Podlaski

Sano w zywieniu bydla mlecznego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Podlaski    0

Witam co sodzicie o paszach sano w zywieniu bydla mlecznego, jest z tego mleko. Obecnie stosuje mieszanki de heus lecz chcem zmienic na sano i zastosowac jedno dawke dla calego stada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DamianWilk    23

ja stosuje i moge powiedzieć jakość jest. certyfiakty dlg. partia nie zmienia wartości pokarmowej. cena jak cena za jakość trzeba zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podlaski    0
9 minut temu, DamianWilk napisał:

ja stosuje i moge powiedzieć jakość jest. certyfiakty dlg. partia nie zmienia wartości pokarmowej. cena jak cena za jakość trzeba zapłacić

Dokladnie co stosujesz i w jakiej ilosci na szt ?  I jaka cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podlaski    0
8 minut temu, DamianWilk napisał:

protamilk classic. to zalezy nawet 3.5kg na sztuke. 1780zl. wlewki sano, drinki wycieleniowe itp

I jak krowy sie dojo po tym ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podlaski    0
6 minut temu, DamianWilk napisał:

zalezy od genetyki... dobry hf 50 jest

Czy stosujesz jedno dawke tmr dla dojnych oraz zasuszonych to samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dziku
      Jakie są ceny bydła w waszych rejonach?
       
      Dyskusja o najbardziej aktualnych cenach bydła przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72443-ceny-bydla-rzeznego-2014//page__view__getlastpost
       
      Wątek o cenach w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto....-rzeznego-2013/
       
       
       
       
      Witam. Mam do sprzedania 3 byki i juz po nie przyjechali i oferowali mi 4,60zł za kg. ale mówili zebym sie wstrzymał jeszcze tydzien bo prawdopodobnie troche cena podskoczy. To nie szprzedałem ich i czekam. A u Was jaka jest cena ??. I piszcie o jakim regionie piszecie. Pozdrawiam.
    • Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
    • Przez Rafal122
      Witam
      Co myślicie o stosowaniu śruty kukurydzianej w żywieniu bydła?
    • Przez studentka91
      Witam, moja obecnosć na tym forum jest kierowana głównie projektem wymaganym na mojej uczelni. Niestety swojego gospodarstwa nie posiadam, chciałam więc prosić Was rolnicy o opinię nt. czochradła dla bydla firmy DeLaval. Używa ktos z Was? Jakie są wasze spostrzeżenia, uwagi co do dzialania tej maszyny, czy jestescie z niej zadowoleni? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź!
    • Przez PiotrFarmer85
      Rebus dla spostrzegawczych krowe mająca 75% hf i 25% cb pokrylem 100% dzerzejem jaki procent dolewu karzdej rasy bendzie miało potomstwo
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj