Polecane posty

grzesiu    532
51 minut temu, pawelol1905 napisał:

Przecież @grzesiu już to tłumaczył, że konsolidacja w ramach jednego dużego podmiotu jest bardzo korzystna. Nie wiem tylko czy miał na myśli rodziny zarządu 🤭

Jeśli powołujesz się na czyjeś słowa to CYTUJ a nie dorabiasz własną interpretację!!!! Nic takiego nie pisałem!!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496
55 minut temu, grzesiu napisał:

Jeśli powołujesz się na czyjeś słowa to CYTUJ a nie dorabiasz własną interpretację!!!! Nic takiego nie pisałem!!!!

Co z tym mlekpolem się dzieje że takie zawirowania wewnątrz mleczarni. To nie z proszkownią coś ukończyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosacki    11
13 minut temu, greg1985 napisał:

Co z tym mlekpolem się dzieje że takie zawirowania wewnątrz mleczarni. To nie z proszkownią coś ukończyli?

nic się nie dzieje to tylko tu jakieś nie stworzone rzeczy wymyślają eh :( proszkownia już częściowo działa

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

No niestety mi nie 😂 Do 30 nie dobiję, a 20 często przekraczam. W stosunku do starego cennika nic nie zyskałem, albo zyskali całkiem mali... Albo po prostu już ich nie ma... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
emattti napisał:

najbardzie tu podobaja mi sie te progi miesieczne za ilosc mleka

lepiej jak nie ma progów jak w Rykach 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

progi są  dobre ,  bo determinują rolników do wiekszego wysiłku i wszyscy na tym zyskują   ,. rolnik bo ma wiecej mleka i wezmie wiecej pieniedzy , mleczarnia bo ma wiekszy przerób i konsument bo może ...... taniej kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacik    5
Dnia 12.01.2020 o 09:34, Proximka12 napisał:

Wszystko to pomyłka

 

Edytowano przez Kacik
Pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295

Ja tam z mlekpolu nawet faktury jeszcze za grudzien nie mam a zawsze do 10 była o kasie nie wspominając 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

No właśnie aż dziwne że kasy jeszcze nie ma w banku bo smsa nie bylo. Może to jakaś kara tak dużo ludzi odeszło i prezes musi odreagować na rolnikach . Może mu uszy 

Edytowano przez greg1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario98    7

Podejżewam, że brak kasy i faktury w mlekpolu moze byc spowodowane zamieszaniem z tym całym split payment. Ale to tylko jedna z opcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek9321    2
49 minut temu, greg1985 napisał:

No właśnie aż dziwne że kasy jeszcze nie ma w banku bo smsa nie bylo. Może to jakaś kara tak dużo ludzi odeszło i prezes musi odreagować na rolnikach . Może mu uszy 

Witam ja również oddaje do mlekpolu i pieniądze są już na koncie 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BarteqD    27

Sprawdźcie jeśli jesteście podatnikami VAT a Wasz rachunek bankowy nie jest na białej liście to możecie mieć problem z zapłatą za mleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario98    7

Mój jest na białej liście i kasy jeszcze nie ma. Nie żeby mi mocno zależało na jak najszybszej wpłacie ale zamieszanie jakies jest na pewno bo nigdy takich opóźnień nie było.

Czy ci, którzy dostali juz faktury zagrudzien mogą sie pochwalic jaka cena w mlekpolu? Bo mnie ciekawość zżera.

Edytowano przez mario98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

mlekpol dzis  przelew przyszedł  a cena 1.53 brutto na konto tyle u mnie wyszlo czyli pewnie 0.05 i 0.02  na udziały czyli 1.60 na  fakturze bedzie ktorej nie widzialem jeszcze

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel125    0

A co się dzieję z Bakomą ? Dziabią na wynikach i wogóle cena dno podług swojich wymagań , u nas jak były dwie trasy to teraz jedna nie ma co zbierać? Co jest grane?🤔

Edytowano przez Daniel125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Szef powiedział przewodniczącego wy***ali 😂 polska spółdzielczość k**wa jego mać. Śmiać sie czy płakać 🤷

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295

@Kacik masz rozdwojenie jaźni czy dopadly Cię władze mlekpolu? Najpierw piszesz ze radni zbierali podpisy przeciwko przewodniczacemu poczym edytujesz post i wychwalasz Jana.

Czy może dopadl Cie seryjny antybiotykobojca w mleku?😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabrowskit    228

Najlepiej dziś do mnie kierowca z Mlekpolu mówi że kilka osób mówiło że Borawski upadłość chce ogłosić 😂 że jakiś zagraniczny chętny jest

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Byłem w mieście i zasłychnąłem od grupki chłopów na parkingu, że Mlekpol żąda konta SP bo inaczej nie zapłacą... Więc lepiej się dowiedzieć w mleczarni


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

dabrowskit napisał: Najlepiej dziś do mnie kierowca z Mlekpolu mówi że kilka osób mówiło że Borawski upadłość chce ogłosić 😂 że jakiś zagraniczny chętny jest dobrze że mlekovita niedaleko🤣 niedlugo to ksiazke o opowiesciach kierowcow bedzie mozna pisac

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

Mlekpol tego nie wprawadza, pytałem u źródła. Chyba że coś się się im odwidzialo przez 2 tygodnie

Dzisiaj wypłata na koncie tak jak zawsze czyli po 10, faktura jak zwykle przyjdzie na drugi dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
14 minut temu, tay29 napisał:

dabrowskit napisał: Najlepiej dziś do mnie kierowca z Mlekpolu mówi że kilka osób mówiło że Borawski upadłość chce ogłosić 😂 że jakiś zagraniczny chętny jest dobrze że mlekovita niedaleko🤣 niedlugo to ksiazke o opowiesciach kierowcow bedzie mozna pisac

Też chciałem napisać o mlekovicie ;D

 

20 minut temu, pedro2 napisał:

Byłem w mieście i zasłychnąłem od grupki chłopów na parkingu, że Mlekpol żąda konta SP bo inaczej nie zapłacą... Więc lepiej się dowiedzieć w mleczarni

W Stawiskach to tylko na parkingu plotki chodzą tak jak u nas w Kolnie na rynku 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

No nie wiem, było wśród nich dwóch dużych gospodarzy... Mówię co słyszałem. A jakieś zamieszanie jest bo koleżka z wioski vatowiec też jeszcze nie dostał. Więc już tydzień obsuwy


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj