yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

GRZES1545    8975

Swiadomego diagnoste 🤭 niektórzy nie wiedzą jak przyczepa rolnicza wygląda.

HL ka fajna tylko szkoda że dolnego otwierania nie ma bo z tymi zamkami to różne akcje przy rozładunku zboża  widziałem.🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207
wlamaj1 napisał:

Linka wstawić to nie łaska? Ręce mi się trzęsą, źle zaznaczę to strona się nie otwiera, a tak to klikam i mam  kurczę żebym jeszcze wiedział jak to się robi w aplikacji. Dopiero co się nauczyłem cytowania. Na razie nie ten lewel☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

OK, tak podejrzewałem że piszesz ze smartfona. Ja takiego "ustrojstwa" nie używam z prostej przyczyny - długo by u mnie nie "pożył"...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749
1 godzinę temu, wlamaj1 napisał:

Linka wstawić to nie łaska? Ręce mi się trzęsą, źle zaznaczę to strona się nie otwiera, a tak to klikam i mam ;)...

Dziwna sprawa - w oryginalnym poście nie mam linka a jak go zacytowałem to się pojawił. Ktoś powie dlaczego?

Podobno przez aplikacje jak ktoś pisze to nie można linka wkleić jako link, po zscytowaniu posta się pojawia już normalnie

43 minuty temu, slawek74 napisał:

Ale po złomach jeszcze nie jeździsz? 😁

 

Tylko jak od siebie wywożę, w drugą stronę nie zbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
krzysztof1987 napisał:

10 godzin temu, Roman176 napisał:

pier**lisz farmazony nie jeden polak ma więcej pojęcia o mechanizacji więcej niż francuz i Duńczyk .. porównaj jak wygląda traktora od pierwszego właściciela w Polsce a tam 

traktory poleasingowe i dzierżawę  80% nie nadaję się odsprzedania .. we Francji  strasznie katują ciągniki  bo widziałem u jednego handlarza fendty z Francji były w wieku ok 10 lat i każdy przechodził na warsztacie konkretny remont i nakładanie nowego lakieru , widziałem też przed naprawa i nie wyglądały za dobrze. chyba ze dobrze poszukasz sobie od rolnika ....  bo tam jak kupujesz ciągnik każdy stary oddaje w rozliczenie  a ci dopiero oddają do komisów 

 

pojedź do duńczyków zobaczysz jak sie dba o maszyny na prawdziwych farmach 

maszyny zawsze garażowane ciągle serwisowane ( brat wiedział jak szykowali lexiona 770 do żniw ) wywalili z niego sały kontener prawie nowych części aż brat rozważał że ten kontener zabierze i na olx sprzeda części 

po jednym sezonie wymieniali wszystkie paski ,przewody hydrauliczne , przenośniki łącznie z ich obudowami , WSZYSTKIE łożyska jakie były w konbajnie itp dosłownie rozebrali w drobny mak i od nowa poskładali 

ciągnik wyjedzie w pole chociaż na godzine i jest myty i chowany pod dach 

maszyny w dani są bardzo zadbane bo jak to duńczycy mówią MAJĄ BYĆ NIEZAWODNE 

dodatkowo maszyny w dani są bardzo drogie ( tanie są tylko uszkodzone ) 

 

no tak a u nas mówią że się bizon w żniwa psuje 😏 . trza przygotować jak Duńczyk to i bizon będzie pracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damin1    152
1 godzinę temu, krzysztof1987 napisał:

pojedź do duńczyków zobaczysz jak sie dba o maszyny na prawdziwych farmach 

maszyny zawsze garażowane ciągle serwisowane ( brat wiedział jak szykowali lexiona 770 do żniw ) wywalili z niego sały kontener prawie nowych części aż brat rozważał że ten kontener zabierze i na olx sprzeda części 

po jednym sezonie wymieniali wszystkie paski ,przewody hydrauliczne , przenośniki łącznie z ich obudowami , WSZYSTKIE łożyska jakie były w konbajnie itp dosłownie rozebrali w drobny mak i od nowa poskładali 

ciągnik wyjedzie w pole chociaż na godzine i jest myty i chowany pod dach 

maszyny w dani są bardzo zadbane bo jak to duńczycy mówią MAJĄ BYĆ NIEZAWODNE 

dodatkowo maszyny w dani są bardzo drogie ( tanie są tylko uszkodzone ) 

 

Na pewno są wyjątki od reguły. Są i tacy co dbają ale jest ich na pewno mniej jak tych co wsiadaja i jadą i nic ich więcej nie obchodzi. Ja zjezdzilem bardzo dużo gospodarstw na południu Holandii to coś mogę powiedzieć jak te ciągniki wyglądały. Co u niektórych to tylko siąść i nasrac na srodku do kompletu jeszcze i nie byłoby różnicy. U mnie na wiosce jest kilku co mają nowe maszyny i bardzo o nie dbają a jest tylko jeden który dał radę już nowemu ursusowi. Produkcja roślinna tylko. I zapewne jest tak w większości wiosek w Polsce.. Na zachodzie jest odwrotnie właśnie ze większość nie dba ale znajdą się i rolnicy co dbają ale kupić od nich maszynę to już cena zupełnie inna. 

10 minut temu, kolo11 napisał:

No taniocha. Okazja jak nic. Ja bym brał. 😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wyjuch za 40 tysięcy 🤣. I jeszcze ta folia na siedzeniu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

cena wyjebana ,Ale tak z ciekawości czy za tyle znajdzie się kupiec ?? to już bym jakiego złoma kupił i robił na handel😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bo kąbajnym koszune😊


to rzyto 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207
mf362 napisał:

Tyle jest warty ciagnik bez,przedniego napędu 120koni  https://www.olx.pl/oferta/zetor-12011-CID757-IDCTYSG.html To taka trochę antyreklama☺ Bardziej pretendent do wpadki tygodnia☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211
47 minut temu, Ursus932 napisał:

bo kąbajnym koszune😊

 

to rzyto 😝

 

napisałem mu (ja hentny na sto kjlo tego rzyta)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606
10 godzin temu, szmergiel napisał:

no roman troche sie mylisz. chodzi bardziej ze u nas jest tzw druciarstwo i temu  nie zaprzeczysz. a gnojarze sa wszedzi i tam i tu,zalezy gdzie kupisz. to samo niemcy,ja slysze durne gadki ze od niemca to lux i wogule.a ilu takich bylo tam i widzialo wioski? moze jeden a 10 pieprzy choc o niczym nie wie nic.

to zdjecia z przed 2tyg z francji jak bylem tyle ze traktor nie kupiony od krowiarza bo ci to przewaznie syfy maja choc nie zawsze.da sie? da!

ps. a najbardziej sie mylisz ze kazdy oddaje w rozliczeniu.naprawde sie mylisz .

przecież ja nie napisałem ci ze się nie da ... znajdują się perełki jak 2 tygodnie temu bodajże  jd 66 coś 12/14 lat 1800 mth ładnie wyglądał pracował winnicy 

indywidualnie szukałeś to szukasz aż znajdziesz ..    

ps nie każdy kto kupuje nowy ciągnik 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na tablicy rejestracyjnej IRL czyli chyba Irlandia z tego co widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzięki. Nawet nie zwróciłem na to uwagi 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj