Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianzetor9540    2705
Dnia 5.05.2020 o 09:32, makowiaczek napisał:

Mleks Wyszków 5 gr w dół za maj, czyli za miesiąc obniżka w Mlekovitce😉

Jaki to ma związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Ktoś się wypowie jak teraz z przyjęciami do mlekovity konkretne interesuje mnie oddział Trzebownisko. Osm Ostrowiec świętokrzyski 28 tys tl 4.1 bi 3.22 cena 1.35 zł. Na jakie pieniądze mogę liczyć w mlekovicie przy takich parametrach i ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705
4 godziny temu, ZUCH1234 napisał:

Ktoś się wypowie jak teraz z przyjęciami do mlekovity konkretne interesuje mnie oddział Trzebownisko. Osm Ostrowiec świętokrzyski 28 tys tl 4.1 bi 3.22 cena 1.35 zł. Na jakie pieniądze mogę liczyć w mlekovicie przy takich parametrach i ilości

1.48 brutto. Jakbyś 30 tys przekroczył to +2 gr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, damianzetor9540 napisał:

1.48 brutto. Jakbyś 30 tys przekroczył to +2 gr 

Doprecyzuj koledze że z oceną i vat czy ryczałt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

Łowicz oficjalnie narazie nie obniżył ceny, ale nieoficjalnie zaje..ał na parametrach za kwiecień 5-6 groszy! U was też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705
51 minut temu, PrzemekSokolow napisał:

Doprecyzuj koledze że z oceną i vat czy ryczałt 

Oczywiste że z oceną. 

A brutto to brutto. Dla vatowca bym podał netto, bo jaki sens pisać brutto watowiec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki86    12
2 godziny temu, Zdzinio napisał:

Łowicz oficjalnie narazie nie obniżył ceny, ale nieoficjalnie zaje..ał na parametrach za kwiecień 5-6 groszy! U was też ?

U mnie parametry nawet lepsze niż w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    223
17 godzin temu, ZUCH1234 napisał:

Ktoś się wypowie jak teraz z przyjęciami do mlekovity konkretne interesuje mnie oddział Trzebownisko. Osm Ostrowiec świętokrzyski 28 tys tl 4.1 bi 3.22 cena 1.35 zł. Na jakie pieniądze mogę liczyć w mlekovicie przy takich parametrach i ilości

Tel 178998417 Kierowniczka pani Ania tylko nie zawsze w biurze siedzi, najlepiej rano dzwonić koło 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jimmy871    27
intel napisał:

Lacpol Piotrków Kuj. od 1 kwietnia cena -2gr od jednostki tłuszczu i -1gr od białka @jimmy871 dostałeś  taki sms? niestety tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12929
4 godziny temu, Zdzinio napisał:

Łowicz oficjalnie narazie nie obniżył ceny, ale nieoficjalnie zaje..ał na parametrach za kwiecień 5-6 groszy! U was też ?

U kolegi taki sam przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekPr    0

Ostrowiec Świętokrzyski tak obniżył cene? Mlekovita chyba tutaj najwyższą cene ma, tylko tam trzeba mleko NON GMO i trochę podobno parametry są zaniżone. Ile drożej wychodzi produkcja NON GMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

U nas sporo osób nie stosuje GMO ze względu na niższe koszty, bo dopłat za to nie mamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki86    12

Jutro powinna być wypłata to napisze po ile wyszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Mlekovita narazie nie potrzebuje kazali dzwonić pod koniec miesiąca . Włoszczowa też narazie nie chce wiem tyle że za kwiecień też mają zapłać 1.35 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93

Lowicz  się   trzyma     kto  zostal na pewno ma lepsza cene  jak polmlek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

No mi we Włoszczowej wyszło mniej więcej 1,35 netto bez udziałów, ale dokładnie będę wiedział jutro, jak przywiezie fakturę. Od dwóch miesięcy wcześniej są pieniądze, bo nie potrzebują podpisu, także 3-5 dzień miesiąca wypłata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik0465    13

dwa lata w polmleku jestem i cene mam 5 -7 gr wiecej jak sąsiad co został w łowiczu o udziałach juz nie wspominam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12929
10 godzin temu, strsw33 napisał:

Lowicz  się   trzyma     kto  zostal na pewno ma lepsza cene  jak polmlek.

A skąd ty to wiesz, ostatnio imponuje mi twoja wiedza nt polmeku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj