DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

soltys48    19725
2 godziny temu, ab23 napisał:

Takie odsadki nie dla nas malutkich ostatnio przedstawiciel jednego zakładu mięsnego co mnie odwiedził chwalił się że po 14 netto hodowcy biorą LM

Za jałówki jakieś mięsne po 8

Za LM ponoć 9.6 dali 

Netto

Twój handel na limuzyny doszedł skutku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
3 godziny temu, ab23 napisał:

Takie odsadki nie dla nas malutkich ostatnio przedstawiciel jednego zakładu mięsnego co mnie odwiedził chwalił się że po 14 netto hodowcy biorą LM

Za jałówki jakieś mięsne po 8

Za LM ponoć 9.6 dali 

Netto

Cygani.

3 godziny temu, HF86 napisał:

Kuwa co dzieje się. Byki dno, exportu nie widać, przyszłość branży w czarnych barwach a chłopcy na grupie z bydłem odsadki wyrywają po 12 + wat powyżej 300 kg.do znawców jest w tym sens? Może czegoś nie wiem?nie chcę żeby mi jakieś miliony znowu koło nosa przeszly🧐

Gdzie to wszystko idzie jak eksportu nie ma ? Teraz trzeba kupować cielaki tanie, pasze tanie i miliony będą :)

2 godziny temu, debrzyna napisał:

To jakieś bzdury U mnie odsadki sie przeterminowały i po 10 brutto nie ma kupca Daj im cynk na grupie może cos sprzedam

9 na łapkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paw86    6

Na prośbę znajomego

Wszystkich zainteresowanych i chcących wziąć udział w wydarzeniach w najbliższą środę 21.10 z okolic Siedlce Łuków zapraszam do kontaktu.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
9 godzin temu, Ursus932 napisał:

No k**wa debile hodowla zwierząt bardziej truje środowisko niż transport lądowy 🤔

Niech taki ekolog przyłoży ryj do d*py byka a później do rury wydechowe disla, i se zobaczy 

Pan attenborough beczał w tej nowej propagandzie Netflixa że nie ma milionów antylop w Afryce. Rozumiem, że one nie pierdzą i srają? Ich sraka w Afryce jest spoko, ale bąki europejskiej krowy nie są spoko

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Popatrzcie sobie na YT co dzień to film z nowej wiaty obory hali na opasy i to minum na 50duzego byka . Jedne gość mnie zszokował bo płacił za byczki mieszance były też hf w wadze po 160-170kg 2200zl brutto coć to k**wa szok

Edytowano przez zkordalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiko    110
14 godzin temu, marijusz napisał:

Ile byście dali za 5 takich cielaków bo ja chyba znów przepłaciłem Towar nie zaciekawy może ze dwa uda się na R wyprowadzić Wagowo od 260 do ponad 300 u mnie na wadze po 2 godzinach jazdy

IMG_20201017_142309_0.jpg

IMG_20201017_141943_9.jpg

Dałeś pewnie po 1800 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
Dnia 17.10.2020 o 09:19, JarekBazydlo napisał:

od 280 do 330 gram

Szkoda że za to reklame nic nie płacą :) 

To chłopie przy obsadzie 80 tyś. Kolb wychodzi 24 tony średnio z ha! Do rekordów ginesa się zgłoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

 

 

54 minuty temu, mat22889 napisał:

i srodek kolby :) bo pewnie wazona cała kolba była

 

raczej same ziarno ale miało 40 % wilgotności i 80 tys ziaren to było wysiane  nie wszystkie  powschodziły a z tych które wzeszły nie kazda miała tak dorodną kolbę

 HF zgadłeś za wszystkie dałem 10 tys czyli po 2 za sztuke  ,ale nie uważam zakupu za dobry interes.

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869

no name? czy jakieś rasowce?

11 minut temu, DANDYS napisał:

po ile u was cielaki 3tyg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Marjusz interes  dobry w obie strony. Nikt raczej poszkodowany nie jest. Po 7 nawet z hakiem to i ja czasem się skuszę. Pieniądze pewniejsze jak z lm po 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3230
Bananek napisał:

no name? czy jakieś rasowce?

11 minut temu, DANDYS napisał:

po ile u was cielaki 3tyg

 

tak pytam z ciekawości , no hf 850zl się pojawił :/ a na Podlasiu pokazało 350zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
15 minut temu, HF86 napisał:

Marjusz interes  dobry w obie strony. Nikt raczej poszkodowany nie jest. Po 7 nawet z hakiem to i ja czasem się skuszę. Pieniądze pewniejsze jak z lm po 12

robilem juz lepsze w swoim zyciu Kiedyś dla znajomego co chciał za 4 opasy 5 tys dałem 5,5 bo uważałem ze cena śmieszna 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2204
1 godzinę temu, Bananek napisał:

u nas na podlasiu 350 za hf to normalna cena. Od dwóch lat po 300 płacę za 5 dniówki

 Może chcesz 2 jałówki,już odpojone  i trawokiszonkę wciskają,mają po miesiącu z haczykiem,będę chyba na olx wrzucał. Patrzę że dobrze placisz🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869
kizak napisał:

Może chcesz 2 jałówki,już odpojone  i trawokiszonkę wciskają,mają po miesiącu z haczykiem,będę chyba na olx wrzucał. Patrzę że dobrze placisz🙂

nie preferuję jakoś hodowania dziewczyn. zresztą przy +- 40szt byka jakbym wpuścił dwie jalowki do obory to na drugi dzień pewnie mógłbym po bakutil dzwonić. zajezdziliby mi te panny. A i ogrodzenia tez wątpię czy by wytrzymały.


A po ile chcesz za te jalowki i skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1302
20 godzin temu, soltys48 napisał:

Twój handel na limuzyny doszedł skutku?

Ani widu ani słychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2204
13 minut temu, Bananek napisał:

nie preferuję jakoś hodowania dziewczyn. zresztą przy +- 40szt byka jakbym wpuścił dwie jalowki do obory to na drugi dzień pewnie mógłbym po bakutil dzwonić. zajezdziliby mi te panny. A i ogrodzenia tez wątpię czy by wytrzymały.

 

A po ile chcesz za te jalowki i skąd jesteś?

 

Okolice Raczek,Pewnie więc jak 350 to i nikt nie da,ot taka cena. Ogólnie to żeby choć za mleko  co wypiły odbić,już nie mówię o przebytych ewentualnych sraczkach i kosztach.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj