Polecane posty

Primula94    373
1 godzinę temu, niesamowity90 napisał:

Z odejściem z Piątnicy pewnie nie ma problemu, bo czeka 50 takich, co zechcą wejść w to miejsce. A Mlekpol swoim czarnym marketingiem do wejścia nie zachęca...coś jednak to znaczy, że sporo średnich i dużych rolników wolało np. takie mniejsze Giżycko...

To fakt, tak jak od mlekovity odpycha kradzież parametrów i chore "lojalnościowe"  które jeszcze przynosi straty dla rolnika, tak w mlekpolu kruczki i je.anie rolnika jak chce odejść..

Obora się buduje i sam z czasem pewnie będę myślał się przenieść i jak dalej mlekpol i mlekovita będą prowadziły taką politykę to zostanie tylko Piątnica do wyboru .

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

@alfa śmieszne jest to że próbujesz wmówić DOSTAWCOM Piątnicy że nie wiedzą za ile doją, źle cennik liczą a cyfry na fakturze to pewnie też pomyłka, i każesz im nie wierzyć. Za to Ty na pewno mówisz prawdę bo jakiś kolega czy ch*j wie kto odszedł i Ci jakiś świstek pokazał. 😁😅 Swoją drogą dziwny ten kolega, odszedł od lepszego do gorszego? 

A może Piątnica jednak faktycznie lepiej płaci i się z tym pogodz, ale to znów wychodzi na to że kolega to nie kolega bo sam odszedł kasę robić a Ciebie w gównie zostawił. :)

 

@Primula94 W Mlekovicie trzeba iść na wydajność, wtedy parametry średnie to nie ma z czego ukraść. 😅

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216
2 godziny temu, Grabos1981 napisał:

udowodnił bym Ci jaka jest cena ale nie będę po raz kolejny zdj faktury wstawiał.

 

z tego co wiem nikt nikogo nie każe za chęć odejścia. składasz wypowiedzenie i tyle. z tym że już nie ma opcji powrotu.

 

Graboś to twój?

 

https://m.facebook.com/Roltoma/photos/pcb.3224686840970864/3224686780970870/?type=3&source=48

 

Screenshot_20201229-102151.png


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, damianzetor9540 napisał:

@alfa śmieszne jest to że próbujesz wmówić DOSTAWCOM Piątnicy że nie wiedzą za ile doją, źle cennik liczą a cyfry na fakturze to pewnie też pomyłka, i każesz im nie wierzyć. Za to Ty na pewno mówisz prawdę bo jakiś kolega czy ch*j wie kto odszedł i Ci jakiś świstek pokazał. 😁😅 Swoją drogą dziwny ten kolega, odszedł od lepszego do gorszego? 

A może Piątnica jednak faktycznie lepiej płaci i się z tym pogodz, ale to znów wychodzi na to że kolega to nie kolega bo sam odszedł kasę robić a Ciebie w gównie zostawił. :)

 

@Primula94 W Mlekovicie trzeba iść na wydajność, wtedy parametry średnie to nie ma z czego ukraść. 😅

 

Wszystkim nie moga obcinać bo jakoś to trzeba rozpisac żeby się wszystko zgadzało. Wystarczy że każdemu by po troszeczku wzięli to przy tylu dostawcach i takiej ilości jaka przerabiają zakłady to robią się ogromne kwoty a bilans przecież musi się zgadzać. Także na kogo wypadnie to ma niższe 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    597
2 godziny temu, leszek1000 napisał:

Do mlekpolu też były kolejki. Znajomi chcieli przejść. 

Musieli czekać aż proszkowania ruszy. 

Sam kiedyś chciałem przejść, wtedy jeszcze Mlekpol miał u mnie - przynajmniej wobec wiedzy jaką miałem - bardzo dobrą opinię. Jeśli chodzi o cenę może aż tak dużo się nie zawiodłem, ale samo postępowanie władz mnie rozczarowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
12 minut temu, RusiL napisał:

przychód siper a ciekawe jak z dochodem🤷

Cho..ra wie nic o kosztach czy tam wydatkach nie pisali ale pewnie skoro mleczarnia jedna z 3 najlepszych chyba nawet najlepsi to stratni nie sa

Edytowano przez MariuszDe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
28 minut temu, dabrowskit napisał:

Parametry nie spadły już wam w Mlekpolu?

Akurat parametry to mlekpol uczciwie podaje. Przynajmniej u mnie. Mimo iż nie jestem pod ocena ale jak dawkę się koryguje to i parametry się zmieniają . Za to duży plus dla nich 👍. W porownaniu do tego co dzieje się w mlekowicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
dabrowskit napisał:

Parametry nie spadły już wam w Mlekpolu?

Gliper napisał:

Spadły spadły 😂 tłuszcz z 4,7 na 4,2. 

U mnie też. Z 22 grudnia 4,7tł. a 24 i 26 grudnia już 4,5tł. Zbieg okoliczności? Ciekawe 🤔


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295

Mlekpol parametry w dół tl z 4,2 na 3,9 bi z 3,5 na 3,3 czyli cennik piekny ale nierealny, każdemu beda wciskać ze cennik lepszy od piatnicy ale na parametrach obetna i gitara, na zebraniach w lutym pytajce o srednia cene za rok 2020 a nie cene za grudzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
Mistrz18 napisał:

Mlekpol parametry w dół tl z 4,2 na 3,9 bi z 3,5 na 3,3 czyli cennik piekny ale nierealny, każdemu beda wciskać ze cennik lepszy od piatnicy ale na parametrach obetna i gitara, na zebraniach w lutym pytajce o srednia cene za rok 2020 a nie cene za grudzień 

Niech nie myślą, że zaczną nas robić w ch*ja. Plantatorzy buraków cukrowych dochodzą swojego w cukrowni to i my zrobimy to samo. Nie raz i nie dwa woziłem mleko do laboratorium w Białymstoku i praktycznie zawsze błąd był do 0,1% więc jak zaczną lecieć w kulki to nie widzę problemu kilka razy zawieść i zweryfikować. Co odbiór są wyniki więc nie ma problemu, że na darmo przejechałem kilka kilometrów


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Widocznie jest, bo właśnie ono jest zatwierdzone przez głównego lekarza weterynarii w ramach kontroli urzędowej. O ile myślimy o tym samym laboratorium, bo mi chodzi o Podlaskie Laboratorium Oceny Mleka na ulicy Dąbrowskiego 28 w Białymstoku


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj