sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

ahten    177
13 minut temu, ThePerkins napisał:

Z ceną raczej w takim wyposażeniu się nie zmieścisz. Podstawa tak pi razy drzwi 195 netto ( dyna4, 2 pary wyjść, 540/540e, felgi r34). Minus też taki , że w Mkach do Adblue jest dodany jeszcze DOC i będzie też co jakiś tam czas wypalał ( nie tak jak przy DPF ale jednak będzie ) 

No ja dostalem oferte wlasnie za 195 przy takim wypozazeniu jakie napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1570
55 minut temu, ThePerkins napisał:

Z ceną raczej w takim wyposażeniu się nie zmieścisz. Podstawa tak pi razy drzwi 195 netto ( dyna4, 2 pary wyjść, 540/540e, felgi r34). Minus też taki , że w Mkach do Adblue jest dodany jeszcze DOC i będzie też co jakiś tam czas wypalał ( nie tak jak przy DPF ale jednak będzie ) 

Doc to jest suchy katalizator i on się NIE wypala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    937

Właśnie w DF jest Doc i się nie wypala, przepraszam w MF jest katalizator sadzy ( uproszczony DPF )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

a jaka jest roznica w cenie w Massey w seri 5710M miedzy zwykla skrzynia a dyna4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki24    5
Dnia 4.11.2020 o 20:41, przemek28_28 napisał:

To nie duzo. 6100rc z turem mx wazy 6200 i pełen bak. Żadnych obciążników 

Mf 5712s z ładowaczem  waży 6350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor    3

5712s dyna 6 efficient, amortyzowana przednia os i mechanicznie kabina, regulacja przeplywu oleju, skretne błotniki, tuz, pompa 110l, 4 pary wyjsc hydraulicznych - 290 netto, stoi na placu, cena bez negocjowania wyceniony koncem wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    527

Czyli większość jeden uj. 280-300 + 30-40tys ładowacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor    3

jeszcze mam wycene na 5712s dyna 6 essential, tuz, 3 pary hydrauliki, amortyzacja kabiny i osi jw. pompa 100l - 275 netto tez bez negocjowania i tez z placu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

oferta z początku roku, 

mf 5711s 2019r wersja prawie full bez przedniego tuza, amortyzowana os i kabina, 2 duze dzojstiki(to podobno jest bardzo drogi dodatek, na dzojstiku od tura byly przyciski do zmiany kierunku jazdy- wszystko sie obsluguje jedna reka- super sprawa), okno w dachu, elktroniczny gas, speedmaching, opony 540 tyl 440 przod , dyna 4, 4 pary hydrauliki (2 na elektrozaworach) , ciągnik miał fabrycznie zamontowany ładowacz, 300 netto 2 miesiące negocjowałem ale i tak go nie kupiłem.  Za ładowacz osobno chcieli 37tys

Edytowano przez kibix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki24    5
7 godzin temu, Profesor napisał:

5712s dyna 6 efficient, amortyzowana przednia os i mechanicznie kabina, regulacja przeplywu oleju, skretne błotniki, tuz, pompa 110l, 4 pary wyjsc hydraulicznych - 290 netto, stoi na placu, cena bez negocjowania wyceniony koncem wrzesnia

Pompa ls? czy zębata? Bo na zwykłej jest 100l Ale ładowacz śmiga wzorowo🤠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H3ni0    31

Orientuje się ktoś ile trzeba dać za JD 6100M

Edytowano przez H3ni0

KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Pierwsze pytanie, ciągnik 150KM, pod uwagę biorę Valtrę T144 i Case PUMA MC 150. Na Full wyposażeniu bez CVX, nie jestem zainteresowany utratą mocy w tego rodzaju skrzynii(wyceny valtry nie posiadam) przedstawiciel kazał mi zarezerwować 360 tyś netto. Co polecacie porównując te dwa ciagniki?  Zwracam też uwagę na możliwość podniesienia mocy. W Case przemawia za mną brak zmiennej geometrii turbiny I DPFa, na korzyść Valtry serwis 8km od domu, niezależny układ hydrauliczny, fajna masa własna i uciag. Będę wdzięczny za wycenę takiej Valtry jeśli ktoś już posiada.

 

Druga kwestia to drugi ciągnik, również wpisany w PROW. Ciągnik ma pracować głównie z opryskiwaczem, chciałbym też nim siać gdyby ten większy ciągnik był zajęty. Posiadam zestaw uprawowo siewny kongskillde z klasycznym siewnikiem 3m, czy te dwa ciagniki 100 lub 110 KM dadzą radę? Zastanawiam się tutaj nad Maxxumem 110 lub Valtrą G105/G115. Tutaj chciałbym zmieścić się w 250/260 netto.

Dodatkowo mam osobno zarezerwowane 50 tyś na GPS dla tych maszyn, nie ma potrzeby żeby był używany jednocześnie w obu. Coś w tej kwestii podpowiecie bo tutaj jestem kompletnie zielony. 

 

PS myślałem o JD aleawaryjność nowej serii to jedno, cena to drugie. 6155M 360 netto, Rka +100, za 460 miałem wycenę na Full PUMĘ 200 bez cvx więc duża rozbieżność. Zainteresowała mnie Valtra Ale nie miałem z nią styczności. Raitech NH olał mnie i nie zrobił wyceny więc padł wybór na CASE, posiadam JX i 3 z jednej stajni też łatwiej serwisować. 

W każdym bądź razie jak zdecyduję się na markę to chce dwa ciagnik I kupić u jednego dilera, zawsze łatwiej będzie negocjować. 

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za podpowiedzi.

 

Wyceny od dilerów jakie zebrałem 

JD6155m 360 tyś

JD5090m 200 tyś 

JD5075e 150 tyś 

Case Farmall 105 Hilo- 190 tyś 

Case Luxxum 120 -240 tyś 

Case Maxxum 125MC - 310 tyś

Case Vestrum 100CVX- 280 tyś 

Case PUMA 150MC- 360 tyś 

Case PUMA 200MC - 460 tyś

***ceny netto, raczej wyjściowe 

 

Edytowano przez ktnwisniewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Valtrze 

 

T174 Versu 400 tyś netto z przygotowaniem pod GPS + 50 urządzenie 

 

G105 Versu z przygotowaniem pod GPS 335 netto. 

 

Serię T rozumiem natomiast seria G to cenowo to dramat. Lepiej sobie kupić dwa t174 golasy i to samo zrobią 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2100
2 minuty temu, ktnwisniewski napisał:

Dzisiaj byłem w Valtrze 

 

T174 Versu 400 tyś netto z przygotowaniem pod GPS + 50 urządzenie 

 

G105 Versu z przygotowaniem pod GPS 335 netto. 

 

Serię T rozumiem natomiast seria G to cenowo to dramat. Lepiej sobie kupić dwa t174 golasy i to samo zrobią 😬

Myśle ze dwie t174 więcej zrobią niż t174 plus g105😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80marcin    28
1 minutę temu, Emilio napisał:

Około 260 tys zł plus minus z tego co się orientuje.

Dzięki. A może ktoś wie jak się sprawuje ta forterra hd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomekq    3

Panowie Valtra t144 w broszurze ma wpisane 155 koni maksymalnych. Diler tłumaczy mi ze wprowadzono nowe normy i teraz w dowodzie jest 168 km i to jest ta moc na która zwraca uwagę agencja. Jak to jest? Ktoś kupował teraz valtre i wie jak to wyglada? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

Agencja ma jakiś % widełek nocy względem tego co jest napisane we wniosku ale zastrzel mnie bo nie pamiętam ile to było. Napisane miałem max od 100-110 a przeszło 115. Proponuję zadzwonić do agencji i się dopytać jak to widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axe300    6
Dnia 6.11.2020 o 08:08, ThePerkins napisał:

Z ceną raczej w takim wyposażeniu się nie zmieścisz. Podstawa tak pi razy drzwi 195 netto ( dyna4, 2 pary wyjść, 540/540e, felgi r34). Minus też taki , że w Mkach do Adblue jest dodany jeszcze DOC i będzie też co jakiś tam czas wypalał ( nie tak jak przy DPF ale jednak będzie ) 

xD
wersja M jest od 2021 z normą Stage V czyli SCR (adblue) + DOC (katalizator) + filtr sadzy czyli DPF mają podniesioną moc o 5km aby motor mógł przepchnąć wszystkie spaliny przez te ustrojstwa. Ma inaczej wytłoczony grill w masce.

wersja bez M czyli 2020 jest bez DPFa czyli Stage IV

Gwarancje zawsze można przedłużyć, ale obowiązują wówczas odpłatne serwisy.
A jak sie sprawuje to zobaczymy jak serwis sobie poradzi bo mnie czasami ten traktor irytuje :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez suf
      witam wszystkich, poszukuję New Holland Clayson 8070, jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą to proszę o wiadomość, dzięki
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj