Polecane posty

PAN88    1761
37 minut temu, mario666 napisał:

5czy 6zł to już nie biznes w tym czasie 

Nie którzy tego nie zrozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1113

Gdybyś zważył ziemniaki po wykopkach i zważył teraz to ta złotówka czy dwa to nie zarobek Do tego teraz ziemniaka nie zostawisz w cieple bo porośnie i zmięknie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Ja się ciesze ze się pozbyłem tylko a ile osób niema gdzie sprzedać i nikt nie chce kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Dziś w Kaliszu brak ziemniaka,nawet nie wiadomo jaka jest cena na dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Ja wolał wywalić niż oddać za darmo, to psuje rynek już ci nie kupią jak dostano za darmo.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1113

U nas ludzie co bydło mają też ziemniaki za darmo dostają Paszówke a nawet sadzeniaki bo co z tym zrobić ? Fajnie jak jest gdzie wywalić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761
31 minut temu, cover napisał:

Co na zjazdowej. Jeździ ktoś ?

Sam bym chciał wiedzieć 

Ale chyba nie za ciekawie bo kumpel który zawsze latał na zjazdowa jest na Broniszach 

Młody dzisiaj w Wawie niby 4zł arrow A 6 zł irga ale zejścia ostrego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Napisano (edytowany)
Dnia 17.05.2021 o 21:55, Strongman napisał:

Ja wolał wywalić niż oddać za darmo, to psuje rynek już ci nie kupią jak dostano za darmo.

w masteczku obok jest hurtownia z warzywami gostek te troche gorsze oddawał w sobote już za darmo to kolejka się ustawiała i to raczej nie biedni już zmądzał i nie oddaje , tak samo kosci wołowe w sklepie oddają i to takie żę rosołek jak ta lala i da się jeszcze miesa naobkraiwać też co czwartek po 5 osób stoi i też tacy co ich stać na zakup 

Edytowano przez jarecki
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761
9 minut temu, jarecki napisał:

w masteczku obok jest hurtownia z warzywami gostek te troche gorsze oddawał w sobote już za darmo to kolejka się ustawiała i to raczej nie biedni już zmądzał i nie oddaje , tak samo kosci wołowe w sklepie oddają i to takie żę rosołek jak ta lala i da się jeszcze miesa naobkraiwać też co czwartek po 5 osób stoi i też tacy co ich stać na zakup 

Dlaczegoś  bogaty boś chytry

Dlaczego chytry? Bo bogaty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
Napisano (edytowany)

U mnie mówią inaczej

Dlaczego biednyś, boś głupi.

Głupi boś biedny.

Ale jerecki prawdę piszę, tak jest.

Edytowano przez Strongman
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761
2 minuty temu, Laope napisał:

Jaka teraz cena za młodego na Broniszach

Wczoraj od 15stu do 25ciu zalezy która godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    180

to chyba i tak lepiej jak w zeszłym roku, choć przy tych wzrostach kosztów produkcji to chyba na jeden ciul wychodzi...

Późne nie mają za dużo nawiązane a i obsadzone jest jakby mniej, więc liczę że cena nie będzie tragiczna.

Edytowano przez thefarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati_1986    9

po 7 płaciłem za 600 woreczków ostatnio. ale jak kolega wyżej pisał z kim się nie gada to mają mało nawiązane więc ciężko przewidzieć co będzie zimą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jestem za pod warunkiem że tylko Ja będę w posiadaniu takich ziemniaków 😀. Jeśli wszyscy będą takie uprawiać to grozi nam bankuctwo i ceny na poziomie 1zl worek. Przykład zeszły sezon gdzie nie trzeba było modyfikacji aby zawalić rynek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj