DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

leszek1000    1816

No ale niby obie strony muszą zgłaszać. Nie wiem jeszcze datę pomyliłem i trzeba jutro zadzwonić i sprostować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie muszą obie ,wystarczy jedna strona ,

Ale wiadomo że'lepiej samemu dopilnować bo tam pracują tylko ludzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Dobra to z tą datą już nie dzwonie. Wpisałem na czwartek a były brane we wtorek 

Chyba, że za nie zgodność z ubojnią karę dostane 

Wole zgłosić bo kiedyś był problem bo ubojnia nie zgłosiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
2 godziny temu, Bananek napisał:

po co zglaszasz sprzedaż jak ubojnia to robi? ABP zawsze samo u mnie wyrejestrowuje. nigdy nie miałem z nimi problemów.

jak sam zglosisz to masz pewność że zrobiłeś to w ciągu 7 dni..a ile to roboty przez Internet zgłosić?

Ubojnia może po 7 dniach zgłosić...i w razie kontroli Tobie mogą obciąć dopłaty.

56 minut temu, Ursus932 napisał:

Nie muszą obie ,wystarczy jedna strona ,

Ale wiadomo że'lepiej samemu dopilnować bo tam pracują tylko ludzie 

jedna jeśli jest zaznaczone kupno/sprzedaż i obie strony są podpisane na zgłoszeniu...w przeciwnym razie każda strona powinna osobno zgłaszać kupno i osobno sprzedaż... Jeśli jedna strona zgłosi kupno a sprzedawca nie zgłosi sprzedaży to sztuka w programie widnieje jako "niespojna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek530053    63

Pitraszek napisał:

Mniala 350. Ladna miesna ale mleka litr na raz bylo

Jak ładna sztuka krowy typowo mięsna czy też byk to polecam beef Marek z wegrzynowa a jeśli coś słabszego to getmor. Ja osobiście wszystko do getmoru oddaje i cenę ustalam z Pawłem, podpisujesz umowę że do roku oddasz 10 czy 15sztuk i zapłaci Ci tyle co handlarzom czyli 20gr drożej niż w cenniku. Ostatnio oddawałem na początku marca to jeszcze po 12,30zl netto mi wyszło za te sztuki z rusztu z galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
7 godzin temu, przemek28_28 napisał:

Dokładnie, a pozniej wchodzą i głupio pajacują, nie wiedzą niby co zrobili ze cisza itp. Moderatorzy jak z koziej d... trąbka.

To napisz mi jak mamy się zachowywać.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104

no skoro dawałem innym baby za pisanie nie na temat to za swój wpis nie na temat powinieneś dac bana sobie:D 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869
johny1991 napisał:

jedna jeśli jest zaznaczone kupno/sprzedaż i obie strony są podpisane na zgłoszeniu...w przeciwnym razie każda strona powinna osobno zgłaszać kupno i osobno sprzedaż... Jeśli jedna strona zgłosi kupno a sprzedawca nie zgłosi sprzedaży to sztuka w programie widnieje jako "niespojna".

nigdy nie zglaszalem sprzedaży i jakoś w irz żadnych niespojnych nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
1 minutę temu, johny1991 napisał:

no skoro dawałem innym baby za pisanie nie na temat to za swój wpis nie na temat powinieneś dac bana sobie:D 

Żadnej baby nikomu nie dawałem :)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494

Tamte ze zdjecia to miski ladne. Kontrolowales wage tego z wegrzynowa, oni biora na zywa? Kilka lat temu brali od nas ale na wbc

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2507
marek530053 napisał:

Pitraszek napisał:

Mniala 350. Ladna miesna ale mleka litr na raz bylo

Jak ładna sztuka krowy typowo mięsna czy też byk to polecam beef Marek z wegrzynowa a jeśli coś słabszego to getmor. Ja osobiście wszystko do getmoru oddaje i cenę ustalam z Pawłem, podpisujesz umowę że do roku oddasz 10 czy 15sztuk i zapłaci Ci tyle co handlarzom czyli 20gr drożej niż w cenniku. Ostatnio oddawałem na początku marca to jeszcze po 12,30zl netto mi wyszło za te sztuki z rusztu z galerii.

Hahahaha tak oddawać do Wegrzynowa tam cuda się dzieją;) Oddasz byka a oni z niego krowę zrobią:) @Kentar zobacz jaka ubojnie się teraz poleca:)

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031
1 godzinę temu, sumek666 napisał:

To napisz mi jak mamy się zachowywać

Jak już jesteście moderatorami to moderujcie posty tak by były na temat a inne usuwajcie jak trzeba A nie od razu blokada Odechciewa sie pisać 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2098

Sumek ty mi nie dałeś, ale jak wpdnie Zorro z koziej wolki @Bartek933 to bedzie rozdawał bany i jakby był uczciwy i sumienny to tez powinieneś dostac. Najlepiej bedzie jak ty i on wogole nie będziecie sie tutaj pojawiać bo młode chłopaczki i władza pomieszała w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869
sumek666 napisał:

To napisz mi jak mamy się zachowywać.

Panoramix ci napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
29 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Hahahaha tak oddawać do Wegrzynowa tam cuda się dzieją;) Oddasz byka a oni z niego krowę zrobią:) @Kentar zobacz jaka ubojnie się teraz poleca:)

Lepiej niech byk zdechnie w rowie niz maja go ubic w Wegrzynowie.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

"Pijany mąż wraca do domu.
- Ty pijaku! Nie mam już na ciebie słów!
- Książek nie czytasz, to i słownictwo ubogie..."

Jakoś tak samo na myśl się nasunęło i nie mogłam się powstrzymać ;) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1305

Ktoś słyszał może coś o podwyżkach?🐂🐂🐂🐂🐂🐂😁

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394
42 minuty temu, przemek28_28 napisał:

Sumek ty mi nie dałeś, ale jak wpdnie Zorro z koziej wolki @Bartek933 to bedzie rozdawał bany i jakby był uczciwy i sumienny to tez powinieneś dostac. Najlepiej bedzie jak ty i on wogole nie będziecie sie tutaj pojawiać bo młode chłopaczki i władza pomieszała w glowie.

Mnie to nie rusza, dla zdecydowanej większości osób na forum moderator to wróg. A jeżeli dasz komuś pkt czy bana a praktycznie zawszę uprzedzam i proszę bo nie chcę dawać bez ostrzeżenia to już 90% użytkowników czuję się jak bym zamordował mu matkę.

Tak czy siak będzie źle, bo:

-''róbta coc chceta'' to za chwile wejdą wyzwiska, polityka i skargi że moderatorzy olewają swoją prace i nic się nie można dowiedzieć

-usuwanie i ukrywanie postów: ludzie ratujcie, cenzura!!! wolność słowa wolność słowa

-prośba o pisanie na temat, później ewentualne pkt za spam: przez was temat nie istnieje, sami sobie piszcie, dzieciaczki z władzą itp itp.

Daniel założył specjalnie temat dla luźnej pogawędce na temat rynku i nikt tam nie chce pisać..

Ja wiem jak to jest być zwykłym użytkownikiem ale Wy nie wiecie jak to z drugiej strony wygląda. I nawet nie próbujcie mnie prowokować czy inne bo i tak Wam nie odpiszę.

Mimo wszystko życzę zdrowia i dużo deszczu.

A teraz piszmy o cenach które miejmy nadzieję szybko wzrosną

  • Like 6

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, sumek666 napisał:

Żadnej baby nikomu nie dawałem :)

A już myślałem że na jakąś promocje mocną można się załapać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychunt    1
23 minuty temu, ab23 napisał:

Ktoś słyszał może coś o podwyżkach?🐂🐂🐂🐂🐂🐂😁

 

Abp poland Pniewy byczki 10.80 O klasa i ponoć dyrektor mówił że lepiej nie będzie  . Czas najwyższy żeby na olx zaczęły się pojawiać ogłoszenia typu ODDAM BYCZKI W DOBRE RĘCE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
39 minut temu, ab23 napisał:

Ktoś słyszał może coś o podwyżkach?🐂🐂🐂🐂🐂🐂😁

 

Ponoć od maja ma coś podskoczyć. Dziś sam handlarz zapukał do drzwi z pytaniem czy coś mam. Oferta bez oględzin 6 krowa, 7.7 byk 7.5 jałówka brutto jeszcze do negocjacji jak bym się decydował, waga moja, stały odbiorca. 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1305

 Panie Adam możesz się śmiać jak tylko będą deszcze  zacznie wam brakować🐂🐂🐂 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Węgrzynowo  liczy się z dużymi pośrednikami Manelski Tylko tam oddaje a ma ceny z górnej półki względem chandlarzy także ten tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13
31 minut temu, Damianek20 napisał:

Ponoć od maja ma coś podskoczyć. Dziś sam handlarz zapukał do drzwi z pytaniem czy coś mam. Oferta bez oględzin 6 krowa, 7.7 byk 7.5 jałówka brutto jeszcze do negocjacji jak bym się decydował, waga moja, stały odbiorca. 

U kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj