yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

gdzieś widziałem nawet 30 takiego szczudłaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713

Przyczepka fajna jednak na tak duża zabudowę przy takich osiach bym się nie zdecydował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Fajne te u914, u nas mówią że dużo palą. prawda to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081

https://sprzedajemy.pl/plug-kverneland-milicz-2-e30984-nr60709533 może ktoś szuka do ogródka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

 tylko bez tabliczki 😐,witaj paszowóz😜,a że na mth, 0,5 l więc wychla,olać to byle nie psuła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12193

ofert ciągników od zatrzęsienia tylko jak przyszło by wybrać to albo grat albo cena od strasza albo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrego za niską cenę nikt nie sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
37 minut temu, 6465 napisał:

Fajne te u914, u nas mówią że dużo palą. prawda to? 

W PRL Łatwiej było kupić taki ciągnik jak 60 czy 30 a każdy wolał wolał 30 lub 60 od 914 bo nikt nie miał maszyn do takich ciągników i myśleli że duży ciągnik to dużo spali, stąd ten stereotyp. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Przyczepka fajna jednak na tak duża zabudowę przy takich osiach bym się nie zdecydował

Nic się nie dzieje przy tej zabudowie, są węższe osie, ale sztywno się trzyma.

Jak nie sprzedam, to założę siłownik hydrauliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793
1 godzinę temu, Agrest napisał:

Taka żyleta, taki tani w cenie szejsiątki 27000 wyświetleń i nie sprzedany????????

https://www.olx.pl/oferta/duzy-ciagnik-case-international-ihc-1246-turbo-125km-4x4-pilnie-CID757-IDCTFdo.html

Jeszcze kilka tygodni temu był chiba za 20000, schodzi z ceny. Chyba Jahoo pisał, że bardzo ciężko o części zamienne do tej serii i ogólnie ludzie boją się kupować starych zachodniaków, bo w biedronce nie znajdą części do nich. ;) Pewnie dlatego jeszcze stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob355    8
1 godzinę temu, jedrus2020 napisał:

I nas taka 914 by od razu poszła. Jak za 904 potrafią i 17 cenic.

Za 904 17 tyś? Gdzie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

łódzkie. Oczywiście ładna. Jak 60 takie zadbane po 15-20 cenia


https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-ursus-912-zarejestrowany-zamiana-papiery-bardzo-dobry-CID757-IDCHHLN.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

No właśnie chodziło mi o ta zwykła bez przedniego napędu. Sorki za pomyłkę. Nie zmienia to faktu żeby nas te ciągniki drogie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj