DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Berthold    983
35 minut temu, zetorki12 napisał:

Andrzej 2,5 roku hoduje byka , żeby 4 tys dostać ... 🤔

Ale un ma w 2,5 roku cztery koła zysku na czysto... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aaaa . To insza inszość . To sporo zarabia . 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Berthold napisał:

Ja jestem vatovcem i nic nie płacę... 

Jestem na ryczałcie i zawsze na rozliczeniu jest te 50 zł niedopłaty i niby do zapłaty.... Raz czy dwa zapłaciłem a potem dowiedzialem się od pracownika agencji  że nie trzeba tego doplacac. 

Teraz nie dopłacam tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na terenie jeździ chyba 4 firmy od padliny to zaczęli płacić nawet za padlinę.0,7 za cielaka i litra za krowę😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanR    50

Dziekuję . Ale tu nic nie pisają . Mam 30 krów i chce dostac 500 plus na nie . Jak mam to zrobić ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To mi się podoba!!!!! wreście przyznaliście mi racje ze żywe badło się nie opłaci. Dobre bydło to martwe bydło))))) Można je zjeść albo dostać 0,7 l ))))))) a żywego bydła to aby jedno wielkie gówno jest)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wyduś swoje i zadzwoń po firmę od @bobienko to zarobisz po litrze i będzie szczęśliwy 😊. A dziś @soltys48  chyba miał'Ciebie wybawić od tego wiana 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sołtys jako rasowa kanalia handlarz boi się mojego rancza grozy))))

Boi się zostania bohaterem programu kto kolwiek widział kto kolwiek wie )))) kupa gnoju na podwórku jeszcze jest))))))

Edytowano przez kanalia36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanR    50

Ja nic z tego nie rozumiem wolałbym aby mi to ktoś wytłumaczył . Zadawał bym pytania a wv żeście by mi odpowiadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, JanR napisał:

Ja nic z tego nie rozumiem wolałbym aby mi to ktoś wytłumaczył . Zadawał bym pytania a wv żeście by mi odpowiadali.

ale co my Ci mamy odpowiadać narazie niema jeszcze przepisów, to projekty są jutro mogą się zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tym 500 do krowy to jak z zimą.nie wiadomo czy będzie🤣

Jaką była cena za r w systemie qmp po tej aferze ubiegłorocznej?przyzna się kto? Bo Pan Wierzbicki nie chce mi odpowiedzieć tylko karze się zrzeszać.a ja próbuję mu wytłumaczyć.że podczas afery te grupy i jego certyfikat są gówno warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bobienko na tych dopłatach to Yoda skorzysta nikt więcej. Jak ktoś ma krowy mleczne  w budynkach nie bedzie przerzedzał stada aby 500 zł dostać na sztukę, to samo ze świniami  kto określi wielkośc kabana ???? jak bedzie miał 110 kg to potrzebuje 0,78m@2 powierzchni  ale już 111kg 1,2m2. To jest nie weryfikowalne !! z tym bedą same problemy i tyle.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mydlenie oczy przez wyborami prezdenckimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To bardzo niebezpieczny projekt jest. Ja podam przykład na świniach ja oblicze ze   mam 10 tuczników po 110 kg  w kojcu o powierzchni  8m2 a przyjedzie mi paniusia z agencji i powie ze moje kabany mają 115 kg i kojec jest za mały bo powinien być 12m2  mam roznice 50 % to nie dość ze niedostane dopłat dobrostanowych to potrącą mi w ramach kary z dopłat bezpośrednich, pier**le takie interesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

karolr2 Mówię tak jak jest u nas, kolega jest vatowcem i mówi że mu agencja nigdy nic nie dopłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
13 minut temu, kanalia36 napisał:

To bardzo niebezpieczny projekt jest. Ja podam przykład na świniach ja oblicze ze   mam 10 tuczników po 110 kg  w kojcu o powierzchni  8m2 a przyjedzie mi paniusia z agencji i powie ze moje kabany mają 115 kg i kojec jest za mały bo powinien być 12m2  mam roznice 50 % to nie dość ze niedostane dopłat dobrostanowych to potrącą mi w ramach kary z dopłat bezpośrednich, pier**le takie interesy

nie doceniasz ,, paniusiów ''  a  wszystkoda sie zweryfkować miedzy innymi dzieki  rejestracji zwierząt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, Paula060990 napisał:

karolr2 Mówię tak jak jest u nas, kolega jest vatowcem i mówi że mu agencja nigdy nic nie dopłaca

paula ja jestem vatowcem od wielu lat i nigdy wiekszych pierdół nie słyszałem!!!!! Agencja nie dopłaca ale tylko do podatku vat  a nie do całej sztuki. Agencja nie płaci do padłej sztuki tylko wtedy kiedy nie była zarejestrowana w systemie

7 minut temu, jarecki napisał:

nie doceniasz ,, paniusiów ''  a  wszystkoda sie zweryfkować miedzy innymi dzieki  rejestracji zwierząt .

u bydła tak u swiń nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
38 minut temu, kanalia36 napisał:

bobienko na tych dopłatach to Yoda skorzysta nikt więcej. Jak ktoś ma krowy mleczne  w budynkach nie bedzie przerzedzał stada aby 500 zł dostać na sztukę, to samo ze świniami  kto określi wielkośc kabana ???? jak bedzie miał 110 kg to potrzebuje 0,78m@2 powierzchni  ale już 111kg 1,2m2. To jest nie weryfikowalne !! z tym bedą same problemy i tyle.    

A ja pier**le mogę zmniejszyć dobsade jeżeli tylko to wejdzie ,  np . na każde  11 krów jedną usune żeby metry  się zgadzały ,to dostane na te dziesięć 5000 czyli więcej niż zysk z tej jednej ,i bez roboty ,szykowania więcej paszy ,problemów z wycieleniem itp. Tylko czyta gotówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja jestem vatowcem tata też i nie ważne gdzie zdycha oddamy czy świniaka czy cielaka NIGDY nic nie płacimy. ktoś was robi w chuja z tym dopłacaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj