yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

u mnie też taka firma ściąga ciągniki ,to na lawecie masakra A w kabinach to syf jak na dworcu centralnym ,ale do garażu i picują nawet widziałem dziwaczny zatrudnia i one właśnie robią błysk w kabinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355
3 minuty temu, soltys48 napisał:

jak brać z zachodu to byłoby najlepiej prosto z lawety nawet taki co nasrane w środku

Tylko on wtedy powiedzial ze narazie ten ciagnik jest nie na sprzedaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@PRIMO Ogólnie chyba jedynym mankamentem jest pompa hydrauliczne, ale obecnie można już ją tanio zregenerować. Ja kupiłem z defektem takim że walił bardzo z odmy, liczyłem się z remontem silnika a okazało się że pierścienie się zapiekły, koszt to uszczelka pod głowice i kpl pierścieni ( 1000zł), silnik łatwy do zrobienia.  Myślę że warto zwrócić uwagę na opony bo tylne balony sporo kosztują. Skrzynia musi działać  i rewers bez sprzęgła tył przód  płynnie bez gazu przerzucać. Jak nie podnosi z błotnika  czy tam oświetlenie to pierdoły . Podstawa to skrzynia, pompa i opony tylne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
9 minut temu, soltys48 napisał:

jak brać z zachodu to byłoby najlepiej prosto z lawety nawet taki co nasrane w środku

kolego ciezko bedzie. tyle ciagnikow ogladalem  i naprawde moge przysiadz ze nigdy nie widzialem zeby ktos nasral w kabinie.hehe😉

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

@szmergiel a czy to musi człowiek nasrać??

W mojej renacie jakieś ptaszole miały gniazdo i autentycznie było nasrane przez nie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
10 minut temu, Ursus932 napisał:

u mnie też taka firma ściąga ciągniki ,to na lawecie masakra A w kabinach to syf jak na dworcu centralnym ,ale do garażu i picują nawet widziałem dziwaczny zatrudnia i one właśnie robią błysk w kabinie

Chyba z agencji bierze dziewczyny żeby mu na błysk zrobiły w kabinie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

to zwracam honor.o czlowieku myslalem

Edytowano przez szmergiel
lit
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, PRIMO napisał:

Możesz mi coś więcej powiedzieć o 5140 jakie są jego mankamenty?

Pytam bo powoli rozglądam się za Case 5140.

Czemu Case? Zadbanego ze świecą szukać a  ceny częsci mogą Cię przerosnąć. Remont hamulców przykładowo idzie w tysiące jeśli trzeba tarcze wymienić. Jakieś śruby potrafią przy tym remoncie hamuców kosztować po 800 zł. Pamiętam to spod jakiegoś zdjęcia z remontu w galerii. Może znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
6 minut temu, extrabyk napisał:

Chyba z agencji bierze dziewczyny żeby mu na błysk zrobiły w kabinie 😉

Tobie jedno w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Thomas2135  to sprzęt w cenie zetora a komfort pracy jest nie do porównania, no i o trwałości nie zapominając. Sam szukałem do 50tyś zł. i wybrałem case, za nowoczesne wnętrze, dobry silnik, mosty i trwałą skrzynie. A że coś się psuje, to jak w każdej maszynie, czasem lepiej wydać co 10 lat 15 tyś zł na remont niż  co roku dłubać i wydać 1,5tyś zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
extrabyk napisał:

10 minut temu, Ursus932 napisał:

u mnie też taka firma ściąga ciągniki ,to na lawecie masakra A w kabinach to syf jak na dworcu centralnym ,ale do garażu i picują nawet widziałem dziwaczny zatrudnia i one właśnie robią błysk w kabinie

Chyba z agencji bierze dziewczyny żeby mu na błysk zrobiły w kabinie 😉

byku Ty erotomanie 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
2 minuty temu, gustaww napisał:

@Thomas2135  to sprzęt w cenie zetora a komfort pracy jest nie do porównania, no i o trwałości nie zapominając. Sam szukałem do 50tyś zł. i wybrałem case, za nowoczesne wnętrze, dobry silnik, mosty i trwałą skrzynie. A że coś się psuje, to jak w każdej maszynie, czasem lepiej wydać co 10 lat 15 tyś zł na remont niż  co roku dłubać i wydać 1,5tyś zł.

dużo ciagników jest w cenie  fetorów a nawet tańszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bardzo ogołocony,  nawet znaczników nie ma. Jak już to stan talerzy, skrobaków no i luzy na elementach wysiewających. Choć nie wiem czy ten egzemplarz jest tyle wart, może połowę tego bym zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://www.olx.pl/oferta/case-845-z-turem-faucheux-ladowaczem-745-CID757-IDD4TLb.html Nawet niezły stan jak za te pieniądze i do tego tur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile mogę za to cenić, Os jedna nowa, jedna po regeneracji. zaczep nowy, rama bdb, najazdy trzeba dorobić ale nie mam na nią. Ładowność 1470 ubezpieczenie i przegląd

przy.jpg

Edytowano przez MarcinNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
23 godziny temu, stempos1980 napisał:

Szwagier ma brać ze sklepu czop i część wysówną do porównania.ja mam przy swojej płaską oś i mam opony 650 to opona jest bliżej zwrotnicy

zwrotnicę niech sobie daruję, chyba bym wyśmiał tego partacza co to produkuje jak bym się z nim spotkał


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nwm, myślałem nad 3 tys. ład 1470 kg a całość 2000 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj