprawia to już wielu zaczyna uwierać. A przecież widzieliśmy nawet na forum, że belarka darmowa bolała wielu i to bardzo. A co dopiero sąsiadów, którzy widzieli ją na co dzień. Nawet ten co od Korbanka kombajn kupił to pierwsze co zrobił to pojechał pod Gienka chatę. 

Ale to jest prawda. Ten co największym katolikiem się mieni to najwięcej zła czyni. Słyszałeś przysłowie co klęczy pod figurą kogo ma za skórą. Tak jest.

Emilką może sobie być emocjonalnym dzieckiem choć to tylko twoje zdanie. Ale chłopu nic do tego. Prowadzi sobie gospodarkę pracuje jak umie. Wyciągnęła to z ruiny. Jak pisałem na google maps street view widać jeszcze powalone dachy. A chłopai nerwy noszą. Że komuś się udaje. Typowe w PL.

Ale tak właśnie jest. CI najgorliwsi katolicy a przynajmniej za takich się uważający tacy są. Słyszałeś przysłowie o klęczącym pod figurą i kogo ma za skórą? Ludzie wiedzą co mówią.

Na temat darmowej belarki tura i remontów się nie wypowiadam, ludzie są debilami i wpłacali to już nie mój problem

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
56 minut temu, hubertuss napisał:

Jakie Ukraince? Byłeś i guzik widziałeś. Tam jest prawosławna mniejszość białoruska. To jest prawosławna wieś widać to też właśnie po zabudowaniach gdzie wszystko razem połączone. Od Siemiatycz w zasadzie do 19 i na wschód do granicy kawałek za Białystok jest dużo mniejszości białoruskiej prawosławnej. Nie ma żadnych Ukraińców. Oczywiście na zachód od 19 też są prawosławne wsie ale to już coraz mniej.

Laszki z kolei jak sama nazwa mówi to wieś katolicka. Emilka i babcia są katoliczkami. Ojciec Agnieszki prawosławny. Ona za mężem pewnie katoliczka. Tomek z Moniką nie wiem. Choć Monika z domu katoliczka. Bo ojciec zna jej ojca. Wszystko reszta to katolicy. Jeśli już kogoś tak wyznanie interesuje. CI z Haciek to w sumie nie wiem. Wieś raczej prawosławna.

A może to od ruskiego określenia "lach, Lachy"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina1985    585

Do kolegów zdziwionych reakcją Emilki na skalniak  ... może po prostu jest mocno sentymentalna i wiele ją kosztowało te 11.lat? Ja na reklamach w ciąży ryczałam 🤷‍♀️  A po urodzeniu dziecka kobiety też sa bardziej uczuciowe 😊 

Zresztą lepszy płacz i wylanie żalu niż złość i agresja 😆 Dobrze, że kijem ich nie odganiała od tego skalniaka 😁😁😁 

@radekz200 już się zglosiles do "miasto wieś"???? 😁😁😁😁 Widzę Cię tam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już przestałem te bzdury oglądać. Rolnicy tak się żyje u nas na wsi lepsze,normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716
Przed chwilą, Krzak napisał:

Już przestałem te bzdury oglądać. Rolnicy tak się żyje u nas na wsi lepsze,normalne.

Jaki miałeś wcześniejszy nick?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj