Luki995

Case 5140 -Nie odpala po rozgrzaniu silnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Luki995    88

Witam. Mam problem ze swoim Casem. Mianowice po odpaleniu i pracy przez dłuższy czas po zgaszeniu silnika nie chce odpalić. Rozrusznik kręci tak jakby akumulator był rozładowany. Po odczekaniu kilkunastu minut pali bez problemu. Chcę zaznaczyć, że kupiłem nowy akumulator i oddałem rozrusznik do regeneracji. Nie  mam pojęcia co może być przyczyną. Jakby ktoś mógł polecić jakiegoś speca od tego ciągnika to byłbym bardzo wdzięczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poderwa    24
13 minut temu, Luki995 napisał:

Witam. Mam problem ze swoim Casem. Mianowice po odpaleniu i pracy przez dłuższy czas po zgaszeniu silnika nie chce odpalić. Rozrusznik kręci tak jakby akumulator był rozładowany. Po odczekaniu kilkunastu minut pali bez problemu. Chcę zaznaczyć, że kupiłem nowy akumulator i oddałem rozrusznik do regeneracji. Nie  mam pojęcia co może być przyczyną. Jakby ktoś mógł polecić jakiegoś speca od tego ciągnika to byłbym bardzo wdzięczny. 

Witam ! Ja tak miałem,był z wczesny zapłon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki995    88
1 godzinę temu, poderwa napisał:

Witam ! Ja tak miałem,był z wczesny zapłon

Jak to rozwiązałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Luki995 napisał:

Jak to rozwiązałeś?

Spróbuj pompe wtryskową na fasolkach odsuąć od silnika

Edytowano przez marekkasprzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.

Nic przy silniku nie ruszaj skoro pali i jeździ to chodzi dobrze. Objawy wskazują na rozrusznik miałem podobny przypadek rozgrzany silnik nie chciał bujnąć, a jak ostygł to od strzału.

tulejki rozrusznika do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, rolnikcasejx70 napisał:

witam.

Nic przy silniku nie ruszaj skoro pali i jeździ to chodzi dobrze. Objawy wskazują na rozrusznik miałem podobny przypadek rozgrzany silnik nie chciał bujnąć, a jak ostygł to od strzału.

tulejki rozrusznika do wymiany.

Ale akumulator nowy,rozrusznik regenerowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz.

czy jak zapalisz i pracujesz kilka godzin coś dzieje się niepokojącego z silnikiem? nie pali jak zgasisz rozgrzany tak? 

czy ten co regenerował rozrusznik na pewno zrobił dobrze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bandit1945
      Witam.
      Ciagnik case 885xl z 1990r

      Mam problem z hamulcami.. gdy je odpowietrze to wszystko chodzi ekegancko a gdy ciagnik postoi przez noc to w kewym kole nie ma hamulca wcale i pedal leci do samego dolu lekko... a prawe hamuje w muare dibrze.....
      Myslalem ze jest to wina ppompek ale zamienilem je z lewej na prawa i problem dalej jest taku sam na lewe kolo....

      Co moze byc przyczyna?
      Uszczelniacze na cylindrach z tylu w pochwach?
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Filip_84
      Witam posiadam ciągnik case mx 100c 2000r. Na panelu od regulacji podnośnika pojawia się błąd 8 po czym odazu błąd 0, niżej zamieszczam zdjecia. Dodam jeszcze że kiedy ciągnik stoi to podnośnik działa bez problemu ale kiedy ruszę a podnośnik jest na dole to sam się podnosi. Jeśli ktoś coś o tym wie to proszę o pomoc. 


    • Przez szymonnis
      witam mam problem z case 4220. Ciągnik pod ciężarem podnosi ale już nie opuszcza a na pusto podniesie i opuści . Co może być przyczyno .
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj