Gość

"Rolnicy. Podlasie" i inne programy

Polecane posty

extrabyk    5593
Dnia 29.11.2020 o 20:11, Paulina1985 napisał:

Kurna Bogdan to moze jeszcze i Anżeja wychowa  !!! 🤔

To nic nie da 😂😂😂

Dnia 29.11.2020 o 20:15, karol6130 napisał:

Byku jakie ma narzędzia. 

Oj tam...parę kluczy i młotek 😉

Dnia 29.11.2020 o 20:16, marulekk napisał:

Słuchawki z antenką łączność z bazą 👍💪 ten pickup na chodzie biały??

Rdza go je. Mechanicznie sprawny chociaż w tym roku jeszcze nie odpalałem bo dwa aku trzeba podłączyć i jakoś się nie przybrałem.

Chciałem go reanimować ale się poddałem i na kupca czeka. 

Dnia 29.11.2020 o 20:17, pafnucy napisał:

nie wytrzymie i zapytam. po wuj te nauszniki były ?

Praktycznie wszystko robię w słuchawkach bo mam tam radio i łączy z telefonem. Program ma pokazywać realia więc występuje tak jak na codzień pracuję.

Dnia 29.11.2020 o 20:18, Paulina1985 napisał:

Eeeej ta "trawa soczysta" to co za badyle były  😝😝😝😱

Hehe no tu kogoś z produkcji podniosła fantazja. To był owies w ekologii czyli z perzem. Sąsiad sieje a ja wałuję i potem sobie zbieram do skarmiania. Konie i bydło za tym szaleją. 

Dnia 29.11.2020 o 20:22, pedro2 napisał:

Yebany 🤣 Anżej jak się zapultał 

Po jakiemu oni gadają?

Miejscowa gwara tych okolic. Taki trochę mix białoruskiego z ukraińskim w dużym skrócie.

Dnia 29.11.2020 o 20:24, Bananek napisał:

sam do takiego swidra. bhp pełną gębą. tylko czekać aż na kamienia trafi

Akurat tym modelem można bezpiecznie robić w pojedynkę. To nie chińczyk i ma sprzęgło bezpieczeństwa. Z boku jest długa dźwignia i gdy operator nie utrzyma to ona opiera się o udo i rozłącza napęd. 

Przedłużka wiertła raczej nie oryginalna bo długa i maszyna za wysoko na starcie i w tym momencie może być niebezpiecznie.

Dnia 29.11.2020 o 20:35, Krzysztof81 napisał:

Skąd on u Boga ojca wziął ten kostium? Zajumał komuś jak droge obok budowali?

Przeważnie pracuję tylko w kombinezonach bo wygodnie i bezpiecznie. Tu akurat jak słusznie @kontenovy zauważył jestem w kombinezonie Vaderstad.

Dnia 29.11.2020 o 20:37, Paulina1985 napisał:

ale ma jajka 🙉

O cholera...miałem czemu mi nie powiedzieli, że mam rozpięty rozporek 😉😂😂😂

...a tak serio to Virus ma jaja jak byk...nic dziwnego, że co chwila do któregoś startuje i wszczyna bójki albo podłącza się do innych walczących byków. Jest z niego kawał zawodnika 💪🐏

Ogólnie mam nadzieję, że chociaż trochę się Wam podobał mój występ w 24 i 17 odcinku. Są nakręcone jeszcze dwa ale trochę czasu minie do emisji.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3891

Fajnie jest. Jako jeden z nielicznych masz coś ciekawego do powiedzenia w tym programie bez robienia z siebie biznesmena albo sieroty jak co poniektórzy.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, kontenovy napisał:

jakich kolegów ? wcześniej pisałaś że "następców"

🤔🤔🤔 nie wiem o co Ci chodzi??? 🤣 nie ważne 🤔

@extrabyk podobało się 👍  Ten byk kulejący na przód wydawało mi się nadal tam chodził w stadzie. Jak sie czuje ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, extrabyk napisał:

Są nakręcone jeszcze dwa ale trochę czasu minie do emisji.

to nie wiesz ile jeszcze zostało do końca emisji tego sezonu ? tzn w przyszłym roku dalej będą pokazywać tegorocznie nagrane nowe odcinki , tamta jeszcze kilka dni temu też wrzucała na FB zdjęcia że niby jeszcze u niej kręcą , chyba na zapas na cały przyszły rok 

 

9 godzin temu, TheraRolnik napisał:

Ale on chce kupić belarke a nie ciukarke 

bele widłami będzie wrzucał? belarka to nie wszystko , jeszcze tura za drugie tyle co belarka kosztuje trzeba kupić 

2 godziny temu, extrabyk napisał:

Program ma pokazywać realia więc występuje tak jak na codzień pracuję.

i to mi się podoba , szkoda że nie wszystkich to dotyczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    3001

Ale w jednym odcinku powiedział że nie może zebrać siana, bo deszcz pada, a jakby miał belarkę to i w deszcz można zbierać 🤦‍♂️🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196

jak by miał belarke to naribił by kosztów i gnoju z jego pojęciem a tak wogóle ''to nic nie da '' 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
6 minut temu, kris91 napisał:

Ale w jednym odcinku powiedział że nie może zebrać siana, bo deszcz pada, a jakby miał belarkę to i w deszcz można zbierać 🤦‍♂️🥺

Jak by owinął to by coś z tego było ale to by musiał jeszcze owijarke kupić 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7235

Byku bardzo przyjemnie się Ciebie ogląda. U Gienia już widać, że akcja troche sztucznie napędzana. Jedynie kłótnie z Anżejem dodają uroku 😋

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    3001

Belarka+owijarka+tur+chwytak do bel+folia+sznurek lub siatka= brak łazienki do końca życia 🤫😱😐 Konie wolą siano, to gnoju by zebrał bez owijania to sparzy się i jeszcze pół wioski z dymem by poszło 😳🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172

A na co mu chwytak ? Na te parę zwijek co może by owinął ? Jak nie ma możliwości zrobienia siana to i sianokiszonkę konie opanują 😉

A zresztą kiszonkę to moze opasom dać ...

Ja tam wolę zebrać byle co na kiszonkę niż nic "bo pogody nie ma" 

Edytowano przez TheraRolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    954
8 godzin temu, extrabyk napisał:

 

 

 

Miejscowa gwara tych okolic. Taki trochę mix białoruskiego z ukraińskim w dużym skrócie.

 

 

 

To bez kamer tą gwarą tylko mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16870
Andpol napisał:

8 godzin temu, extrabyk napisał:

 

 

 

Miejscowa gwara tych okolic. Taki trochę mix białoruskiego z ukraińskim w dużym skrócie.

 

 

 

To bez kamer tą gwarą tylko mówią?

niewykluczone

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55
7 godzin temu, kris91 napisał:

Ale w jednym odcinku powiedział że nie może zebrać siana, bo deszcz pada, a jakby miał belarkę to i w deszcz można zbierać 🤦‍♂️🥺

chłopaki z Borowskich mają dobry sprzęt to by zrobili te belki Andzejowi , z tego co słyszałem młody robi usługi prasą 5zł od belki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Bananek napisał:

niewykluczone

Ty też tak gwarzysz?

17 minut temu, redbull napisał:

młody robi usługi prasą 5zł od belki

znaczy za co tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    3001

Jechać około 20 km za 5 zł od beli, to więcej chyba paliwa spali jak zarobi 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16870
pafnucy napisał:

Ty też tak gwarzysz?

ja nie, ale rozumiem jak ktoś po takiemu gada. zazwyczaj starsi tak gadają. to wszystko naleciałość spod sowieckiej okupacji. jakieś 20km ode mnie na wschód można więcej usłyszeć takiej mowy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u Emilki byłeś,a tak do Plutycz Cię nie ciągnie?

Edytowano przez pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196

U niego jak w Plutyczach 😁 nie mósi jechać 😉 a sławojkę też pewnie taką ma 🤭😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie pleć. prawie taki sam bamber jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co on ciekawego zobaczy u Anżeja i Gienka? Emilka to ciekawa osoba, pelna pasji, zainteresowan, ma o czym opowiadać i co pokazywać, a w Plutyczach...no cóż...🤔🤔🤔 ten wychodek to chyba hit roku 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16870
11 minut temu, slawek74 napisał:

U niego jak w Plutyczach 😁 nie mósi jechać 😉 a sławojkę też pewnie taką ma 🤭😜

No akurat aktualnie błota mam tyle co oni. Na sławojkę był plan swego czasu, ale nie znalazłem miejsca ani powodu, aby ją postawić. Nie te czasy moim zdaniem. Różnią mnie też trochę relacje ojciec-syn. U nich wybuchowo, u nas bardziej jak w Haćkach.;) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj