Polecane posty

galan99    7556

Tempo wzrostu gospodarczego na Ukrainie w drugim i trzecim kwartale ubiegłego roku przekraczało 4 proc., w dynamice przewyższając Polskę. Czy to już ten moment, który można uznać za bezpieczny dla inwestycji? Jedna z średnich polskich firm uznała, że tak. 

A una spada i jak to się przełoży na gospodarkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
derek2223    26
Dnia 19.01.2020 o 18:47, JOHAN81 napisał:

Skupy EWE, EWI paszową pszenicę płacą 680-700 brutto. Jak ma gęstość 75 to 20 zł. dokładają. Ciekawe bo pchają wszystko na magazyn chyba czują pismo nosem.

U kogo ten skup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz86    23

CCH pszenica paszowa 700,- Konsumpcja 730,- W zeszłym tygodniu można było za konsumpcję dostać 750,- Ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOHAN81    15
derek2223 napisał:

Dnia 19.01.2020 o 18:47, JOHAN81 napisał:

Skupy EWE, EWI paszową pszenicę płacą 680-700 brutto. Jak ma gęstość 75 to 20 zł. dokładają. Ciekawe bo pchają wszystko na magazyn chyba czują pismo nosem.

U kogo ten skup?

Farmeo Czastary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzie taka cena?

10 godzin temu, Grzegorz86 napisał:

CCH pszenica paszowa 700,- Konsumpcja 730,- W zeszłym tygodniu można było za konsumpcję dostać 750,- Ceny netto

Gdzie taka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek500    17

Farmeo czastary zasypani pszenica i czekaja bo na Niemcy narazie nic nie idzie. Pszenżyto 62br i kaza czekac aż się ceny rusza wtedy przy większej ilości dołożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

Bylem dzis z pszenicą i chcialem sie zapisac na nastepny kurs a koles mowi ze ma jzu zapisane do konca lutego 😁 Cena 750 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcio40    296

Przed chwilą SMS z Cedrop Rypin o treści pszenica 720, kukurydza 650. NETTO

Edytowano przez rumcio40
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78
14 minut temu, rumcio40 napisał:

Przed chwilą SMS z Cedrop Rypin o treści pszenica 720, kukurydza 650

Brutto,netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinn998    13

Ktoś mi wyjasni co to w tym roku na tej lubelszczyznie sie wyprawia? Okolice lublina psznieca 680 brutto, okolice Warszawy 770 brutto? Mamy 400 ton do opchniecia za rok chyba trzeba kupic auto i latac pod Warszawe.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
39 minut temu, marcinn998 napisał:

Ktoś mi wyjasni co to w tym roku na tej lubelszczyznie sie wyprawia? Okolice lublina psznieca 680 brutto, okolice Warszawy 770 brutto? Mamy 400 ton do opchniecia za rok chyba trzeba kupic auto i latac pod Warszawe.

 

Okolice Melgwi koledze dali 695zl brutto za paszowkę ,mial ponad 70 ton . Przy mniejszej ilosci 685zl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 godzin temu, pep14 napisał:

No dalej susza, przecież wiadomo że z roku na rok będzie gorzej. 

Bogu dziękujcii że susza bo by pszenica po 300 zł była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7556
1 godzinę temu, marcinn998 napisał:

Ktoś mi wyjasni co to w tym roku na tej lubelszczyznie sie wyprawia? Okolice lublina psznieca 680 brutto, okolice Warszawy 770 brutto? Mamy 400 ton do opchniecia za rok chyba trzeba kupic auto i latac pod Warszawe.

Tak zawsze było między wschodem a zachodem jest różnica  20 zł czasami bywa mniej a tak było jest i będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9206

Chyba ci się cos pop....., zazwyczaj jest różnica 20 zł, tylko u nas 680 brutto, a na zachodzie 700 - netto

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7556
32 minuty temu, jahooo napisał:

Chyba ci się cos pop....., zazwyczaj jest różnica 20 zł, tylko u nas 680 brutto, a na zachodzie 700 - netto

To tym razem nie wielka różnica bo u nas 64 netto na zachodzie 700 neto .

Ale już w porcie jak jest 800 netto to już jest jaka różnica .64 netto u nas a port 80 netto ile daje 16 zł różnicy .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7556
3 minuty temu, jahooo napisał:

Chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś albo nie liczysz za tonę

100 kg różnica 16 zł .

Tona 160 zł .

Przeoczyłem i napisałem  w porcie 800 zł już poprawiłam na 80 zł  . Tak lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinn998    13
1 godzinę temu, mds212 napisał:

Przeciez zawsze tak bylo xD Wczorajs ie urodziles?

Różnicy 90zl na odległości 250km to  nigdy nie było... Przy swoim aucie to 1000zl zostaje na lekko.

Edytowano przez marcinn998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mnie się wydaje że na cenę zboża w Polsce ma największy wpływ naczelnik państwa !!!!

w pasku południowych wiadomosci  w tvpis notowania spadły o 50 zł przez noc 😀

ile % rynku zbóż  jest w rekach dobrej zmiany ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4030
1 godzinę temu, galan99 napisał:

100 kg różnica 16 zł .

Tona 160 zł .

Przeoczyłem i napisałem  w porcie 800 zł już poprawiłam na 80 zł  . Tak lepiej .

A zapomniałeś parametry uwzględnić   , tu dajesz paszówkę a tu konsumpcję 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3498
Dnia 19.01.2020 o 20:29, KULAWA_KOZA napisał:

za miesiąc będzie 700 na bank, mogę się założyć.

Ameryke odkryłeś 740 netto już jest na młynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj