Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
aniszek1    31

Bo to jest typowy Polaczek,  myślenie aby innych upierdzielić. Dla jego sąsiadów to pewnie jest wrzodem na tyłku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Taka typowa wiejska konfitura co jego calym zyciem jest interesowanie cop robia inni i podpierdalanie. Chyba na kazdej wsi jest jedna taka ruda męda xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138

Powiedz to Niemcom, u nas zawsze była jedna k**wa i złodziej pod przykrywką kombinatorstwa i cwaniactwa.  Swojego menda jedna z drugą nie da, nawet biednemu, ale kraść państwowe to zaradność. :D

Edytowano przez Desperado
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zigi94    282

menda mendą,ale po co się chwalić co się składa we wniosku? 🙆

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133
3 minuty temu, Desperado napisał:

Powiedz to Niemcom, u nas zawsze była jedna k**wa i złodziej pod przykrywką kombinatorstwa i cwaniactwa.  Swojego menda jedna z drugą nie da, nawet biednemu, ale kraść państwowe to zaradność. :D

Oo wyczuwam niemeickei koligacje rodzinne, to by wszystko wyjasnialo te zaloty do rozpruwania się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138

Taaaa kombinować kraść oszukiwać, taki wzór do naśladowania promujesz?

@Pafnucy12 nie wytrzeszczaj tak oczu, bo jeszcze zeza dostaniesz.   :P

Edytowano przez Desperado
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A bo pleciesz... Moim zdaniem z unijnymi głupotami wymyślonymi przy biurku trzeba walczyć.

Ma ochotę łamać te sztuczne przepisy, to niech se łamie... 

W życiu by mi nie przyszło do głowy zgłaszanie takiego czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138
14 minut temu, Pafnucy12 napisał:

A bo pleciesz... Moim zdaniem z unijnymi głupotami wymyślonymi przy biurku trzeba walczyć.

Ma ochotę łamać te sztuczne przepisy, to niech se łamie... 

 

Ja nie muszę niczego zgłaszać, u nas ludzie są na tyle rozumni że wiedzą co piszą we wnioskach i co podpisują, a jak ktoś coś, to przynajmniej się tym nie chwalą i nie cwaniakują.

Z czym chcesz walczyć, bo nie rozumiem? płacą za ekoschemat który sam podajesz i podpisujesz i chcesz z tym walczyć że to oszustwo? no wybacz ale nie wyszła Ci ta riposta. To tak jakbyś sprzedał niby motor, wziął kasę i drugi raz go sprzedawał, bo Cię oszukali dając za mało, identycznie to samo.

Edytowano przez Desperado
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Desperado napisał:

Ja nie muszę niczego zgłaszać, u nas ludzie są na tyle rozumni że wiedzą co piszą we wnioskach i co podpisują, a jak ktoś coś, to przynajmniej się tym nie chwalą i nie cwaniakują.

Z czym chcesz walczyć, bo nie rozumiem? płacą za ekoschemat który sam podajesz i podpisujesz i chcesz z tym walczyć że to oszustwo? no wybacz ale nie wyszła Ci ta riposta. To tak jakbyś sprzedał niby motor, wziął kasę i drugi raz go sprzedawał, identycznie to samo.

Żadna riposta. Tak skrótowo napisałem.

Ja to co zgłaszam tak robię. 

A co do cen...to mam do sprzedania że 100 sztuk 120ek...

Ile cenić powinienem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138
5 minut temu, Pafnucy12 napisał:

Żadna riposta. Tak skrótowo napisałem.

Ja to co zgłaszam tak robię. 

A co do cen...to mam do sprzedania że 100 sztuk 120ek...

Ile cenić powinienem?

Nie wątpię nawet że tak nie robisz, ale zobacz po emotach jak się pajacyki śmieją jak głupi do sera, nie wiem z czego, chyba z własnej głupoty, a takich nie żałuję zgłaszać cwaniaczków wiele wlezie.

Po ile cenić? zależy jak stoi w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138
7 minut temu, gringo1984 napisał:

@Desperado nie edytuj komentarzy, pierwotne wersje są lepsze.

Edytuję żeby tacy jak ty lepiej zrozumieli, ale widać że i tak za trudne, śmiej się dalej.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138

A na co mi to wiedzieć? wystarczy mi że się głupio śmiejesz z rzeczy oczywistych i bezdyskusyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek9514    22

Tak czytając komentarze to sądzę że sporo osób będzie omijać ekoschematy i słomę zbierać :D słyszałem że kontroli ma nie być i niby potwierdzone info ale mogą zrobić na złość i przejechać się w późniejszej fazie żniw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniszek1    31
39 minut temu, Desperado napisał:

A na co mi to wiedzieć? wystarczy mi że się głupio śmiejesz z rzeczy oczywistych i bezdyskusyjnych.

Skończ pisać debilne posty i weź się do roboty. Bo Ci słoma z butów wystaje. Po h*j się czepiasz co kto robi, jego sprawa jego ziemia i on za to beknie. Widać że cię to boli. Zajmij się swoją ziemią i jej uprawą.

To jest typowe pierd**lenie polaczka. Byś się idealnie nadawał na oficera gestopo.
Normalny człowiek ma w poważaniu co kto inny robi na polu dopóki nie "zatruwa środowiska".
Na marginesie wiesz ze ok 80%-85% społeczeństwa kombinuje na czymś?, też ich wszystkich będziesz podpi*dalał?

Dalej nie chce mi się odpowiadać na twoje dywagacje moralne szkoda mi czasu w przeciwieństwie co do niektórych...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
1 minutę temu, aniszek1 napisał:

Skończ pisać debilne posty i weź się do roboty. Bo Ci słoma z butów wystaje. Po h*j się czepiasz co kto robi, jego sprawa jego ziemia i on za to beknie. Widać że cię to boli. Zajmij się swoją ziemią i jej uprawą.

To jest typowe pierd**lenie polaczka. Byś się idealnie nadawał na oficera gestopo.
Normalny człowiek ma w poważaniu co kto inny robi na polu dopóki nie "zatruwa środowiska".
Na marginesie wiesz ze ok 80%-85% społeczeństwa kombinuje na czymś?, też ich wszystkich będziesz podpi*dalał?

Dalej nie chce mi się odpowiadać na twoje dywagacje moralne szkoda mi czasu w przeciwieństwie co do niektórych...

On chyba ani ara nie ma swojego, siedzi na zasiłkach z mopsu i z nudów zyje życiem innych... mądrzy się i wszystkich by podpierdalał wkoło. Taki pet


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138
2 minuty temu, aniszek1 napisał:



Dalej nie chce mi się odpowiadać na twoje dywagacje moralne szkoda mi czasu w przeciwieństwie co do niektórych...

Słuchaj no wieśniaku z dziury zabitej dechami, po uj się wtrącasz i szukasz zaczepki, to ciebie widać dupsko boli żeby ci ktoś nie zrobił koło d*py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138
3 minuty temu, pedro2 napisał:

On chyba ani ara nie ma swojego, siedzi na zasiłkach z mopsu i z nudów zyje życiem innych... mądrzy się i wszystkich by podpierdalał wkoło. Taki pet

:D Oho pierdkowi w d*pie zajaśniało, szuka zaczepki młody szczawik.   :P

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

baloty sprzedane po 60zl, wyszło prawie 30 z ha. także niezłą kasa nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj