sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

matus2609    72

przyszła dziś decyzja odnośnie covid19 nabór wrzesień, łapałem się do drugiej grupy czyli  51-200szt jeżeli dobrze pamiętam, kwota przyznanej pomocy 16825zł z groszami a myślałem że wszyscy z tej grupy dostaną po 14900zł, czy może było więcej pieniędzy jak chętnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
1 godzinę temu, gomez181 napisał:

Tylko się cieszyć że dostaniesz więcej :) a decycji miało nie być albo?

Na wniosku zaznaczało sie czy chcesz dostac decyzję o przyznaniu też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus2609 napisał:

przyszła dziś decyzja odnośnie covid19 nabór wrzesień, łapałem się do drugiej grupy czyli  51-200szt jeżeli dobrze pamiętam, kwota przyznanej pomocy 16825zł z groszami a myślałem że wszyscy z tej grupy dostaną po 14900zł, czy może było więcej pieniędzy jak chętnych?

zaznaczałeś że chcesz otrzymać odpowiedź??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus2609    72

Tak, tylko nie pamiętam już czy było to coś do zaznaczania czy osobny wniosek o chęci otrzymania decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

lokalna ubojnia 3.5+vat i chyba ludzie biją ile się da bo podniósł cene uboju i rozbioru na 150 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
matus2609 napisał:

Tak, tylko nie pamiętam już czy było to coś do zaznaczania czy osobny wniosek o chęci otrzymania decyzji.

Przynajmniej wiemy że coś działają z tym convidowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
6 godzin temu, matus2609 napisał:

przyszła dziś decyzja odnośnie covid19 nabór wrzesień, łapałem się do drugiej grupy czyli  51-200szt jeżeli dobrze pamiętam, kwota przyznanej pomocy 16825zł z groszami a myślałem że wszyscy z tej grupy dostaną po 14900zł, czy może było więcej pieniędzy jak chętnych?

A ile sztuk dokładnie miałes ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Podejrzewam że urodziło się więcej prosiąt jak 200 bo z tego by co pamiętam to wniosków było więcej jak zakładano a stawki były maksymalne podane i istniała tylko możliwość obniżenia jeśli kwota wnioskowana była by zbyt wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus2609    72

Z tego co pamiętam coś ponad 60szt (musiałbym sprawdzić w irz) czyli ledwo się łapałem na tą drugą grupę a kasy przyznano więcej, wychodzi że wniosków było mniej niż środków, ciekawe czy stawki w pozostałych grupach też się zmienią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

tak pula się zwiększyła z ty 14 900 na 16cos.

Edytowano przez Nowy81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545
26 minut temu, matus2609 napisał:

Z tego co pamiętam coś ponad 60szt (musiałbym sprawdzić w irz) czyli ledwo się łapałem na tą drugą grupę a kasy przyznano więcej, wychodzi że wniosków było mniej niż środków, ciekawe czy stawki w pozostałych grupach też się zmienią?

,

Edytowano przez henio2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246
14 godzin temu, szczypka napisał:

Gruboo, 180 tysiecy warchlaków rocznie, sporo tuczarni będą w stanie zasiedlać. Partia dla tuczarni na 2000szt, też nie będą problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
40 minut temu, Nowy81 napisał:

tak pula się zwiększyła z ty 14 900 na 16cos.

A w 1 progu zwiekszyla sie pula z tych 4500 czy nie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69
38 minut temu, damianos95 napisał:

A w 1 progu zwiekszyla sie pula z tych 4500 czy nie ? 

Tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, henio2 napisał:

No jeszcze tu na PiS narzekajcie wiem wiem chłopu zawsze mało 

Należy się jak psu miska, choć w niektórych przypadkach to nawet i zysku poprawnego nie wygeneruje... 

Jak słyszę jak ktoś PiS chwali, to tylko w ten głupi łeb przyjebać. Na szczęście ostatnia kadencja, tylko kto ten kraj z ruin odbuduje... 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962
23 minuty temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Należy się jak psu miska, choć w niektórych przypadkach to nawet i zysku poprawnego nie wygeneruje... 

Jak słyszę jak ktoś PiS chwali, to tylko w ten głupi łeb przyjebać. Na szczęście ostatnia kadencja, tylko kto ten kraj z ruin odbuduje... 

PO.odbuduje, nastepni zlodzieje. zrujnują do konca... 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545
34 minuty temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Należy się jak psu miska, choć w niektórych przypadkach to nawet i zysku poprawnego nie wygeneruje... 

Jak słyszę jak ktoś PiS chwali, to tylko w ten głupi łeb przyjebać. Na szczęście ostatnia kadencja, tylko kto ten kraj z ruin odbuduje... 

To se jebnij jak PiS odejdzie od władzy niejednemu się oczy otworzą  za co niby się należało? Po gówno rolnikom dało Rozkradli Polskę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj