News
Marcin06

Ładowarka przegubowo teleskopowa KMM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcin06    9

Witam,

czy posiada może ktoś z was ładowarkę firmy KMM? Jeśli tak to prosił bym o waszą opinie co do jakości, ponieważ są w dość przystępnej cenie w porównaniu do konkurencji.

Osobiście interesuje mnie model KMM 825T   link:   https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-teleskopowa-przegubowa-nowa-kmm-825t-2-5t-na-4-68m-2019r-CID5-IDBaUvr.html#9508a08fc8;promoted

Która, ładowarka będzie bardziej zwinna przegubowa czy teleskopowa o podobnych gabarytach?

melon10641    391

@Marcin06 coś się dowiedziałeś więcej o ładowarkach? To chyba to samo co everun. Też myślę o tym sprzęcie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez plati
      Witam. 
      Niestety pojawiła się u mnie dosyć poważna awaria. Poluzowaly się kołnierze, które trzymały stworzeń tylnej osi w ladowarce i doprowadziło to do skrzywienia obudowy w której trzymał się tylny most. 
      Sprawa wygląda tak że z jednej strony kołnierz dolega dobrze do obudowy. Z drugiej niestety kołnierz przylega dołem, a górą  jest centymetr luzu. Były 2 centymetry, ale ten centymetr udało mi się dociagnąc poprzez zabezpieczenie sworznia. 

I tutaj moje pytanie. Macie pomysł jak wyprostować tą obudowę, która ma ze 2 cm grubości? Grzanie palnikiem nie wchodzi za bardzo w grę. 
    • Przez CaseBizon
      Witam Ładowarka po rozgrzaniu oleju hydraulicznego nie może ruszyć ani w przód ani w tył ale kiedy zgasze i odpale silnik i wraca do normy ale jak tylko odstawie bele na owijarke sytuacja się powtarza i znów muszę gasić silnik. Kiedy ładuje bele z pola na przyczepę moze raz na 20 bel zginie jazda. Zazwyczaj Jak tylko odstawie bele na owijarke ginie jazda moze raz na 10 bel jazda się pojawi przy kladzeniu beli na owijarke jak ściągam bele z przyczepy prawie zawsze jest jazda, jak odbieram owinieta bele tez prawie zawsze jest ok no i jak odstawiam owinięte bele również jest ok jedynie raz na jakiś czas zginie jazda. Wszystkie dwa filtry zostały wymienione kilka dni temu, nie pokazuje się żadna kontrolka, przekaźnik cyka za każdym razem kiedy przełącze rewers. Nie mam pojecia co sie dzieje , może ktoś miał taki przypadek.
    • Przez farmer_89
      Witam, rozglądam się za miniladowarka bobcat za ok 20 tys zl potrzebuje ja do obory a ma ok 30 sztuk bydla pytanie do uzytkownikow jakie sa koszty utrzymania takiej maszyny i ewentualne naprawy wiem ze do tych dużych ładowarek naprawy sa bardzo drogie a do tych małych nie wiem proszę o opinie 
    • Przez rafal11195
      siemka wszystkim, jestem posiadaczem Manitou mt732 rocznik 2002, gdy ja kupiłem wymieniłem wszystkie filtry i oleje, mam problem z hamulcami, ogólnie bardzo skrzypią przy hamowaniu a i niekiedy jak się poruszam po drodze to czuję jakby jedno koło ładowarkę hamowało, i za chwilę słychać delikatne puknięcie i ładowarka startuje i toczy się lekko, co może być przyczyną?? tarczki? czy może być przyczyną że nie wlałem oryginalnego oleju Manitou do mostu??
    • Przez Fanściągaczydołożysk
      Witam, noszę się z zamiarem kupna ładowarki teleskopowej, szukam możliwie najmniejszej gabarytowo ale chciałbym żeby posiadała ona funkcję "poziomowania ramy?" nie wiem czy poprawnie używam tego terminu chodzi mi przechylanie się całej maszyny na prawo lub lewo do poziomu. Widziałem ta funkcje u sąsiada w Manitou 1337 jednak ja potrzebuję czegoś mniejszego. Zwracam się z prośbą o informacje jakie ładowarki mają tą funkcje. Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj