DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

no staje wszystko na głowie... 🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2107

Dziwicie sie? W Europie pier**li sie od dawna, tak ja ten węgierski przeciwnik lgbt a sam uczestniczył w orgii gejkow. To jest normalne?wybierani są sami pojebancy do Brukseli którym nadmiar euro miesza w głowie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2367

mnie ciekawi tylko jedno po jaki uj to zakazywac ? w UE zakarza a cala Azja Afryka Ameryka ręce zaciera jaki to europejczyk głupi


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2107

Bo Europa od zawsze uważała sie za lepsza i chcą wprowadzić nowy trend, pokazac światu inna ideologie, trochę tak jak z podbojami i kolonizacja. bo zarobi ktoś a ktoś inny padnie. 
tak jak w Europie ogranicza sie na potęgę emisje dwutlenku węglan najwięksi truciciele jak USA, Chiny i Indie nie podpisały go, a hitem dla mnie jest ze Japonia zorganizowała konferencje na swoim terenie i tez sie wycofała z deklaracji podpisania😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maczopestka    130

Propozycja dziś za 6 sztuk, 3 rkowe i 3 o klasa ale nie wieszaki tylko takie nawet w mięsie, 6.8 netto. Północne mazowsze, okolice Makowa Mazowieckiego. Pogoniłem gościa.

Edytowano przez maczopestka
Autokorekta
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 godzin temu, nikolas29 napisał:

Sołtysie tygrysie 

No w sumie nasz @soltys48też silna osobowość 😎, dlatego nie dziwi skojarzenie z tym 😊

 

10 godzin temu, pablo6234 napisał:

Do 2050 roku to zapomnimy co to była Unia :)

Obyś miał rację dobry człowieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, AndrzejMikulewicz napisał:

Był przed chwilą naganiacz ecobeef byki o 13netto niby krowa 350 mięcha na sobie 10,40 netto. Opinie jakieś? Jak z kasą? 

Kuzyn dał na próbę 3 sztuki na wbc im i na żywo i mówił , że ponad 5 stówek na sztuce był do przodu. Wszystko ważone na ogólnej 

Sam się waham , bo już raz inny zakład w .uja zrobił 

Z tego co kojarze to jesteś z NIL

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, robi57362 napisał:

mnie ciekawi tylko jedno po jaki uj to zakazywac ? w UE zakarza a cala Azja Afryka Ameryka ręce zaciera jaki to europejczyk głupi

Bo unią to rządzą eko oszołomy 🤷‍♂️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, robert123farmer napisał:

Kuzyn dał na próbę 3 sztuki na wbc im i na żywo i mówił , że ponad 5 stówek na sztuce był do przodu. Wszystko ważone na ogólnej 

Sam się waham , bo już raz inny zakład w .uja zrobił 

Z tego co kojarze to jesteś z NIL

Tak jestem z NIL. Mnie Osi zniechęciło do pouboju. Niby Zabłocki do nich też odstawia a o naszą wioche zbiera. 


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
4 godziny temu, AndrzejMikulewicz napisał:

Był przed chwilą naganiacz ecobeef byki o 13netto niby krowa 350 mięcha na sobie 10,40 netto. Opinie jakieś? Jak z kasą? 

Dawno tam nie oddawałem. Różnie wychodziło. Podobno jak pierwszy raz oddajesz jest ok później kroją coraz bardziej. Raczej opinie mają kiepska

6 godzin temu, maczopestka napisał:

Propozycja dziś za 6 sztuk, 3 rkowe i 3 o klasa ale nie wieszaki tylko takie nawet w mięsie, 6.8 netto. Północne mazowsze, okolice Makowa Mazowieckiego. Pogoniłem gościa.

Kto taki nie wyrywny z ceną?

Edytowano przez Pitraszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maczopestka    130
26 minut temu, Pitraszek napisał:

Dawno tam nie oddawałem. Różnie wychodziło. Podobno jak pierwszy raz oddajesz jest ok później kroją coraz bardziej. Raczej opinie mają kiepska

Kto taki nie wyrywny z ceną?

Lokalna ubojnia ze Skórznic koło Winnicy. Zabrał w końcu handlarz po 7.2 netto (na B z Czarnostowa).  Średnia waga 718 netto. Cena słaba bo mam wagę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
1 godzinę temu, maczopestka napisał:

Lokalna ubojnia ze Skórznic koło Winnicy. Zabrał w końcu handlarz po 7.2 netto (na B z Czarnostowa).  Średnia waga 718 netto. Cena słaba bo mam wagę.

Znam jednych i drugich. Ten na b kiedyś woził do getmoru a teraz to nie wiem. Kiedyś brał trochę u nas ale podpadł na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2508
maczopestka napisał:

26 minut temu, Pitraszek napisał:

Dawno tam nie oddawałem. Różnie wychodziło. Podobno jak pierwszy raz oddajesz jest ok później kroją coraz bardziej. Raczej opinie mają kiepska

Kto taki nie wyrywny z ceną?

Lokalna ubojnia ze Skórznic koło Winnicy. Zabrał w końcu handlarz po 7.2 netto (na B z Czarnostowa).  Średnia waga 718 netto. Cena słaba bo mam wagę.

Będziesz następnym razem oddawał to się odezwij do mnie to dam Ci może lepszego kupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maczopestka    130
59 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Będziesz następnym razem oddawał to się odezwij do mnie to dam Ci może lepszego kupca

Dzięki. Następne w lutym jadą, chętnie zmienię odbiorcę bo mam dosyć słuchania że waga zawyża( nowa elektroniczna).

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
7 godzin temu, AndrzejMikulewicz napisał:

Tak jestem z NIL. Mnie Osi zniechęciło do pouboju. Niby Zabłocki do nich też odstawia a o naszą wioche zbiera. 

Miałeś z Osi jakąś przygodę? Mnie ostatnio korcilo, ale łeb pod zimną wodę i bydło poszło na żywą po przedpłacie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u mnie też byl dzisiaj pan Piotr z ekobifu ;) 13 zł szalu nie robi. Żyd się zwinął ale cena ma zostać. te poubojowki niech sobie w dupę wsadza. w zeszłym tygodniu zalegalizowali mi duża najazdówke i teraz jestem gość 😎 pusto. pełno. 10 minut samochód załadowany i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maczopestka    130
5 minut temu, kali2107 napisał:

u mnie też byl dzisiaj pan Piotr z ekobifu ;) 13 zł szalu nie robi. Żyd się zwinął ale cena ma zostać. te poubojowki niech sobie w d*pę wsadza. w zeszłym tygodniu zalegalizowali mi duża najazdówke i teraz jestem gość 😎 pusto. pełno. 10 minut samochód załadowany i bezpiecznie.

I teraz będzie: Coś ciężkie te Pana byki?! Nie wyglądały na takie! Pewnie masz Pan taki pilot co wagę zmienia! Wyjmij Pan te ręce z kieszeni! 😂🤣🤣

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1975
1 godzinę temu, kali2107 napisał:

u mnie też byl dzisiaj pan Piotr z ekobifu ;) 13 zł szalu nie robi. Żyd się zwinął ale cena ma zostać. te poubojowki niech sobie w d*pę wsadza. w zeszłym tygodniu zalegalizowali mi duża najazdówke i teraz jestem gość 😎 pusto. pełno. 10 minut samochód załadowany i bezpiecznie.

Podwórko będziesz miał zalane po każdej odstawie. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj