DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

donweter1989    2932

A u mnie lipa w kuj- pom jeszcze raz tyle trzeba zapłacić za cielaka. Wziął bym kilka sztuk, ale nikt ze znajomych gospodarzy akurat nie ma, a na olx sam handlarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Ja wam chyba cielaki zacznę zbierać Ostatnio z tysiaka z groszami kupiłem trzy sztuki- jałoweczkę lm bardzo ładną  ok 3 tyg, czerwonego byczka brzydki ale w kolorze i ładnego czarnobiałego byczka.A kilka hf zostawiłem bo wiem ze nawet za darmo nie opłaci się ich hodować 

Kur...wa znow na TTV prawdziwe oblicze transportu zwierząt już chyba trzeci raz powtarzają Nie długo to naprawdę wiekszość ludzi będzie tylko szczaw wpier.....ć 

ciekawe kto to sponsoruje bo tv pewnie tak sama z siebie by tego samego nie puszczała 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    375
11 minut temu, marijusz napisał:

Ja wam chyba cielaki zacznę zbierać Ostatnio z tysiaka z groszami kupiłem trzy sztuki- jałoweczkę lm bardzo ładną  ok 3 tyg, czerwonego byczka brzydki ale w kolorze i ładnego czarnobiałego byczka.A kilka hf zostawiłem bo wiem ze nawet za darmo nie opłaci się ich hodować 

Kur...wa znow na TTV prawdziwe oblicze transportu zwierząt już chyba trzeci raz powtarzają Nie długo to naprawdę wiekszość ludzi będzie tylko szczaw wpier.....ć 

ciekawe kto to sponsoruje bo tv pewnie tak sama z siebie by tego samego nie puszczała 

Na Fokus tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

4ty albo 5ty w pół roku. Zaraz zamiast dobranocki i tv śniadaniowej będą nadawać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Zaraz do Gienka i Andrzeja przyjadą że zwierzęta źle utrzymywane. Po sąsiedzku mam takiego gościa że była u niego kontrola i stwierdzili że są złe warunki dla zwierząt,a dużo lepsze warunki ma jak u tych dwóch

Edytowano przez Belaruss820
Zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Ja czegoś nie rozumiem To turasy padlinę wpierdal,,,,,ją ,bo skoro tyle pada w trakcie transportu to kto straty ponosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3230

no

kizak napisał:

13 minut temu, Bananek napisał:

nie preferuję jakoś hodowania dziewczyn. zresztą przy +- 40szt byka jakbym wpuścił dwie jalowki do obory to na drugi dzień pewnie mógłbym po bakutil dzwonić. zajezdziliby mi te panny. A i ogrodzenia tez wątpię czy by wytrzymały.

 

A po ile chcesz za te jalowki i skąd jesteś?

 

Okolice Raczek,Pewnie więc jak 350 to i nikt nie da,ot taka cena. Ogólnie to żeby choć za mleko  co wypiły odbić,już nie mówię o przebytych ewentualnych sraczkach i kosztach.😉

jałówki u nas też od 800🥺a tu po 350, trzeba jakoś przyczepę kupić i tam do was jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3885

Przyjeżdżają ch.. wie skąd. Ostatnio był jeden z Torunia pytał się czy nie ma cielaków na sprzedaż. Ja że sam kupuje. W tym roku mnogo. Nawet Ci co chcieli niewiadomo ile za sztukę teraz sami dzwonią żeby od nich zabrać bo szkoda mleka.


Niby nic ciekawego https://www.olx.pl/oferta/byczek-czerwony-rw-CID757-IDGZMN7.html ale za 900 może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Bo mleko drozeje. A z bydlem czarno od 2 lat i nie zanosi sie na poprawe. Sasiad po 250 zl hf 3 dniowe sprzedal ostatnio przez olx. 4 godziny bylo ogloszenie. Bo mleka szkoda. A staly odbioeca kasuje bydlo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

lobby produktółw wege sponsoruje takie programy jak i ekologów ale jest swiatełko wtunelu UE prawdopodobnie wprowadzi przepis mówiący że słowo ,,  burger ''  bedzie zarezerwowane tylko dla produktów miesnych a wiec zniknął   wegaburgery a bedą musiały otrzymać inną nazwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Nie bądź naiwniak. Już coś wykombinują. Cała ta nagonka też nieprzypadkowo się odbywa teraz kiedy nowa WPR ma być negocjowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2204
1 godzinę temu, DANDYS napisał:

no

jałówki u nas też od 800🥺a tu po 350, trzeba jakoś przyczepę kupić i tam do was jeździć

 Obok nie daleko skup,przyjeżdżasz w poniedziałek z rana i napier,,,,,, czego zechcesz  ,oczywiście lepsze ,to i cena lepsza. Kupa ludzi zrezygnowała z hodowli opasów,a jałówkę miesięczną hf nikt nie chce grosza wyłożyć,.   Ale spokojnie, częśc po prostu dostanie młotkiem w łeb po narodzinach,i pudlik poje cielęciny zadniej ,  jak ze dwa wypłosze w kojcu , to prawie i na miesiąc wyżera. Ot doczekaliśmy czasów że pies wpi...... wołowinę ,a ci łep przy samej du... urwą za ubój nielegalny. Bo niby kto procedury durne dla Reksika przestrzegać będzie. O.o Ale to i tak zaraz zakończy się,gdyż mają wgląd o ilości krówek,i kapną się że mniej ,,wycieleń'',i agencja wypuści swoje   ,,psy'' na ciebię i tak ustawowo 5000,a w bonusie z 50 procent dopłat przepadnie.😐 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2098
1 godzinę temu, jarecki napisał:

lobby produktółw wege sponsoruje takie programy jak i ekologów ale jest swiatełko wtunelu UE prawdopodobnie wprowadzi przepis mówiący że słowo ,,  burger ''  bedzie zarezerwowane tylko dla produktów miesnych a wiec zniknął   wegaburgery a bedą musiały otrzymać inną nazwe 

To mnie rozbawiłeś tym światełkiem😂😂😂😂😂. A znasz dowcip o tunelu i światełku? Optymista widzi raj do którego dąży, pesymista widzi śmierć, a co widzi maszynista pociągu?  Dwóch idiotów kręcących sie po torach😂

Edytowano przez przemek28_28
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Będzie tak jak kiedyś w programie chyba z hiszpańskich hodowli kóz. Jeździ facet z radikalem po fermach i zabija małe koziołki i kuzki nie zdatne do hodowli bo mleko na sery potrzebne. Kozlaki na pake i na bakutil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3885

Na wiosne jak był wysyp cielaków to znam gospodarzy co zabijali 3 dniowe cielaki w wrzucali do gara bo nikt nie chciał kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19726

3 dniowego 🤦🤦 toż to tylko dla psa

Przed chwilą, debrzyna napisał:

Piszcie jeszcze o zabijaniu to sie terroryści ucieszą

Żywe wrzucali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, soltys48 napisał:

W GB małe JE od dawien dawna w ten sposób są usuwane ze stada zaraz po urodzeniu

W Danii to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A w pl nowicjusze kupowali to jako chude mm . 🙃z resztą sąsiad gallowayem inseminuje jalowki hf piękne kolorowe misie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj