yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Pamiętam jak auto kupowałem. Dwa te same modele wybrane jeden w Krakowie a drugi w Zawierciu. Zadzwoniłem i umówiłem się na tego w Krakowie, ale po oględzinach nie przypadł do gustu. To szybki telefon do drugiego gościa. On mówi, że ma jeszcze drugiego klienta i kto będzie szybciej ten go kupi... I heja, z Krakowa do Zawiercia, jak najszybciej. Ale udało się być pierwszym, po jeździe próbnej i oględzinach już dopinaliśmy formalności i dopiero przyjechał ten drugi umówiony potencjalny klient. No minę krótko mówiąc miał nie najweselszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

to znajomy sprzedawał ciągnik i 2 kupujących przyjechało w jednej chwili i zaczeli obaj oglądać a puźniej sie licytować i wzioł 2 tys więcej jak wystawił 

ó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25623
5 minut temu, szmergiel napisał:

jak dzieci haha.

30sekund wystarczy zeby wiedziec ze to przewalka.

Ta oferta mnie nie interesuje, dzwoniłem żeby sprawdzić czy faktycznie nie da się dodzwonić.

Tylko co powiesz na takie ogłoszenie

Deutz agrokid chyba 2011, Ślęza , dwukółka, sadownicza, opryskiwacz 400l do herbicydów. Całość 40000zł.

Jak już się dodzwoniłem to sprzedane.

Za 3 dni ponownie na olx U handlarza w Krajnie. Ciągnik za 65tys, poszedł na pniu, opryskiwacz sadowniczy 13000, po tygodniu zginął z ogłoszeń, dwukółka za 3200 bujała się miesiące, opryskiwacza zawieszanego nie spotkalem w ogłoszeniu.

 

Ta przyczepa nie ma aż tak atrakcyjnej ceny jak ogłoszenie które opisałem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Czasami właściciel zginie a rodzina nie znając wartości sprzedaje po kosztach albo jak ktoś ma nóż na gardle (kredyt)

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Kredyt to nie koniecznie, zwykła niewiedza i brak znajomości rynku wystarczy

Jakiś czas temu w podobny sposób kupiłem sporą ilość bydła, mąż zmarł kobieta nie chciała sie tym zajmować i za psi pieniądz puściła....najlepsze,ze wcale nie miałem checi jechać , koleżanka mnie namówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307
13 minut temu, krzysztof1987 napisał:

puźniej

później

13 minut temu, krzysztof1987 napisał:

wzioł

wziął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
5 minut temu, Agrest napisał:

Ta oferta mnie nie interesuje, dzwoniłem żeby sprawdzić czy faktycznie nie da się dodzwonić.

Tylko co powiesz na takie ogłoszenie

Deutz agrokid chyba 2011, Ślęza , dwukółka, sadownicza, opryskiwacz 400l do herbicydów. Całość 40000zł.

Jak już się dodzwoniłem to sprzedane.

Za 3 dni ponownie na olx U handlarza w Krajnie. Ciągnik za 65tys, poszedł na pniu, opryskiwacz sadowniczy 13000, po tygodniu zginął z ogłoszeń, dwukółka za 3200 bujała się miesiące, opryskiwacza zawieszanego nie spotkalem w ogłoszeniu.

 

Ta przyczepa nie ma aż tak atrakcyjnej ceny jak ogłoszenie które opisałem.

znam temat. Pawel dal za ten kpl 50000 .udalo mu sie .wyjatek i tyle. dobrze przebil w minute i kupil. z ta przyczepa to przewal bo po olx to widac jak ktos wie jak sprwadzic skad konto.tyle na forum dla kazdego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damin1    152

Ja też miałem taki przypadek. 3m siewnik talerzowy sulky za śmieszne pieniądze jakieś. Na zdjęciach ładny. Ogłoszenie gdzieś 22 było. Co będę dzwonił po nocy, zadzwonię na drugi dzień. Rano szukam ogłoszenia i zonk... Nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz3512    453

Z tego co widzę to pod tym adresem jest jakieś osiedle mieszkalne, także przyczepy i rozrzutnika to tam raczej nie ma... Przynajmniej tak mi się wydaję, bo tak to wygląda. No chyba, że ktoś na parkingu to trzyma 😁

Edytowano przez Mateusz3512

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Kolega kupił roczną kosiarkę Kuhna w super pieniądzach, maszyna stała u sąsiada bo nad facetem komornik krążył.


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Kobyłka to jest Miasto graniczne że Stolicą więc raczej tam nie będzie przyczepy tylko niby właściciel a przyczepa gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3grosze    75

Rozrzutnik to stoi w Szwecji i jak ktoś chętny to jego cena 15 174 EUR netto

 

Edytowano przez 3grosze
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gala8039    4

Jak ktoś coś chce z Niemiec mogę zawsze podjechać obejrzeć miekszan D-72202 +- mam lawete jeżdżę tutaj ciężarówką to w każdym kierunku w sumie mógłbym podjechać.  Pisać Pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gala8039    4

W sensie ja to mam taką do busa lawete 2t ładowności A jeżdżę tu w firmie transportowej ciężarówką i zawsze mógłbym gdzieś podjechać w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

35-37tys zł, ja bym chyba więcej nie dał jednak chodził na dużym PGRze i pytanie co za operatorzy, opony też nie cudowne, 40000zł  to by opony musiły być lepsze no i pytnie na ile nabija

tutaj w mojej gminie jest dla porównania

https://www.olx.pl/oferta/ursus-1614-CID757-IDD0vXl.html#99c1157525

Edytowano przez rafix255
dodanie postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25623

Pisz 100tys i zobaczymy czy przetarg nie ustawiony. 

Jak przegrasz to do płokułatury😁😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9240

Gdyby był coś wart ten ciągnik ponad cenę wywoławczą, to znajomi królika już by go kupili bez przetargu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają tam też jd ale skrzynia padnięta mechanik mówił że coś z nim nie tak bo już 3 raz padła a remont ma niby kosztować 100tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, niezlygagatek napisał:

W sąd i sprawiedliwość może wierzyć ten co nigdy tam nie był, bandyci i zlodzieje mają większe prawa jak porządni obywatele... 

Nie za kilometr tylko za sztukę się płaci na powrocie do PL. osobówki 800 - 1200 zł, maszyny 6 - 8t do 2,7 wysokości i 2,45m szerokości  jakieś 400 - 700 e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj