Polecane posty

sybiuszek24    7

U mnie 680 netto chyba tak w żniwa było a taniej gdzieś o 20% niż rok temu o tej porze a susza ogłoszona większą niż przed rokiem niewiem o co biega. A u was jak było z suszą że takie ceny?

staszek131415    4014

Susza ogłoszona a spichrze pełne dużo ludzi zostało ze zbożem od zeszłego roku bo czekali na 1000 a się nie doczekali ten rok może być jeszcze gorszy 2 najbliższe misiące pokaża w którym kierunku będzie cena podążać

• Like 1

galan99    984
2 godziny temu, sybiuszek24 napisał:

U mnie 680 netto chyba tak w żniwa było a taniej gdzieś o 20% niż rok temu o tej porze a susza ogłoszona większą niż przed rokiem niewiem o co biega. A u was jak było z suszą że takie ceny?

Gdzie była ta susza każdy powiada że zebrał po 8 ton i więcej .

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

staszek131415    4014
13 godzin temu, Wicherek napisał:

Złodziej na złodzieju ! w tym waszym lubelskim

To jedz kup i zarobisz

13 godzin temu, jarek1212 napisał:

dokładnie tak, w moich stronach to pasowałoby żeby atom pier....ł to by troche tej swołoczy może ubyło bo jest katastrofa

No przydałoby się to by nie jeden sszedł na ziemię i przestał głupoty pisać że pszenica powinna kosztować tysiąc złotych

• Like 2

galan99    984

To tak prosto z mostu kto zebrał 3 tony pszenicy i z jakiego rejonu Polski ?  To co mi wiadomo to ta susza wystąpiła na małej powierzchni w kilku gminach , a szum jak by cała Polska wyschła . 

• Like 1

No takiej rozbieżności to świat nie widział od 670 brutto do 690 netto na lubelskim :D

• Like 1

Kupię zboże, mój transport, płace w dniu załadunku, zainteresowanych proszę o kontakt priv ;))

Sprzedam wapno firmy Lafarge: KUJAWIT & RADKOWIT (zwykłe i premium) z odbiorem osobistym na kopalni lub z moją dostawą ;))

Agrest    5530
3 minuty temu, casefarmer napisał:

pszenica na dziś 690 netto z podwórka, lubelskie, nie wiem co robić 🤨

Jeszcze napisz że paszowa i załadunek po stronie kupującego😆

robercikj100    442
14 minut temu, casefarmer napisał:

Jak bym mógł po tyle sprzedać to bym się nie zastanawiał .

galan99    984

pszenica na dziś 690 netto z podwórka, lubelskie, nie wiem co robić

Kuj-pom 690 netto pasza

Co to ma znaczyć że ceny pszenic się wyrównały  w Polsce aż nie mogę uwierzyć .

hardkor113    168
casefarmer napisał:

Najpisz jak i kto? U nas cena przed swietami 690 ale brutto za pasze.Okolice Piask

• Like 1

sybiuszek24    7
1 godzinę temu, galan99 napisał:

Gdzie była ta susza każdy powiada że zebrał po 8 ton i więcej .

Umnie ogłoszono 40% i więcej za susze a czy była? w jakimś stopniu napewno. Umnie lepszy rok 2019 jak 2018 ale do tej średniej jak niektórzy piszą 8ton to brakuje jeszcze ale ziemie mam 4,5,6 klasa. 

damin1    56

Kurde u mnie to ceny w okolicy od 620 do 660 brutto za pasze. Na 690 dzisiaj podwyżka była w jednym skupie za konsumpcję ale tam białko 14.5 i gęstość 78. Do piask ponad 100 ode mnie. 

goralik    3
46 minut temu, casefarmer napisał:

Gdzie ? kto? za jaką?

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

Susza ogłoszona a spichrze pełne dużo ludzi zostało ze zbożem od zeszłego roku bo czekali na 1000 a się nie doczekali ten rok może być jeszcze gorszy 2 najbliższe misiące pokaża w którym kierunku będzie cena podążać

Przejedź się Stachu passatem z przyczepką, może komuś strop się ugina i jest w potrzebie, żeby parę worków spuścić za 400.

Edytowano przez Piegus

Agrest    5530

Ale się nakręcacie, gdzie i kto.

Gdzieś i ktoś. Ja przebiję,  u mnie 710 netto. Nie pytajcie o szczegóły. U mnie i już.

A na poważnie to dziś dzwoniłem do gościa co odbierał pszenicę.

Paszowa 14zł w dół na 640 netto

• Thanks 1

galan99    984

Dobrze ze poruszyłeś ten temat bo chciałem o tym napisać są tu tacy że na Lubelszczyźnie ptasia grypa nie w płynie na cenę pszenicy a już wpływa bo skupy lokalne już na 620 brutto .

Takie pytanie na klasie ziemi v i vI   jakie plony zbieracie zboża ? .

Roman176    3047

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

ws71    479
4 godziny temu, galan99 napisał:

pszenica na dziś 690 netto z podwórka, lubelskie, nie wiem co robić

Kuj-pom 690 netto pasza

Co to ma znaczyć że ceny pszenic się wyrównały  w Polsce aż nie mogę uwierzyć .

Jeżeli prawdę piszą sprzedający to różnica wynosi ok 20zł na tonie , przed świętami za komsump poniżej 24 t placili ok 690 netto kuj-pom, chociaż można spotkać też cenę 740 netto ale to za kilkaset ton

maniek20    164

Panowie a jak ceny na podkarpaciu coś ruszyło czy dalej 680 brutto 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      Jakie będą ceny rzepaku w sezonie 2020? W jakich cenach jest rzepak jary i ozimy w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach rzepaku, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny rzepaku? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Link do tematu z cenami 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273041-cena-rzepaku-2019/

• Przez Matey
      W jakich cenach kupujecie paliwo rolnicze w 2020 roku? Waszym zdaniem, jak zachowają się ceny paliw w tym roku? Kupujecie olej napędowy hurtem czy detalicznie? Czy paliwo będzie tańsze? Jaki wpływ na koszt paliw będzie miała sytuacja w Polsce i na świecie? Zapraszamy do dyskusji.
      Temat z cenami z 2019 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273035-ceny-paliw-2019/

• Przez DzikiSimental25
      Ceny mleka w 2020 roku zaczynamy od 1.36. Jakie są u was ceny za mleko? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny w swoich regionach. Jak sądzicie, na jakiej cenie skończymy rok 2020? Będzie lepszy czy gorszy?
      Link do kontynuacji tematu :  https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273029-ceny-mleka-2019/

• Przez Matey
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2020 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2020? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273037-ceny-ziemniakow-2019/

• Przez Matey
      Jakie będą ceny słomy w sezonie 2020? W jakich cenach jesteście w stanie sprzedać słomę w Waszych regionach Polski? Czy warto sprzedać słomę z pola? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Temat dotyczący cen słomy w roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273040-ceny-slomy-2019/

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj