RU68

Zakup nowych maszyn a łapówka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

 @Ru A Ty na czym rżniesz ? Czy Ty ten jedyny sprawiedliwy ? Mnie tam nie oszukują .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Ty nawet nie wiesz gdzie cię oszukują bo wierz mi na pewno od czasu do czasu trafisz A to na podróby części a to na paliwo marne albo ciepłe a to w paszy za mało białka ,materiał siewny słabo zaprawiony albo marne kiełkowanie Czy dalej jesteś pewien że ciebie nie rżną ?Nawet jak kupisz wędlinę owoce  robią cię w bambusa -pomyśl chwilę 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostrzewa    2

Cześć. Trochę się spóźniłem na tę fajną gadkę, ale myślę, że nawet jak się podzielisz z dilerem, to i tak jesteś do przodu. Szemrane nie szemrane ale biznes jest biznes.

Edytowano przez Kostrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280

ja bym was wszystkich zgłosił do prokuratury tylko żadnych danych nie mam 

weźcie podajcie jakieś dane abym mógł donieść 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Przecież masz pseudonimy niech się troszkę wysilą .Ty byś chciał mieć wszystko na łopacie i co napiszesz  ? a jak cię roznosi to jest jeszcze temat VAT w gospodarstwie tam dopiero są giganci .A tak dla informacji to jest chyba w ABW jednostka śledząca wpisy w internecie nawet niedawno był nabór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostrzewa    2

No to jak jest w końcu z tym zakupem ciągnika? Można taniej, niż jest podana cena? A może to tylko ściema? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280

podawać mi tu dane co i jak bo nie będę po waszych profilach latać 

nie chce mi sie was szukać po facebokach kinderach i innych twiterach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
1 godzinę temu, Kostrzewa napisał:

No to jak jest w końcu z tym zakupem ciągnika? Można taniej, niż jest podana cena? A może to tylko ściema? 

Na maszynach przy dobrej sprzedaży zarabiają po 40/50% jeśli zainwestują swoje środki więc teoretycznie zamawiając i wpłacając z wyprzedzeniem jest pewne pole manewru lub licytacja w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostrzewa    2

Jeśli tak jest to przy tych cenach robi się złoty interes, tylko rolnik jak zwykle dostaje po d...e. Jak widać dilerka jest opłacalna😎 Tego raczej się nie przeskoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218
Dnia 4.12.2019 o 19:12, RU68 napisał:

Przecież masz pseudonimy niech się troszkę wysilą .Ty byś chciał mieć wszystko na łopacie i co napiszesz  ? a jak cię roznosi to jest jeszcze temat VAT w gospodarstwie tam dopiero są giganci .A tak dla informacji to jest chyba w ABW jednostka śledząca wpisy w internecie nawet niedawno był nabór 

Słabo płacą 

Jeżeli handlowiec chce 10tys do kieszeni za to że rolnik kupi 20tys taniej to:

1. To nie żadna łapówka jedynie US może go ścigać że nie zapłaci dochodowego od przychodu. Tak samo jak ktoś nam da 10tys to też trzeba podatek zapłacić od tego

2. Można ten ciągnik kupić taniej niż jest początkowa cena. Ja jak kupowałem przyczepę to najpierw objechałem kilku w okolicy i mówię co chce. Zrobili wycenę. A potem z domu każdemu mówię X dał najniższa cenę i czekam na waszą odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

No nie zawsze tak kolorowo .Pomimo że konkurują to urlopy spędzają razem myślę o dealerach i na takie zagrywki niekiedy dzwonią jeden do drugiego i ustawiają dużo wyższą cenę .A ciekawe że takich zwyczajów nie ma w salonach samochodowych- bynajmniej nie spotkałem się ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

bo w salonach jest inna konkurencja, jest multum marek, dealerów, nie ma rejonizacji jak w niektórych przypadkach a jak weźmie dopłatę to i tak musi kupić więc no wiesz jak jest 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Ja słyszałem że rolnicy dają w łapę,żeby ciągnik o danym wyposażeniu wcześniej pojawił się na placu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Dawanie w łapę to zwyczajne robienie z siebie szmaty. Znam typa co kilka lat temu chciał kupić zielonego 6830, tuzy, wałki, słowem na full wypasie za gotówkę a diler zaczął ściemniać że już prawie wszystkie ma na ten rok zamówione, że długi czas oczekiwania, że to i tamto dając jednocześnie do zrozumienia że jakby coś przytulił to by poszło szybciej. Typ pojechał do niemcowa do pierwszego lepszego dila za miedzą i za dwa tygodnie ciągnik był na podwórku.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218
1 godzinę temu, jonek98 napisał:

@up jak to się mówi jak nie zeszmacisz to się nie wzbogacisz

W d*pie mam takie "bogacenie się" trzeba być naprawdę głupi żeby płacić dodatkowo jak chce się kupić sprzęt za gotówkę. W dzisiejszych czasach "klient nasz pan" jak ten diler nie załatwi to dzwoni się dalej a tego pierwszego informuje, że inny jest w stanie załatwić ;) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Tzn?

Dnia 7.12.2019 o 18:56, mikad napisał:

Dawanie w łapę to zwyczajne robienie z siebie szmaty. Znam typa co kilka lat temu chciał kupić zielonego 6830, tuzy, wałki, słowem na full wypasie za gotówkę a diler zaczął ściemniać że już prawie wszystkie ma na ten rok zamówione, że długi czas oczekiwania, że to i tamto dając jednocześnie do zrozumienia że jakby coś przytulił to by poszło szybciej. Typ pojechał do niemcowa do pierwszego lepszego dila za miedzą i za dwa tygodnie ciągnik był na podwórku.

A całkiem blisko granicy jest diler. W Frankfurcie w lewo i po drodze jakieś 50 km i jest ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 4.12.2019 o 23:05, RU68 napisał:

Na maszynach przy dobrej sprzedaży zarabiają po 40/50% jeśli zainwestują swoje środki więc teoretycznie zamawiając i wpłacając z wyprzedzeniem jest pewne pole manewru lub licytacja w kieszeni

Bajki piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Tylko durnym rolnikom wmawiają że nie mają z czego opuścić .Zerknij na potencjał inwestycji dystrybutorów maszyn z czego z kilku procent  ?A na częściach w zależności od stopnia skomplikowania nawet 1000% A przykład czujnik położenia wału korbowego bosch NewHolland CX cena w serwisie 1800zł a w opoltransie  90 zł 2000%  -kródko żyjesz mało wiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj